Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Erika

Narys
 • Turinio kiekis

  35
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  7

Erika paskutinį kartą laimėjo Liepa 10 2019

Erika turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

58 Kartais pasakantis ką gero

About Erika

 • Birthday Sausis 13

Paskutiniai profilį aplankę nariai

2,532 profilio peržiūros
 1. Erika

  Tequila

  visiškai nepanašu :D
 2. Melagis tu. -.- Ačiū labaaai😊
 3. Pats tu boba -.- tik bloga Labai ačiū! Tu irgi nuostabi! Sėkmėėės :Dd nu grynai tas j.t. nariuks Labas, ačiū, tau irgi :)
 4. Labas, labas :D Sveikas, man irgi malonu. :) Gal kada serveryje susimatysim Labas, Dekanaaai
 5. Su frageriais visad taip
 6. Labasss, labai faina esi! Sėkmės tau čia 😊 Smagu sužinot apie tave daugiau!
 7. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Vixen2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Baudejas3. SS/Demo Įrodymai: https://www44.zippyshare.com/v/DKOx3748/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): Laikus surašiau apačioj.5. Kuo nusikalto žaidėjas?: 1. Per naktinių herojų diena padarė damage kaliniams su granata. (Nuėmė beveik pusė hp) (2 diena/laikas 4:00:00 maždaug) 2. Vėl free damage su granata (3 diena/laikas maždaug 08:40:00) - paskui dar pažiūrėjus pora min matos, kad su šuniu nesusitvarko ir tik vienam mirusiams nuo šuns davė fd (o mirė 3 kaliniai) 3. Nesuskaičiavo iki 10 (nedavė 10 sekundžių laiko) lr parašymui ir nušovė. (5 diena/laikas maždaug 20:00:00) Kitus laikus žiūrėt manau nebūtina. Beje, kur pasakiau jam eit toli, tai tik todėl, kad ne pirmą dieną prie manęs priekabiauja, klausinėja iš kur aš, o kai neatsakau vadina š*lava, siūlo graužt b*bį ir t.t.
 8. Ačiū labai, Romai, bet manau kažką maišai. Mano gimtadienis sausio 13 diena.
 9. Erika

  HEY!

  Sveika, sėkmės!
 10. 1. Dėl pirmo sutinku, pati turėjau tokia idėją, būtų tikrai smagu jeigu įdėtų moteriškus skinus, nes tiesą sakant dabartiniai kalinių (ne adminų) skinai yra tragiški (mano nuomone). Nors ir dideles įtakos žaidimui tai neturės. 2. Nesutinku, kažkuriam projekte, jeigu neklystu F. (toliau netęsiu pavadinimo, nenoriu reklamuoti) yra lygiai taip pat kaip apibūdinai, tad čia skaitytųsi kaip grynas kopijavimas + kalinių atžvilgiu pasidarytų daug sunkiau, nes kaliniai gali nespėti atšaldyti, tad diena pasibaigtų greitai. 3. Dėl šito sutinku. Argumentų didelių neturiu, tiesiog tai būtų naudinga būnant ct komandoje ir norint pravest komandinę spec. dieną.
 11. Erika

  UNBAN Vixen

  Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: 20IQ.Vixen 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: motion tAco 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www26.zippyshare.com/v/yiSdT7Cz/file.html 4. Ban priežastis : elgiasi sventvagiskai 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: motion tAco [AMXBans] You can complain about your ban @ www.jailas.lt/forumas [AMXBans] Reason: 'elgiasi sventvagiskai' [AMXBans] Duration: '1 hour' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:19407187' [AMXBans] Your IP: [AMXBans] 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: Steam 7. Aprašykite situaciją: Žodžiu, jis nusprendė pamėtyt granatas mirusiam kaliniui (prie jo lavono), na, aš ir pagalvojau kodėl gi man jas nepasiimt? Pasiemiau išmestas granatas ir jis pradėjo mane įžeidinėti "p*dare" "sli*cha" ir t.t. Aš jam atsakiau "nu gi dusk tu" (nes tai jau ne pirmas kartas kada jis mane įžeidinėja visiškai be priežasties), na ir gavau baną su neaiškiu reaosn. :D p.s. aš nesitikiu būt atbanintai iškart, nes vis tiek tik valandos banas, bet tikiuosi, kad admin bus nubaustas. Ir dar jis buvo save unmutinęs kai gavo mute, manau taip negalima.

Mūsų projektas rekomenduoja

×