Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

locoMemorie`

Narys
 • Turinio kiekis

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-12 Pažemintas

About locoMemorie`

Paskutiniai profilį aplankę nariai

134 profilio peržiūros
 1. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: saslykas 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Krimziukas 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: Pirmame demo, aiškiai matosi, kad kai prieš galą nuėjome į narvą aš neturėjau luomo ir jis liepė tiems pašokti kurie turėjo. Tas žaidėjas nepašoko, kai ėjome į kz man tas žaidėjas davė loma ir aš vaikščiojau kol Krimziukas pasakė "Aš sakiau pašokti kas turi loma" ir mane nužudė. - https://www76.zippyshare.com/v/bQjHdn4a/file.html / Ct banas buvo uždėtas su serverio taisyklių salygomis, leidau pasitaisyti, kad uždėtu fd jis man pareiškė dėk ct ban'ą aš uždėjau 60min. Antrame demo galima įžvelgti, kad uždėjau teisinga užblokavimą ir mane patį užblokavo Krimziukas. - https://www76.zippyshare.com/v/MQfpzjWB/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Visuose demo matosi gale. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Viska paaiškinau 3. punkte. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 2. Iš lempos nebuvo dėtas slay, todėl, kad tu buginai duris, o tau buvo pasakyta aiškiai du kartus.
 3. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: locoMemorie`2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: :)3. SS/Demo Įrodymai: https://www35.zippyshare.com/v/534jjG3r/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pradžioje ir pabaigoje5. Kuo nusikalto žaidėjas?: Pradžioje jis pradėjo šaudyti per sienas, o paskui atėjo iš oro ir nužude taip pat ir čiurka nušove. O pabaigoje jis mane nužude per lobių dieną.
 4. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: locoMemorie`2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: demo matysis, tiksliai neatsimenu.3. SS/Demo Įrodymai: https://www47.zippyshare.com/v/KtsSeuuG/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pabaigoje5. Kuo nusikalto žaidėjas?: Žaidėjas vienas dalykas neturi keturiolikos metų. O kitas dalykas šaudo per uždarytas.
 5. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: locoMemorie` 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Strutis, nemoku rašyt japoniškai. 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www69.zippyshare.com/v/4v0gBtMy/file.html 4. Ban priežastis : Pasakinėjimas per slėpynių diena. 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: 7. Aprašykite situaciją: Čia nieko nesakau, bet norėjau pasitikslinti. Žaidžiau JailBreak serveryje ir aš būdamas gyvas pasakiau, iš kaip sakoma "oro": "Mes visi esame talentuose. Virš*". Ir mane strutis užvanino. Bet aš buvau gyvas ir galėjau pasakyti, nes tai rašoma taisyklėse. 2.3. Mirusiems draudžiama pasakinėti kur yra kiti žaidėjai. [30-120min. Ban] P.S aš čia nieko nekaltinu tik norėjau pasitikslinti. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 6. Žaidėjas Čiurka, vėl iškarto prisijungiau ir padarė nusižengimą. Žmogus leido muzika ir už tai taip pat turi būti nubaustas, bet Čiurka pasiime jį ir nužudė per uždarytas grotas. Viskas matosi demo pradžioje ir pabaigoje, nes demo neilgas. https://www107.zippyshare.com/v/ZGNjjTgy/file.html
 7. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: locoMemorie` 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Ciurka be steamo :DD 3. SS/Demo Įrodymai: https://www69.zippyshare.com/v/ebavV1fL/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pabaigoje 5. Kuo nusikalto žaidėjas?: Jis sake einam prie mėlynai baltos linijos, bet nesake prie kurios nes map'e jos yra trys. Ir aš ėjau prie vienos ir mane nužudė.
 8. Jis dar neperžiūrėjo temos, tai ką dar čia rakinti? Peržiūrės ir užrakins.
 9. Įrodymų pateikimo anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Mano slapyvardis žaidime yra locoMemorie` 2. Administratoriaus Slapyvardis, kuris paprašė jūsų įkelti įrodymus: Administratoriaus vardas žaidime yra Bielka. 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: SS - https://imgur.com/a/NvTHOQb Demo - https://www66.zippyshare.com/v/sLxw2s7L/file.html 4. Jūsų papildomas komentaras: Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 10. Avataras - 9/10 Parašas - 10/10
 11. Tik prisijungiau į serverį, žaidėjas iškarto pradėjo vesti kamerų dieną ir sakė stoti prie sienos, aš klausiau nurodymų neleido judėti jis mane nušovė ir sako tu judėjai, nors nelėčiau pelytės. Ir vėl po kiek laiko žaidėjas sako "kelk demo". https://www6.zippyshare.com/v/9Nw5vALA/file.html Nusižengė demo pradžioje.
 12. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Mano vardas žaidime yra locoMemorie`2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Nusižengusio vardas yra Saltenis t.y Flinkis.3. SS/Demo Įrodymai: https://www58.zippyshare.com/v/3SbnITIR/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): Nusižengė žaidėjas DEMO pabaigoje.5. Kuo nusikalto žaidėjas?: Šis asmuo mane per pramogų diena nušove iš "oro". Ir po kiek laiko ne iš nieko pasakė "kelk demo". Aš mielai įkėliau, pats pageidavo :)
 13. Kur tu čia ta provokacija matai, jei jam su nervais blogai tai čia jau ne Bielkos bėdos. Iš pradžių per slepynės Bielka kalbėjo su manimi, o Flinkis pasiemė ir dūh* pavadino.

Mūsų projektas rekomenduoja

×