Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

J.T.

Narys
 • Turinio kiekis

  251
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  10

J.T. paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 11

J.T. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

141 Kartais pasakantis ką gero

About J.T.

 • Birthday 08/09/2000

Paskutiniai profilį aplankę nariai

2,837 profilio peržiūros
 1. Matyt dxj šaibu turi,kad kiekviena diena swarme tave matau
 2. Atsinešu alaus ir einu duxinti vaikų tokiu kaip super,dovidy,bomberis ir pnš
 3. Jeigu yra klausančių muzikos - prašau numeskit klausomas dainas arba savo grojaraščius po šituo pranešimu,busiu dėkingas :D

 4. Už/prieš Už - nervuoja kai stovi vietoj ateina lygiai ten pat ir pradeda tave stumti ir tu nukrenti ir pnš,tave nužudo nervai ir viskas. Prieš - jeigu jo nebūtų tai visi negalėtu kiaurai pereidinėti kas yra labai negerai,nes tada visi trugdysim vieni kitiems.
 5. J.T.

  S4|SPecnaz

  zdarowa autoritetas
 6. J.T.

  UNBAN J.T.

  ne,lauksim kitu priziurėtoju sprendimo dėl taves
 7. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: J.T. 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Super 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:Am per banu istorija arba tuos kurios atbanina paziurėsit 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko:Zodziu gavau bana,superis neatlaikė spaudimo ir atbanino mane be priezasties,norėjau kad kiti situacija paziurėtu Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 8. J.T.

  UNBAN J.T.

  seni tu net nerašyk,pasiziurėk pro langa koks gražus oras ir vaizdas kai namie tik sėdi tai sad

Mūsų projektas rekomenduoja

×