Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

rmftib

Narys
 • Turinio kiekis

  250
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  16

rmftib paskutinį kartą laimėjo Liepa 8

rmftib turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

197 Šitas MALADIEC

4 Followers

About rmftib

Paskutiniai profilį aplankę nariai

3,790 profilio peržiūros
 1. Windows yra OS (Operacinė Sistema), kur mano minėta Nvidia GPU (Graphics Processing Unit) yra vaizdo plokštė. Either way, jei neturi Nvidia, turbūt bus AMD, arba integruota Intel.
 2. Jei kas dar čia užklys, tai yra išleistas 1.6'o beta update'as, kuris šią problemą sutvarko. Prie to pačio yra pridėta galimybė įgalint/pašalint pinigų, gyvybių, ir avatarų rodymą bei minimaliai perdarytas serverių meniu (https://github.com/ValveSoftware/halflife/issues/2155). Į beta versiją galit opt'intis nuėję į Library > Counter-Strike > Properties > Betas ir pakeitę dropdown selection į "beta - Beta" iš "NONE - Opt out of all beta programs".
 3. Atsidarykit hl.exe ir eikit į Options > Video: Atžymėkit "Wait for vertical sync" (gl_vsync 0). Atžymėkit "Low video quality. Helps with slower video cards." Išjunkit mouse raw input (m_rawinput 0). Jei naudojat Nvidia GPU ir laptop'ą (arba turit integruotą vaizdo plokštę), eikit į NVIDIA Control Panel > Manage 3D settings > Program Settings: Pažymėkit "Show only programs found on this computer". Ties "preferred graphics processor" pasirinkit "Integrated graphics" (FPS neįtakos (nors man nepasitaikė toks scenarijus)). Jei neturit integruotos vaizdo plokštės, bandykit išjungti visus Nvidia GPU siūlomus grafikos "boost'us" (arba nustatyti į jų minimalias reikšmes). Jei naudojat kitą GPU (tarkim AMD), tai bandykit ieškotis kažko panašaus - turėtų būti.
 4. rmftib

  20IQ

  joke's ended. galit rakint temą, jei kas norit.
 5. "Konkursas" baigtas. Pirmą roll'ą laimėjo @V3N, antrą - @-159- (https://www.youtube.com/watch?v=xf4b_Ek2QN8).
 6. Vakar daug ir per daug gilinausi į filmai.in veikimo principą ir gana nemažai sužinojau (tuo pačiu, kad serialų/animacijų išgauti neis - paaiškinimas žemiau). Išgavus (metodai nurodyti žemiau) ir išanalizavus nuorodą sužinojau, kad pats URL dažniausiai būna šios formos: https://SERVER/play/ENCODED_TIMESTAMP/TIMESTAMP/ID/.../*.mp4 (pvz. https://vxf2.filmai.in/play/T1RRWL_UWWggM957jH0MNA/1562254976/3/EN_Rocketman_2019_HCSub.mp4), kur: SERVER yra serveris, kuriame yra patalpintas .mp4 failas. Šie dažniausiai būna vienos iš šių formų: vxf2.filmai.in [daugiausiai naudoja serialai] vxf1.filmai.in [daugiausiai naudoja filmai] vxx1.filmai.in vxo1.filmai.in ENCODED_TIMESTAMP yra užkoduota TIMESTAMP forma. Koduotės dar nesužinojau, bet bandžiau žvalgytis į Base32, Base36, Base64, nes jos naudoja ir didžiąsias, ir mažąsias raides (daugiau galima rast čia). TIMESTAMP yra AJAX užklausos data UNIX laiko formatu. ID panašu, jog neįmanoma 'atspėt' - greičiausiai bus priklausomas nuo įkėlimo datos, ar nuo kažkokio kito faktoriaus, esančio servery. [-] Metodas išgaut serialo/animacijos URL (https://www.youtube.com/watch?v=A0GtOtv7kyI): Atsijunkit nuo filmai.in paskyros. Pakeiskit data-object atributą tag'o su md_playbtn klase iš ser į furl (https://i.imgur.com/dXbLbz2.png). Išsiųskit POST užklausą su AJAX (galima netiesiogiai - paspaudus ant "play" mygtuko, arba tiesiogiai per konsolę (defin'inus šią funkciją ir iškvietus su send_ajax( "furl" );)). Tai padarius, jūs turėtumėt gaut atsakymą (galit rast atsidarę konsolę per Inspect Element ir nuėję į Network -> index.php -> Response) su klaida "File error #2-GUEST", kur rasit dalį epizodo linko (https://i.imgur.com/Ly9zWMS.png) ("dalį", nes jame nėra pačio epizodo failo - tik direktorija, kurioje jis yra). Tačiau ši gauta nuoroda neveiks, kadangi jos neužregistruoja kaip "galimos", nes, ... dėl klaidos kaltės PHP kode (https://i.imgur.com/xXTwyuB.png), nepasiekia taško, kur yra whitelist'inamas tas URL, arba ... tiesiog ignoruoja prašymą tai padaryti, nes užklausą siunčia svečias. [+] Metodas išgaut filmo URL (https://www.youtube.com/watch?v=M7_r2kqoPig): Atsijunkit nuo filmai.in paskyros. Išsiųskit POST užklausą su AJAX (galima netiesiogiai - paspaudus ant "play" mygtuko, arba tiesiogiai per konsolę (defin'inus šią funkciją ir iškvietus su send_ajax( "furl" );)). Tai padarius, jūs turėtumėt gaut atsakymą (galit rast atsidarę konsolę per Inspect Element ir nuėję į Network -> index.php -> Response) su klaida "Per\u017ei\u016bra arba atsisiuntimas negalimas. Prisijunkite..", kur rasit pilną filmo nuorodą (https://i.imgur.com/uAlfR41.png) (arba galit peržiūrėt pars'intą JSON iškviesdami retdata konsolėj).
 7. note: pasirodo visi url yra dinamiškai sugeneruojami (atsižvelgiant į local/server time (jį galit rast unix formatu kiekviename link'e (tarkim, https://vxf2.filmai.in/play/T-mwj96ctsP-5m74CKVFyA/1562185101/3/EN_Made_In_Malta_2019_HDRip.mp4)) ir į kažkokį token'ą, kurio generavimą dar reiks išsiaiškint). bet, džiugu tai, jog, jei pavyks išsiaiškint tolimesnį veikimo principą, bus galima ištraukt ir serialus bei animacijas, ar kas dar ten yra.
 8. Pakoregavau truputį 'taisykles', tai galima kartot skaičius, bet laimės pirmas jį parašęs, tai jam GALBŪT pasiseks laimėt tik iš antro roll'o.
 9. Kaip ir užbaigiau. Taip pat pridėjau paieškos funkciją, kurią galima rast atsivertus index.html failą, ir suskirsčiau į penkis atskirus puslapius, kurių viename yra ~2500 filmų. Viso filmų URL yra ~14000. Atsisiuntimas (706KB): https://www60.zippyshare.com/v/6QIHLx9i/file.html
 10. rmftib

  20IQ

  Ne aš vienas sprendžiu, ar priimt, ar ne, tad sorry.
 11. rmftib

  20IQ

  atmesta (4/4 minusai)
 12. Leidžiu kartą redaguot - pridėk paslaugą (iki 3 eurų).
 13. Kadangi niekas čia nenori spręst galvosūkių/uždavinių, prisijungsiu prie bandos. Konkursas bus paprastas: numeskit kokios paslaugos (iki 3 eurų) norit, ant ko (IP/SID/nick'o) jos norit, ir skaičių (1-30) (neprivalo būti unikalus, kadangi roll'insiu du kartus, bet, natūraliai, pirmą roll'ą laimės pirmasis tą skaičių parašęs žmogus). Papost'inus komentarą, jo redaguoti negalit, kitaip nebūsit įtraukti į potencialių laimėtojų, kurių bus du (pirmas gaus paslaugą iki 3 eurų, kitas - iki likusio kiekio eurų), pool'ą. Laimėtoją rinksiu, kai atsiras noras, arba kai susirinks, mano manymu, pakankamai dalyvių.
 14. rmftib

  20IQ

  added
 15. Ilgiau trunka. Prie to pačio paminėsiu, kad ryt (i hope, nes paskui galimai per vėlu bus) arba poryt baigsiu išgaut visų filmų URL su trupučiu JS. Kam reikia, čia pirmi 5 puslapiai ir 11 filmų iš 6 puslapio (naudojantis šiuo filmų sąrašu): https://www91.zippyshare.com/v/jyg66Qcr/file.html

Mūsų projektas rekomenduoja

×