Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

[m]

Narys
 • Turinio kiekis

  246
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  16

Everything posted by [m]

 1. [m]

  20IQ

  Esame perspektyvūs Counter-Strike 1.6 žaidėjai, dalyvavę begalėje LAN turnyrų (be abejo didžiąją jų dalį laimėję). Šio žaidimo scenoje esame nuo 2002 metų, bet, nepaisant šio žaidimo populiarumo stokos, mes vis judame priekin. Be abejo nesame iš protingųjų individų, bet tai, žinoma, atleistina, nes mūsų žaidimo lygis aukščiausio kalibro. Nariai: @memories @jekle @Erika @dievas @Vėjelis @SuperNatural @[420]-DekanidzeViespats @depression. @GintaraLALA @MeBo3 Buvę nariai: @Žmogus @Focusw0w/A/ Sužaisti match'ai: 20IQ vs. K [2019-06-20]: Rezultatas: 16-5 (laimėta) Map'as: de_dust2_2x2 Žaidė: @memories, @jekle 20IQ vs. K [2019-06-21]: Rezultatas: 3-16 (pralaimėta) Map'as: de_dust2 Žaidė: @Žmogus, @memories, @[420]-DekanidzeViespats, @depression. Sidenote: @depression. kibo mid-match, tai gavosi 3x4. 20IQ vs. K [2019-06-21]: Rezultatas: 12-16 (pralaimėta) Map'as: de_dust2_2x2 Žaidė: @Žmogus, @memories, @GintaraLALA 20IQ vs. draugai [2019-06-23]: Rezultatas: 16-8 (laimėta) Map'as: de_dust2 Žaidė: @Žmogus, @memories, @Erika, @GintaraLALA, Aomine-kun 20IQ vs. s5 [2019-07-06]: Rezultatas: 3-16 (pralaimėta) Map'as: de_dust2_2x2 Žaidė: @depression., @[m] Na, tiesą sakant, kaip ir viskas. Nei anketėlės, nei taisyklikių neturime, tad kas norite patekti į šį perspektyvų klaną, rašykite žemiau ir mes nuspręsime - ar priimti, ar ne. CM einame kasdien (dažniausiai laimime 16-0) ir, ir ... treniruojamės kasdien, nes visgi reikia palaikyti formą.
 2. Kadangi niekas čia nenori spręst galvosūkių/uždavinių, prisijungsiu prie bandos. Konkursas bus paprastas: numeskit kokios paslaugos (iki 3 eurų) norit, ant ko (IP/SID/nick'o) jos norit, ir skaičių (1-30) (neprivalo būti unikalus, kadangi roll'insiu du kartus, bet, natūraliai, pirmą roll'ą laimės pirmasis tą skaičių parašęs žmogus). Papost'inus komentarą, jo redaguoti negalit, kitaip nebūsit įtraukti į potencialių laimėtojų, kurių bus du (pirmas gaus paslaugą iki 3 eurų, kitas - iki likusio kiekio eurų), pool'ą. Laimėtoją rinksiu, kai atsiras noras, arba kai susirinks, mano manymu, pakankamai dalyvių.
 3. "Konkursas" baigtas. Pirmą roll'ą laimėjo @V3N, antrą - @-159- (https://www.youtube.com/watch?v=xf4b_Ek2QN8).
 4. Vienam forume pardavinėja script'ą, kuris leidžia nemokamai žiūrėt ir filmus, ir serialus "patogiai", bet, jei reikia tik filmų, juos gana paprasta išgaut neprisijungus. Veikia tiek per http://filmai.in/, tiek per http://37.221.162.250/. Gal kada pabandysiu ir serialus išgaut, bet tikrai ne artimoj ateity.
 5. Vakar daug ir per daug gilinausi į filmai.in veikimo principą ir gana nemažai sužinojau (tuo pačiu, kad serialų/animacijų išgauti neis - paaiškinimas žemiau). Išgavus (metodai nurodyti žemiau) ir išanalizavus nuorodą sužinojau, kad pats URL dažniausiai būna šios formos: https://SERVER/play/ENCODED_TIMESTAMP/TIMESTAMP/ID/.../*.mp4 (pvz. https://vxf2.filmai.in/play/T1RRWL_UWWggM957jH0MNA/1562254976/3/EN_Rocketman_2019_HCSub.mp4), kur: SERVER yra serveris, kuriame yra patalpintas .mp4 failas. Šie dažniausiai būna vienos iš šių formų: vxf2.filmai.in [daugiausiai naudoja serialai] vxf1.filmai.in [daugiausiai naudoja filmai] vxx1.filmai.in vxo1.filmai.in ENCODED_TIMESTAMP yra užkoduota TIMESTAMP forma. Koduotės dar nesužinojau, bet bandžiau žvalgytis į Base32, Base36, Base64, nes jos naudoja ir didžiąsias, ir mažąsias raides (daugiau galima rast čia). TIMESTAMP yra AJAX užklausos data UNIX laiko formatu. ID panašu, jog neįmanoma 'atspėt' - greičiausiai bus priklausomas nuo įkėlimo datos, ar nuo kažkokio kito faktoriaus, esančio servery. [-] Metodas išgaut serialo/animacijos URL (https://www.youtube.com/watch?v=A0GtOtv7kyI): Atsijunkit nuo filmai.in paskyros. Pakeiskit data-object atributą tag'o su md_playbtn klase iš ser į furl (https://i.imgur.com/dXbLbz2.png). Išsiųskit POST užklausą su AJAX (galima netiesiogiai - paspaudus ant "play" mygtuko, arba tiesiogiai per konsolę (defin'inus šią funkciją ir iškvietus su send_ajax( "furl" );)). Tai padarius, jūs turėtumėt gaut atsakymą (galit rast atsidarę konsolę per Inspect Element ir nuėję į Network -> index.php -> Response) su klaida "File error #2-GUEST", kur rasit dalį epizodo linko (https://i.imgur.com/Ly9zWMS.png) ("dalį", nes jame nėra pačio epizodo failo - tik direktorija, kurioje jis yra). Tačiau ši gauta nuoroda neveiks, kadangi jos neužregistruoja kaip "galimos", nes, ... dėl klaidos kaltės PHP kode (https://i.imgur.com/xXTwyuB.png), nepasiekia taško, kur yra whitelist'inamas tas URL, arba ... tiesiog ignoruoja prašymą tai padaryti, nes užklausą siunčia svečias. [+] Metodas išgaut filmo URL (https://www.youtube.com/watch?v=M7_r2kqoPig): Atsijunkit nuo filmai.in paskyros. Išsiųskit POST užklausą su AJAX (galima netiesiogiai - paspaudus ant "play" mygtuko, arba tiesiogiai per konsolę (defin'inus šią funkciją ir iškvietus su send_ajax( "furl" );)). Tai padarius, jūs turėtumėt gaut atsakymą (galit rast atsidarę konsolę per Inspect Element ir nuėję į Network -> index.php -> Response) su klaida "Per\u017ei\u016bra arba atsisiuntimas negalimas. Prisijunkite..", kur rasit pilną filmo nuorodą (https://i.imgur.com/uAlfR41.png) (arba galit peržiūrėt pars'intą JSON iškviesdami retdata konsolėj).
 6. note: pasirodo visi url yra dinamiškai sugeneruojami (atsižvelgiant į local/server time (jį galit rast unix formatu kiekviename link'e (tarkim, https://vxf2.filmai.in/play/T-mwj96ctsP-5m74CKVFyA/1562185101/3/EN_Made_In_Malta_2019_HDRip.mp4)) ir į kažkokį token'ą, kurio generavimą dar reiks išsiaiškint). bet, džiugu tai, jog, jei pavyks išsiaiškint tolimesnį veikimo principą, bus galima ištraukt ir serialus bei animacijas, ar kas dar ten yra.
 7. Pakoregavau truputį 'taisykles', tai galima kartot skaičius, bet laimės pirmas jį parašęs, tai jam GALBŪT pasiseks laimėt tik iš antro roll'o.
 8. Kaip ir užbaigiau. Taip pat pridėjau paieškos funkciją, kurią galima rast atsivertus index.html failą, ir suskirsčiau į penkis atskirus puslapius, kurių viename yra ~2500 filmų. Viso filmų URL yra ~14000. Atsisiuntimas (706KB): https://www60.zippyshare.com/v/6QIHLx9i/file.html
 9. [m]

  20IQ

  Ne aš vienas sprendžiu, ar priimt, ar ne, tad sorry.
 10. [m]

  20IQ

  atmesta (4/4 minusai)
 11. Leidžiu kartą redaguot - pridėk paslaugą (iki 3 eurų).
 12. [m]

  20IQ

  added
 13. Ilgiau trunka. Prie to pačio paminėsiu, kad ryt (i hope, nes paskui galimai per vėlu bus) arba poryt baigsiu išgaut visų filmų URL su trupučiu JS. Kam reikia, čia pirmi 5 puslapiai ir 11 filmų iš 6 puslapio (naudojantis šiuo filmų sąrašu): https://www91.zippyshare.com/v/jyg66Qcr/file.html
 14. do note tho, kad jei šis 'metodas' greit paplis, jis taip pat greit bus užpatch'intas, nes tai padaryt yra labai paprasta - tiesiog negrąžint link'o, kai video request'ina svečias.
 15. Peržiūrėjau porą .dll (/valve/cl_dlls/GameUI.dll ir /cstrike/client.dll) su HEX editor, tai kaip ir matosi keli hardcod'inti string'ai, control elementai, ar kažkas panašaus (https://imgur.com/a/dEVcSPn), bet visiškai nesu įsitikinęs dėl šitos "teorijos". Paprasčiausia būtų 1.6'o/hl source code'ą peržvelgt ir nustatyt problemą, bet tai kol kas ne mano jėgoms, nes viešai prieinamas kodas yra tik HLSDK. Žodžiu, jeigu neplanuoji daryt aukščiau išvardytų žingsnių, tai kitas variantas yra daryt pc factory reset, which i doubt you'll do, arba, kiek priimtinesnis galbūt, dirbt su konsole (aka nenaudot Options meniu). Tarkim noriu nick'ą pasikeist, vadinasi atsidarau tą langą (su tilde klavišu (žemiau ESC)) ir rašau: name "nickas".
 16. Peržiūrėjau visus registry įrašus (hl/1.6'as dažniausiai žiūri į HKCU/Software/Valve/Half-Life/Settings, kur nieko ypatingo nepavyko rasti, ir į kitus, bet jie bereikšmiai, nes yra naudojami kalbai nustatyti ar kitiems pasirinkimams išgauti), į kuriuos kreipiasi hl.exe, peržiūrėjau visus failus, į kuriuos taip pat kreipiasi hl.exe, kai yra atidaromas tam tikras meniu (tarkim Options, Find Servers, etc.) (dažniausiai atidaro .res (surprise surprise), kad tvarkingai sudėliotų control item'us, ir .txt (bet retai, nes visi jie praktiškai nuskaitomi 1.6'o boot-up metu) failus (https://i.imgur.com/f4MKqwH.png)), bet nieko pravartaus neradau. #GameUI_Apply pasikartoja tik du kartus: /valve/resource/OptionsSubMultiplayer.res ir /cstrike/resources/OptionsSubMultiplayer.res (https://i.imgur.com/FJnr09B.png), bet teksto pakeitimas ten jokio rezultato neduoda atsidarius patį 1.6'ą. Žodžiu, bent man atrodo, kad tie pasirinkimai ("Apply", "Cancel", "OK") yra hardcode'inti pačiame 1.6'e ir net kalbos pasirinkimas neturi tam įtakos. Dar galėsiu pabandyt patį 1.6'o procesą stebėt ir žiūrėt, ar kokie string'ai ten pasirodo, so tas galbūt padės kažkaip. O ką reiktų daryt tau - nežinau. Arba aš kažką praleidžiu, arba tas serveris tau kažkokių šūdų prisiuntė, kas overwritin'a numatytas 1.6'o komandas. Gali bandyt: skanuot su RegFromApp (x64/x86) - gal 1.6'as bus sukūręs kažkokių registry įrašų; žaistis su Process Monitor: stebėt, kokie event'ai vyksta atidarius Options meniu ir paspaudus OK mygtuką; dar kartą reinstall'int 1.6'ą ir praskanuot su antivirusine. Jei niekas nepadės, rašyk į Skype: live:hugegoofus arba Discord: memories#7958, pabandysiu per kokį TeamViewer'į pažiūrėt gal.
 17. 1.6'ą irgi reinstall'inai? Aplanko tau ir neleis kelt. Suarchyvuok (su WinRar, 7-Zip, ar dar kuom nors) ir tada kelk.
 18. Bandžiau ieškot tarp resource, tai lyg ir radau (/cstrike/resource/OptionsSubMultiplayer.res bei /valve/resource/OptionsSubMultiplayer.res) tuos mygtukus ("Apply", "OK", "Cancel"), bet pasirodo, kad nustatymai tuose failuose nekeičia apatinės juostos, kur yra vykdomi pagrindiniai saugojimo veiksmai. Numesk savo abu resource aplankus (iš /valve/ ir /cstrike/) (tuo pačiu gali peržvelgt ir cstrike_downloads - galbūt bus atsiųstas koks nors resource failas, nors nelabai tikiu, nes 1.6'as vis tiek ne iš ten load'ina tuos dalykus) - pabandysiu sulygint su savo, nes greičiausiai bus pakeisti Command field'ai, kurie nukreipia į tam tikrą serverį. P. S. Paprasčiausias variantas būtų persirašyt 1.6'ą. Jeigu nenori vėl siųstis failų iš serverių, tiesiog išsikelk cstrike_downloads aplanką, o perrašęs vėl įkelk. Arba dar gali bandyt Library > Counter-Strike > Right-click > Options > Local files > Verify integrity of game files, kas galimai praskanuos tą .res failą ir jį sutvarkys.
 19. Jei teisingai supratau, tai dramų ieškai. Pora man patikusių: Good Morning, Vietnam Dead Poets Society Jack Good Will Hunting What Dreams May Come Patch Adams Saving Private Ryan The Pursuit of Happyness A Dog's Purpose Dunkirk
 20. [m]

  PADĖKIT

  Labiau @ChickenasHD buvo adresuotas tas edit'as, but either way, viskas kaip ir gerai: tiesiog kažkokia diena buvo turbūt, todėl ir virto kiaušiniais ar kažkuo.
 21. [m]

  PADĖKIT

  Tau irgi nerodo tik free dienos gavusių kalinių glow'o (geltono)? Ar tau apskritai nerodo bet kokio švytėjimo ant žaidėjų? Buvo panaši mintis kilusi ir man (kad CVar'ai bus kalti čia, bet paklausiau apie /simon spalvas, ir atsakymas tą paneigė, nes, kiek žinau, visi glow'ai yra daromi su fm_set_rendering ar set_ent_rendering, tai kažkoks nustatymas neturėtų įtakoti tik geltonos spalvos, nebent kažką praleidžiu ir tas specifinis free dienos atvejis yra implementuotas kitaip). Edit: pasirodo (tyvm @Žmogus), kad gavus fd yra pakeičiamas modelis į žalią, o ne uždedamas glow'as (kaip buvo seniau), tai turbūt esi nustatęs cl_minmodels reikšmę į 1, kas pakeičia modelius į jų numatytąją versiją. Parašyk į konsolę cl_minmodels 0 ir pasakyk, ar padėjo.
 22. [m]

  PADĖKIT

  Tada nežinau. Kiek pamenu, ir man nuo kažkada pradėjo neberodyt, tai galbūt bus iš plugin'o pusės. Nueisiu kada į JB ir pasižiūrėsiu. Kitų klausei, ar rodo?
 23. Pasiūlymas: pridėkit šriftų pasirinkimą forumo WYSIWYG lange (https://i.imgur.com/LopMMAW.png). Nauda: eis geriau išskirt tam tikrą teksto dalį, priklausomai nuo jo konteksto. Tarkim noriu pavaizduoti komandą ar kodo dalį paragrafe; šiuo metu nėra jokios galimybės kaip tai padaryti, nebent išskirt su bold, italic, striked, ar underlined stilium, bet būtų patogu stilizuot tekstą priklausomai nuo jo kilmės/prasmės. Plius, ši funkcija nei trukdytų, nei būtų sunki implementuoti (kiek žinau, ją galima drag-n-drop'int ir viskas).
 24. [m]

  PADĖKIT

  O, kai į komandas per /simon suskirsto žaidėjus, rodo jų spalvas (baltą/mėlyną/raudoną/žalią)?
 25. Cheat'o nick'as: yaMy matos,kad is Kauno ;) Demo: https://www7.zippyshare.com/v/bkTbqKTf/file.html Papildoma info: Video (nes demo yra iš mano pov): https://www.youtube.com/watch?v=kbRIBPcbIIE SteamID: STEAM_1:0:1510270055

Mūsų projektas rekomenduoja

×