Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

SpaKojnas

Narys
 • Turinio kiekis

  19
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  1

SpaKojnas paskutinį kartą laimėjo Liepa 16

SpaKojnas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

11 Bus matyti ko vertas..

1 Follower

About SpaKojnas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

299 profilio peržiūros
 1. "Monkey see, monkey do. I'd rather be, dead than cool." 

  Fuck being cool.

 2. Visų pirma - ne man čia reikšt savo nuomonę apie dabartinę situaciją jail'ę, nes jau ilgą laiką nekišau savo trigraščio į šį projektą. Visų antra - nuomonė bus, bet tai nebus smūgis ar pleistras belekui iš mano pusės. Tak. Mano nuomonės gal visi ir nesupras ( ypač naujesnė mėsa šiam projekte ), bet dabar kreipiuos į senbuvius, na, ir tiesiog nemažai laiko čia praleidziusiuosius žaidėjus. Tikriausiai atsimenat tuos laikus, kai prasidėjo tie "Pelekai" ir panašiai, tai įsivaizduokit, kad belekui jau tiek laiko reikia kentėt tokias nesamones iš tų, kurie ale nori pasirodyti "cool kids" ir mandravoja prieš, šiuo momentu, administratorių Beleką su savo ilgai mastytais įžeidimais ( sarkazmas ). Praėjus maždaug savaitei, kai prasidėjo tos dienos, kai dažnai buvo vartojamas žodis Pelekas ar pnš. žaidėjai, kurie nepasimokydavo iš normalaus laiko banų, gaudavo savaitės laiko banus, kažkoks žaidėjas, jei gerai pamenu, gavo net visam mėnesiui. Tai ilipkit į Beleko batus ir suvokit, kad tokie šūdai labai užknisa. Žinoma, dauguma iš jūsų patartumėt jam tiesiog tai ignoruoti, bet tai nėra taip lengva, kai tu esi administracijos narys, vistiek yra šioks toks spaudimas būnant serveryje ( bent jau man buvo, kai buvau prižiūrėtojas ), kyla mintys, jog gali praleisti kokį nors nusižengimą ( ypač chat'e ), todėl neina ignoruoti žaidėju. Čia truputi ne į temą, bet tikrai manau, kad čia dar yra senbuvių, kurie supras ką noriu, pasakyti. Palyginkit Beleką ( administratorių ) su eox'u. Dauguma stumdavo ant eoxo, kad deda per ilgus ban'us, kad ignoruodavo kai kuriuos žaidėjus, bet negalit paneigt to, kad kai eoxas būdavo serveryje - tvarka būdavo. Ka tuom noriu pasakyti, tai kad tikriausiai beleką pradeda rimtai užknisti visi tie daugumos mandravojimų, todėl ir būna tokie banai ar susidorojimai. Klaidų gali būti, nes pačiam užkniso rašyt, o klaidų aš tikrai netikrinsiu, nes tingiu :) Paliečiau tik temą susijusia su "Peleko" vartojimu ties Beleku, nes, kaip ir sakiau, ilgą laiką čia nesilankiau. Nuomonė sudaryta tik iš prisiminimų. P.S. Visiškai pritariu Mindei. P.S.S. Jei kažkas nepatinka apie mano išsakytą nuomonę, pls, rašykit į pm, mandagiai padiskutuosim, nes tema ne apie mane. Gera vakara, liaudis,
 3. shit got dark real fast god damn
 4. A zinok neblogai visai, pats kaip?
 5. Ačiū, Romka. Tu best nu ir ok nedraugausiu >:C Gera diena, gerbiamasai. Tave dar kolkas pakenčiu, bet šiek tiek neapykantos nieko dar nenužudė. Ai tsg atsibodo. Tik prisistato ir sulaužyt reikia pastoviai. Ačiū, ponas suaugęs. Malonu ir man nepažįstamasai. ❤️
 6. Tai kad aš tuom nesididžiuoju, tai yra prirašyta prie blogų savybių. Ir tas dviveidiškumas nėra toks, koks tu, tikriausiai, manai, kad jis yra. Tos arrow dalies nesuprasi, jei ne veteranas esi.
 7. Pas tą žmogelį po tuo video yra ir žodžiai parašyti, tai jūs nesate teisus. Šveicarai, 6 9
 8. Man irgi nemalonu. ❤️ Toj. Mylu ❤️
 9. Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Pagrindinis - "SpaKojnas". Bet būna, kad keitelioju. Jūsų tikrasis vardas?: Matas Jūsų amžius?: 18 Iš kokio miesto esate?: Klaipėdos. Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Domiuosi psichologiją, kaip veikia žmogaus protas. Groju gitara ( daugiausiai elektrine ), esu parašęs keleta dainelių ( mažų šudukų tokių ), mėgstu leisti laiką su draugais, tai, dažniausiai, nesibaigia blaiviai. Mėgstu dainuoti ( būdamas vienas ) Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Gerosios : esu supratingas ir išklausantis, nes pats daug visko patyręs. Visad, jei galiu, padedu. Padėti kitam man atrodo kaip "no-brain'eris". Platus humoro jausmas. Jokiuos iš, kaip cool kid'ai vadina "cringe" joke'u, bet megstu ir juodą humorą. Retai supykstu ant kito. Stengiuos niekad iš musės nedaryt dramblio ( problemų atžvilgiu ). Moku pripažinti savo kaltę. Esu rūpestingas. Blogosios - suerzintas galiu būti per daug atviras ir įskaudinti kitą žmogų. Kartais būnu per daug tingus. Mėgstantis rizikuoti ( proto ribose ). Kartais galiu būti dviveidiškas. Kartais būnū ne punktualus. Netoleruoju žaidėju kurių nick'as susijęs su žodziu "Arrow". BUS PILDOMA Apibūdinkite savo charakterį: Mano charakteris gana paprastas. Nesu pasikėlęs bei labai lengvai bendraujantis ir sutariantis su kitais. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Neturiu Ar turite brolių, seserų?: Turiu sesę gyvenančia anglijoje, kuriai 3 metai ir brolį kuris gyvena kartu su manim, jam 4 metai. Kaip sužinojote apie šį projektą?: Ieškojaus gero JB serverio kažkada ir užklupau šį projektą. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Esu pasiekęs prižiūrėtoją 2 kartus, planuoju tai padaryti ir vėl. Bet svarbiau man yra pasiekti kitų žmonių pasitikėjimą. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Tokio žmogaus nėra. Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: Užteks vienos.

Mūsų projektas rekomenduoja

×