Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

cl.dll

Narys
  • Turinio kiekis

    1
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Naujokas

About cl.dll

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: /v/cl.dll 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Ali. 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: Demo: https://www51.zippyshare.com/v/ZSOUzVYK/file.html SS: https://www26.zippyshare.com/v/6vq3qOT2/file.html 4. Ban priežastis : [AMXBans] Reason : ' ' 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: Steam 7. Aprašykite situaciją: Tai, žaidžiau "Base-Builder" neseniai atėjęs į serverį nuėjau pažiūrėti kur kokios bazės, apžiūrėjau vieną bazę kur buvo "adminas ali" ir layer bazė nėjau, nes išgirdau "GS auto" su kuriuo šaudė kitas žmogus ir nuėjau pažiūrėti gal pavyks užpulti ir gauti "killa" bet tačiau nenusimanau apie layer bazės ir kaip jos veikia bandžiau įlysti per kitas vietas kurios būtų atviros, bet irgi nepavyko ir nubėgau pas "adminą ali" nuėjęs, pastovėjau ir žiūrėjau, nes jau buvo įlindės kitas žmogus ir žinau, kad bučiau jam sutrugdės ir nelindau, paskui man jis parašė "Attack or ban cl" parašiau, kad neaiškintu, nes žinau, kad jis taip gautu naudos ir aš trugdyčiau kitiems kurie buvo įlindę todėl pora sekundžių nelindau, o kai liko kelios sekundės bandžiau įlysti galvojau, kad pasiseks ir gal nužudysim, bet nepavyko. Tačiau kraunant kitą mapa gavau baną už nežinoma man priežastį. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK

Mūsų projektas rekomenduoja

×