Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

[m]

Narys
 • Turinio kiekis

  246
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  16

[m] paskutinį kartą laimėjo Liepa 8

[m] turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

196 Šitas MALADIEC

4 Followers

About [m]

Paskutiniai profilį aplankę nariai

3,308 profilio peržiūros
 1. "Konkursas" baigtas. Pirmą roll'ą laimėjo @V3N, antrą - @-159- (https://www.youtube.com/watch?v=xf4b_Ek2QN8).
 2. Vakar daug ir per daug gilinausi į filmai.in veikimo principą ir gana nemažai sužinojau (tuo pačiu, kad serialų/animacijų išgauti neis - paaiškinimas žemiau). Išgavus (metodai nurodyti žemiau) ir išanalizavus nuorodą sužinojau, kad pats URL dažniausiai būna šios formos: https://SERVER/play/ENCODED_TIMESTAMP/TIMESTAMP/ID/.../*.mp4 (pvz. https://vxf2.filmai.in/play/T1RRWL_UWWggM957jH0MNA/1562254976/3/EN_Rocketman_2019_HCSub.mp4), kur: SERVER yra serveris, kuriame yra patalpintas .mp4 failas. Šie dažniausiai būna vienos iš šių formų: vxf2.filmai.in [daugiausiai naudoja serialai] vxf1.filmai.in [daugiausiai naudoja filmai] vxx1.filmai.in vxo1.filmai.in ENCODED_TIMESTAMP yra užkoduota TIMESTAMP forma. Koduotės dar nesužinojau, bet bandžiau žvalgytis į Base32, Base36, Base64, nes jos naudoja ir didžiąsias, ir mažąsias raides (daugiau galima rast čia). TIMESTAMP yra AJAX užklausos data UNIX laiko formatu. ID panašu, jog neįmanoma 'atspėt' - greičiausiai bus priklausomas nuo įkėlimo datos, ar nuo kažkokio kito faktoriaus, esančio servery. [-] Metodas išgaut serialo/animacijos URL (https://www.youtube.com/watch?v=A0GtOtv7kyI): Atsijunkit nuo filmai.in paskyros. Pakeiskit data-object atributą tag'o su md_playbtn klase iš ser į furl (https://i.imgur.com/dXbLbz2.png). Išsiųskit POST užklausą su AJAX (galima netiesiogiai - paspaudus ant "play" mygtuko, arba tiesiogiai per konsolę (defin'inus šią funkciją ir iškvietus su send_ajax( "furl" );)). Tai padarius, jūs turėtumėt gaut atsakymą (galit rast atsidarę konsolę per Inspect Element ir nuėję į Network -> index.php -> Response) su klaida "File error #2-GUEST", kur rasit dalį epizodo linko (https://i.imgur.com/Ly9zWMS.png) ("dalį", nes jame nėra pačio epizodo failo - tik direktorija, kurioje jis yra). Tačiau ši gauta nuoroda neveiks, kadangi jos neužregistruoja kaip "galimos", nes, ... dėl klaidos kaltės PHP kode (https://i.imgur.com/xXTwyuB.png), nepasiekia taško, kur yra whitelist'inamas tas URL, arba ... tiesiog ignoruoja prašymą tai padaryti, nes užklausą siunčia svečias. [+] Metodas išgaut filmo URL (https://www.youtube.com/watch?v=M7_r2kqoPig): Atsijunkit nuo filmai.in paskyros. Išsiųskit POST užklausą su AJAX (galima netiesiogiai - paspaudus ant "play" mygtuko, arba tiesiogiai per konsolę (defin'inus šią funkciją ir iškvietus su send_ajax( "furl" );)). Tai padarius, jūs turėtumėt gaut atsakymą (galit rast atsidarę konsolę per Inspect Element ir nuėję į Network -> index.php -> Response) su klaida "Per\u017ei\u016bra arba atsisiuntimas negalimas. Prisijunkite..", kur rasit pilną filmo nuorodą (https://i.imgur.com/uAlfR41.png) (arba galit peržiūrėt pars'intą JSON iškviesdami retdata konsolėj).
 3. note: pasirodo visi url yra dinamiškai sugeneruojami (atsižvelgiant į local/server time (jį galit rast unix formatu kiekviename link'e (tarkim, https://vxf2.filmai.in/play/T-mwj96ctsP-5m74CKVFyA/1562185101/3/EN_Made_In_Malta_2019_HDRip.mp4)) ir į kažkokį token'ą, kurio generavimą dar reiks išsiaiškint). bet, džiugu tai, jog, jei pavyks išsiaiškint tolimesnį veikimo principą, bus galima ištraukt ir serialus bei animacijas, ar kas dar ten yra.
 4. Pakoregavau truputį 'taisykles', tai galima kartot skaičius, bet laimės pirmas jį parašęs, tai jam GALBŪT pasiseks laimėt tik iš antro roll'o.
 5. Kaip ir užbaigiau. Taip pat pridėjau paieškos funkciją, kurią galima rast atsivertus index.html failą, ir suskirsčiau į penkis atskirus puslapius, kurių viename yra ~2500 filmų. Viso filmų URL yra ~14000. Atsisiuntimas (706KB): https://www60.zippyshare.com/v/6QIHLx9i/file.html
 6. [m]

  20IQ

  Ne aš vienas sprendžiu, ar priimt, ar ne, tad sorry.
 7. [m]

  20IQ

  atmesta (4/4 minusai)
 8. Leidžiu kartą redaguot - pridėk paslaugą (iki 3 eurų).
 9. Kadangi niekas čia nenori spręst galvosūkių/uždavinių, prisijungsiu prie bandos. Konkursas bus paprastas: numeskit kokios paslaugos (iki 3 eurų) norit, ant ko (IP/SID/nick'o) jos norit, ir skaičių (1-30) (neprivalo būti unikalus, kadangi roll'insiu du kartus, bet, natūraliai, pirmą roll'ą laimės pirmasis tą skaičių parašęs žmogus). Papost'inus komentarą, jo redaguoti negalit, kitaip nebūsit įtraukti į potencialių laimėtojų, kurių bus du (pirmas gaus paslaugą iki 3 eurų, kitas - iki likusio kiekio eurų), pool'ą. Laimėtoją rinksiu, kai atsiras noras, arba kai susirinks, mano manymu, pakankamai dalyvių.
 10. [m]

  20IQ

  added
 11. Ilgiau trunka. Prie to pačio paminėsiu, kad ryt (i hope, nes paskui galimai per vėlu bus) arba poryt baigsiu išgaut visų filmų URL su trupučiu JS. Kam reikia, čia pirmi 5 puslapiai ir 11 filmų iš 6 puslapio (naudojantis šiuo filmų sąrašu): https://www91.zippyshare.com/v/jyg66Qcr/file.html
 12. do note tho, kad jei šis 'metodas' greit paplis, jis taip pat greit bus užpatch'intas, nes tai padaryt yra labai paprasta - tiesiog negrąžint link'o, kai video request'ina svečias.
 13. Vienam forume pardavinėja script'ą, kuris leidžia nemokamai žiūrėt ir filmus, ir serialus "patogiai", bet, jei reikia tik filmų, juos gana paprasta išgaut neprisijungus. Veikia tiek per http://filmai.in/, tiek per http://37.221.162.250/. Gal kada pabandysiu ir serialus išgaut, bet tikrai ne artimoj ateity.
 14. Peržiūrėjau porą .dll (/valve/cl_dlls/GameUI.dll ir /cstrike/client.dll) su HEX editor, tai kaip ir matosi keli hardcod'inti string'ai, control elementai, ar kažkas panašaus (https://imgur.com/a/dEVcSPn), bet visiškai nesu įsitikinęs dėl šitos "teorijos". Paprasčiausia būtų 1.6'o/hl source code'ą peržvelgt ir nustatyt problemą, bet tai kol kas ne mano jėgoms, nes viešai prieinamas kodas yra tik HLSDK. Žodžiu, jeigu neplanuoji daryt aukščiau išvardytų žingsnių, tai kitas variantas yra daryt pc factory reset, which i doubt you'll do, arba, kiek priimtinesnis galbūt, dirbt su konsole (aka nenaudot Options meniu). Tarkim noriu nick'ą pasikeist, vadinasi atsidarau tą langą (su tilde klavišu (žemiau ESC)) ir rašau: name "nickas".
 15. Peržiūrėjau visus registry įrašus (hl/1.6'as dažniausiai žiūri į HKCU/Software/Valve/Half-Life/Settings, kur nieko ypatingo nepavyko rasti, ir į kitus, bet jie bereikšmiai, nes yra naudojami kalbai nustatyti ar kitiems pasirinkimams išgauti), į kuriuos kreipiasi hl.exe, peržiūrėjau visus failus, į kuriuos taip pat kreipiasi hl.exe, kai yra atidaromas tam tikras meniu (tarkim Options, Find Servers, etc.) (dažniausiai atidaro .res (surprise surprise), kad tvarkingai sudėliotų control item'us, ir .txt (bet retai, nes visi jie praktiškai nuskaitomi 1.6'o boot-up metu) failus (https://i.imgur.com/f4MKqwH.png)), bet nieko pravartaus neradau. #GameUI_Apply pasikartoja tik du kartus: /valve/resource/OptionsSubMultiplayer.res ir /cstrike/resources/OptionsSubMultiplayer.res (https://i.imgur.com/FJnr09B.png), bet teksto pakeitimas ten jokio rezultato neduoda atsidarius patį 1.6'ą. Žodžiu, bent man atrodo, kad tie pasirinkimai ("Apply", "Cancel", "OK") yra hardcode'inti pačiame 1.6'e ir net kalbos pasirinkimas neturi tam įtakos. Dar galėsiu pabandyt patį 1.6'o procesą stebėt ir žiūrėt, ar kokie string'ai ten pasirodo, so tas galbūt padės kažkaip. O ką reiktų daryt tau - nežinau. Arba aš kažką praleidžiu, arba tas serveris tau kažkokių šūdų prisiuntė, kas overwritin'a numatytas 1.6'o komandas. Gali bandyt: skanuot su RegFromApp (x64/x86) - gal 1.6'as bus sukūręs kažkokių registry įrašų; žaistis su Process Monitor: stebėt, kokie event'ai vyksta atidarius Options meniu ir paspaudus OK mygtuką; dar kartą reinstall'int 1.6'ą ir praskanuot su antivirusine. Jei niekas nepadės, rašyk į Skype: live:hugegoofus arba Discord: memories#7958, pabandysiu per kokį TeamViewer'į pažiūrėt gal.

Mūsų projektas rekomenduoja

×