Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

inactive

Narys
 • Turinio kiekis

  261
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  17

inactive paskutinį kartą laimėjo Spalis 6 2019

inactive turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

207 Senbūvis

About inactive

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nerip'ink http://www.lmg.lt/forumas/topic/490285-eilėraščio-konkursas-sukurk-eilėraštį-apie-lmg-žiemą/?tab=comments#comment-4006313
 2. Nick'as: brokas SteamID: STEAM_1:0:1069024792 Įrodymai: demo: https://mega.nz/#!GxsUFCyK!K98fS4o0rlvlBcuRwNjTeWHEeiclPzok-duhePieK3E video: https://www.youtube.com/watch?v=3F0vi4hZ4GM Pastabos: žaidėjas buvo su s. admin'u; gale demo mane iškick'ino, tai galit sutikrint log'us, jei norit.
 3. Nick'as: PIgiauGrybo SteamID: STEAM_1:0:1224153946 Įrodymai: demo: https://www63.zippyshare.com/v/gUlEYJlJ/file.html video (nes demo iš mano POV): https://www.youtube.com/watch?v=mqDt__51vew Pastaba: įrašiau tik penkias situacijas, bet galima rasti ir daug daugiau, jei prireiktų.
 4. Demo: https://www43.zippyshare.com/v/mP716D9e/file.html Ban: http://jailas.lt/banai/ban_list.php?bid=22055
 5. Tada tu arba turi daugiau nei vieną 1.6'ą įsirašęs ir ne tame aplanke ieškai demo, arba to demo išvis nėra, nes kitur jo fiziškai negali būti (nebent pats perkėlei). Paskutinis variantas (dar vienas būtų patikrint šiukšlinę), kurį gali pabandyt, tai reindex'int visus failus ir tikėtis, kad ras tą tavo demo (https://www.youtube.com/watch?v=_GiIWv5XrOs).
 6. O ar pamoką bandei sekt? As in, ar nuėjai į VirtualStore aplanką, apie kurį ten kalbama?
 7. Jei tu Steam'as, tai demo ieškai ne ten. Eik į C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike, arba C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike (jei yra abu (Program Files ir Program Files (x86)), nueik į abu). Jei nesi Steam'as, galimas variantas, kad tavo įrašyti demo yra perkeliami į kitą vietą. Pabandyk šita pamoka sekt http://forum.jailas.lt/index.php?/topic/118-kaip-rasti-demo-pasislėpūsį-neįprastoje-vietoje/ (video yra sulink'intas su "čia" žodžiu).
 8. inactive

  Pagalbos

  Jei kam panaši problema iškils, tai Steam'o perrašymas kaip ir sutvarko ją (tik su pačiu 1.6'u nevarkit, nes nieko tai nekeičia).
 9. inactive

  Pagalbos

  Viską galima patestuot. Nueik į kitą servą, kur non'ai šneka, ir pažiūrėk, ar girdisi. fyi, jei dar nedarei, paprasčiausias variantas šitą sutvarkyt yra pilnai perrašyt 1.6'ą (ne visada padeda, bet pabandyti verta (jei nenori iš naujo siųstis visų failų iš įvairių servų, išsikelk kažkur cstrike_downloads, esantį *\*\steam\steamapps\common\Half-Life)).
 10. inactive

  Pagalbos

  Toks funkcionalumas yra default'as. Serveriai, kurie nori tai apeiti, dažniausiai naudoja Revoice (jei gerai pamenu), tai galimas variantas, kad tu lankaisi ten, kur šito .dll/.so nėra. Jaile tas pats darosi, ar tik kažkuriuose specifiniuose serveriuose (ar tik Jaile)?
 11. Windows yra OS (Operacinė Sistema), kur mano minėta Nvidia GPU (Graphics Processing Unit) yra vaizdo plokštė. Either way, jei neturi Nvidia, turbūt bus AMD, arba integruota Intel.
 12. Jei kas dar čia užklys, tai yra išleistas 1.6'o beta update'as, kuris šią problemą sutvarko. Prie to pačio yra pridėta galimybė įgalint/pašalint pinigų, gyvybių, ir avatarų rodymą bei minimaliai perdarytas serverių meniu (https://github.com/ValveSoftware/halflife/issues/2155). Į beta versiją galit opt'intis nuėję į Library > Counter-Strike > Properties > Betas ir pakeitę dropdown selection į "beta - Beta" iš "NONE - Opt out of all beta programs".
 13. (Video versiją galit rasti čia): Atsidarykit 1.6'ą ir eikit į Options > Video: Atžymėkit "Wait for vertical sync" (gl_vsync 0). Pažymėkit "Low video quality. Helps with slower video cards." Išjunkit mouse raw input (m_rawinput 0). Jei naudojat Nvidia GPU ir laptop'ą (arba turit integruotą vaizdo plokštę), eikit į NVIDIA Control Panel > Manage 3D settings > Program Settings: Pažymėkit "Show only programs found on this computer". Ties "preferred graphics processor" pasirinkit "Integrated graphics" (FPS neįtakos (nors man nepasitaikė toks scenarijus)). Jei neturit integruotos vaizdo plokštės, bandykit išjungti visus Nvidia GPU siūlomus grafikos "boost'us" (arba nustatyti į jų minimalias reikšmes). Jei naudojat kitą GPU (tarkim AMD), tai bandykit ieškotis kažko panašaus - turėtų būti.
 14. inactive

  20IQ

  joke's ended. galit rakint temą, jei kas norit.

Mūsų projektas rekomenduoja

×