Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Erika

Narys
 • Turinio kiekis

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  6

Erika paskutinį kartą laimėjo Birželis 25

Erika turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

43 Puiku!

6 Followers

About Erika

 • Birthday Sausis 13

Paskutiniai profilį aplankę nariai

1,215 profilio peržiūros
 1. Erika

  UNBAN Vixen

  Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: 20IQ.Vixen 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: motion tAco 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www26.zippyshare.com/v/yiSdT7Cz/file.html 4. Ban priežastis : elgiasi sventvagiskai 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: motion tAco [AMXBans] You can complain about your ban @ www.jailas.lt/forumas [AMXBans] Reason: 'elgiasi sventvagiskai' [AMXBans] Duration: '1 hour' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:19407187' [AMXBans] Your IP: [AMXBans] 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: Steam 7. Aprašykite situaciją: Žodžiu, jis nusprendė pamėtyt granatas mirusiam kaliniui (prie jo lavono), na, aš ir pagalvojau kodėl gi man jas nepasiimt? Pasiemiau išmestas granatas ir jis pradėjo mane įžeidinėti "p*dare" "sli*cha" ir t.t. Aš jam atsakiau "nu gi dusk tu" (nes tai jau ne pirmas kartas kada jis mane įžeidinėja visiškai be priežasties), na ir gavau baną su neaiškiu reaosn. :D p.s. aš nesitikiu būt atbanintai iškart, nes vis tiek tik valandos banas, bet tikiuosi, kad admin bus nubaustas. Ir dar jis buvo save unmutinęs kai gavo mute, manau taip negalima.
 2. erika ka tu veiki dabar........

  1. KENGURA

   KENGURA

   nesupratau

 3. Erika

  20IQ

  Norėčiau prisijungti prie Jūsų smagaus klano!!!1!!
 4. Erika

  UNBAN Vixen

  Nepraėjo nei dienos nuo preito free ban ir vėl pildau šią anketą. :D 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Vixen 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: mystic 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www79.zippyshare.com/v/mGnXAwM1/file.html (demo vėl ne mano) 4. Ban priežastis : ss/demo į forumą 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: Steam 7. Aprašykite situaciją: Žaidžiau jailbreake ir prie manęs prikibo mystic su žodžiais "dusk vixen", pajuokavau, kad duosiu baną (aš vipė), tai gavau pati baną..:D Atsiprašau, kad demo ne mano, bet nežinau kodėl man neišsaugoja šito projekto demo. Beje, nei jis mane spectino, nei ką, tiesiog davė free baną 30 min su reason demo/ss į forumą. P.s. tam demo turėtų girdėtis, kad jis sako, jog netyčia dėjo baną.
 5. Erika

  UNBAN Vixen

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Vixen 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: judesis tAco 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www31.zippyshare.com/v/n4mSq6tZ/file.html (demo ne mano) 4. Ban priežastis : Nekalbu būdama ct 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : - 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: Steam 7. Aprašykite situaciją: Vedžiau dienas, laikas nuo laiko dariau ir spec dienas, paskui arčiau mapo galo padariau iš eilės dvi spec dienas ir gavau baną, kad nekalbu. Beje, nemanau, kad ban reasone gali būt įžeidinėjimai.
 6. Gal reikėtų savo nuomonę turėti, nemanai?
 7. O taip, sėkmės man prireiks manau su tuo :D Ačiū tau labaii už sveikinimą!!
 8. Aha, irgi buvau pastebėjus, kad per slėpynių diena labai jau keistai rasdavo :D
 9. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: katė 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Rondo#9 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www7.zippyshare.com/v/8iGNHc5F/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Arčiau pabaigos. (Man atrodo nuo 48 minučių) 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Na prasidėjo nuo masinių free slay, paskui buvo ir free banas.
 10. I hope you find what you're looking for in 2019

  1. vave

   vave

   i hope too

    

 11. thank u, next

  1. MDE

   MDE

   Grande fan

 12. Would you love me more 
  If I killed someone for you?
  Would you hold my hands ?
  They're the same ones that I used
  When I killed someone for you
  Would you turn me in 
  When they say I’m on the loose?
  Would you hide me when
  My face is on the news?
  ‘Cause I killed someone for you, yeah

  1. deifka

   deifka

   Romantikė?:)

  2. Erika

   Erika

   There are two kinds of people in this world: hopeless romantics and realists. Na tai aš labiau realistė. :1f914: Tiesiog patiko daina ir jos žodžiai. 

 13. Nenoriu freepostint, bet jeigu neklystu per pramogų dieną tiesioginiai nurodymai, tai nereikia leidžiu/neleidžiu.

Mūsų projektas rekomenduoja

×