Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

J.T.

Narys
 • Turinio kiekis

  111
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  4

J.T. paskutinį kartą laimėjo Balandis 13

J.T. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

50 Kartais pasakantis ką gero

7 Followers

About J.T.

Paskutiniai profilį aplankę nariai

844 profilio peržiūros
 1. jeigu nori,kad paprasti adminai nebanintu tai einu freekilinti i jailbreaka ir px bus :DDDD
 2. ne ta prsm kviesti priž dėl to kad sadminas pazeidzia tasykls kiekviena kart yra pzdc
 3. ne tai supranti kame esmė sadminai turėtų imunity nuo adminu,arba dar geriau padarytu kad imunity butu galima pirkti, butu daug patogiau
 4. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: J.T. 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]:Visiems servams 3. Jūsų pasiūlymas:Kad super adminai galėtu baninti super adminus kickinti ir pnš 4. Kuo tai bus naudinga projektui?:Yra daugybė sadminu kurie pažeidinėja taisykles ir žino kad juos tiktais prižiurėtojai išbanins,neesmė yra tokiu kurie atsimutina savė,nepuola swarme net top krenta jiems nuo mirčiu,todėl siulau padaryti lygybe tarp adminu kodėl pvz adminai adminus banina,o sadminai negali vieni kitu baninti? Todėl siulau padaryti lygybę. Nežinau buvo siulymas šitas ar ne bet tikiuosi padarys tai. Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 5. Sveikinu tave ir visus irgi su Šventėm -nusidažykit kiaušinius)
 6. Ne pralaimėjime esmė,gi visiems jasna kad jūs draugeliai ir savam atidavei,gi nesunku butu buvę nufilmuoti ir vse ir nereik db rašyt ''mokėk pralaimėt'' tsg taip yra ;)
 7. Sėkmės tau laido riteri

Mūsų projektas rekomenduoja

×