Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS: nemokami VIP, akcijos, konkursai, kasmetinis dovanų rinkimas, prižiūrėtojų atranka!

Skaityti plačiau

Obolis

Narys
 • Turinio kiekis

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

6 Naujokas

About Obolis

 • Birthday 11/17/2001

Paskutiniai profilį aplankę nariai

41 profilio peržiūros
 1. Manau problemų neturėsime. Ačiū ir tau sėkmės.
 2. Dėkoju Ne šaulių čia uniforma, o daug svarbesnė. Slapta info tai negaliu sakyti. Ko nepamenu to nebuvo
 3. Sveikyy. Kadangi jau šiek tiek daugiau žaidžiu šitam projekte, tai nusprendžiau prisistatyti. Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Laura` Obolis Jūsų tikrasis vardas?: Laura. Jūsų amžius?: 17. Iš kokio miesto esate?: Klaipėdos. Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Mano mėgstamiausias pomėgis tai gerai praleisti laiką. Mėgstu ilgus pasivaikščiojimus, gilius pokalbius, naujas pažintis. Be galo patinka keliauti, dalyvauti visur, ypač festivaliuose su daug muzikos. Prie to pačio patinka ir tiesiog klausytis muzikos, groti gitara. Neatsiejama dalis gyvenimo yra sportas. Žaidžiu futbolą, tinklinį, krepšinį. Dar dažnai patinka išeit į lauką pabėgioti. Žinoma mėgstu ir patinginiauti kartais. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Tos savybės gali būti ir blogos ir geros, priklauso nuo situacijos, tai pabandysiu kažkaip suskirstyti. Gerosios: Išklausanti; rūpestinga; stengiuosi kuo greičiau nutraukt konfliktą; moku pripažinti kaltę; padedu kitiem jeigu galiu; bendraujanti; šaudau bajerius kai jų nori. Blogosios: Taip pat šaudau bajerius kai jų ir nenori; patinka juodas humoras, tai dažnai užgaunu žmones kurie nesupranta prikolų; draugiškai (ir per daug dažnai) tyčiojuosi iš daugų; nemoku paguosti; dažnai vėluojuosi; nuotaika keičiasi kas puse minutes; lengva suerzinti. Neutralios: Užsispyrusi; rizikuojanti; labai aktyvi; nebijau ką kiti žmonės pagalvos. Apibūdinkite savo charakterį: Jau lyg ir visas charakteris aprašytas viršuje. Nebent dar pridėčiau: linksma, drąsi, lengvai bendraujanti, nepasikėlusi, bet valdinga. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Taip, du broliai, taksai. Ar turite brolių, seserų?: Turiu vyresnį brolį. Kaip sužinojote apie šį projektą?: Kažkada seniai ieškojau internete ir atradau, išliko favoritu sąraše, užmačiau ir vėl žaist pradėjau. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Iš pareigų nesu nieko dar pasiekus, o ar žadu, tai nežinau, ateityje pamatysime. O šiaip tai šiame projekte ateinu pasikrauti nuotaikos ir pasijuokti, be galo geras kolektyvas. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Norėčiau būti tokia muzikali ir mokėti groti fleita taip, kaip pikčiurna Strutis. Ypač Titaniko dainą. Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: ką žinau.
 4. Kriminalinę psichologija.. Hmm.. sėkmes su tuo :D Be to... Su gimtadieniu !!! 2019.01.13
 5. 1. Kas yra chemiku duona? cheminis junginys iš stiprių neorganinių rūgščių. H₂SO₄. 2. sausio 13 kaip dar vadinasi? Laisvės gynėjų diena 3. sausio 13 žuvo 14 žmonių gindami lietuvos laisvę, kokie ju vardai ir pavardes? Loreta Asanavičiūtė; Virginijus Druskis; Darius Gerbutavičius; Rolandas Jankauskas; Rimantas Juknevičius; Alvydas Kanapinskas; Algimantas Petras Kavoliukas; Vytautas Koncevičius; Vidas Maciulevičius; Titas Masiulis; Alvydas Matulka; Apolinaras Juozas Povilaitis; Ignas Šimulionis; Vytautas Vaitkus. 4.kodėl Kinai valgo daugiau ryžių negu Japonai? Nes Kinijoje gyvena daugiau žmonių. 5.Kokiems dviems keleiviams, remiantis tarptautinių aviaskrydžių taisyklėmis, negalima būti vienoje lėktuvo krėslų eilėje? Katei ir šuniui. 6. Leisdamiesi naktį į kelionę, kai kurie tropinės Afrikos gyventojai prie kojų prisiriša maišelius su vabzdžiais. Kam? Įdeda jonvabalius į maišelį, o jie šviečia kelią. Tai, kad matytu kur eiti. 7. 3x-5=6x+7? 3x-6x=7+5 -3x=12 | :-3 x=-4 Ats.: -4 8. Koki greiti gali isvystyti strutis? 1) Priklauso nuo stručio rūšies. 2) Bėgdamas gali išvystyti 50 km/h greitį. 9. Jo Vardų buvo pavadinti Šiaurės ir Pietų Amerikos Žemynai? Amerigo Vespuči. 10. Kada vyko Klaipedos krašto okupacija? 1939 m. kovo 23 d. Vokietija užėmė Klaipėdos kraštą.
 6. Eduardas, tinka, kaip muzikantui

Mūsų projektas rekomenduoja

×