Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

vkz

Narys
 • Turinio kiekis

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

2 Naujokas

About vkz

 • Birthday 05/04/2000

Paskutiniai profilį aplankę nariai

126 profilio peržiūros
 1. tavo manymu visi zaidzia del rank... man pvz nerupi koks mano rank nerupi ar mirsiu ar ne. O del to kill i konsole rasymo pries reikia ji palikti nes bent jau as megstu ji parasyt per tokius zaidimus kaip talentai, karalius , kartais rasau net per pramogu diena ziurint ar normalus ct buna.
 2. 1 uz 2 savu komandos nariu visad negali zudyt gali tik tada kai kaskas pasiekia granatos lygi liktais 3 uz 4 uz
 3. #AYCM

  1. Show previous comments  1 more
  2. vkz

   vkz

   nope :D matyt mus skirtingai auklejo :DD

  3. SAMURAI

   SAMURAI

   Mes vienoj pusej, bet, manau, rastum kitokio poziurio 😉

  4. vkz

   vkz

   as tiesiog bandau zmones izgydit nuo vezio 

 4. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: vkz2. Jūsų amžius: 183. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :ne dar neteko4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:taip5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: esu kai buvau 13-14 metu zaidziau su aimu nes zaist nemokejau6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: per diena nuo 30min iki 3h is visos savaites gal tris dienas neprisijungiu7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: ne8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: basebuilder deathrun ir jb kartais9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:priziureti serverius nuo pazeideju, rodyti pavizdi kitems zaidejams.11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip12. Jūsų SkypeID: theganjaman413. Ar turite mikrofoną?: taip14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: esu draugiskas, linksmas bet nevisada mane gali greit sunervinti bet i konfliktus isivelti man nebudinga. bei raasyti anketu man nesiseka .15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: http://uzas.lt/forumas/index.php?/topic/49-nebuvau-pildes-tai-uzpildysiu/16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui:https://vocaroo.com/i/s1MyvUXhDXnt

Mūsų projektas rekomenduoja

×