Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

KENGURA

Narys
 • Turinio kiekis

  97
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  13

KENGURA paskutinį kartą laimėjo Gegužė 21

KENGURA turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

127 Kartais pasakantis ką gero

4 Followers

About KENGURA

 • Birthday 11/17/2001

Paskutiniai profilį aplankę nariai

2,168 profilio peržiūros
 1. 1. Your nick in game: KENGURA2. Nick of the rule breaker: NO3. SS/DEMO proof [a must]: https://www98.zippyshare.com/v/7SAPF3R2/file.html4. In which part of the demo did the admin break the rules [beginning, middle, end]?: net minutes neužtruksi 5. Which rule has been violated?: Karoče šitas lavonas ahuelines nubauskit.6. Describe the situation: Tai 9 žmones dar jam čia gliučina pasąmonė. + jo čia edit dar - karoče mane nušove o tą kitą paliko nu vnždž jo darykit tvarka
 2. LAUKIAM!!!!!!!!!!!!! Parašė Liepa 9, 2018
 3. Ot tas debesėlis, o dar administratorius, @Soundas_ atkreipk dėmesį <3
 4. sprait meilę ar prižiūrėtoją
 5. KENGURA

  ROMKOS QUIZAS

  KONKURSAS VIS DAR TĘSIASI!!!!
 6. @Soundas_ vis dar laukiam!! <3
 7. Kaip atostogos tau? <333

  1. -FocuswOw.

   -FocuswOw.

   visai gerai kengura tik masažo reikiq kažkiek per daug nusideginau ant saulės

  2. KENGURA

   KENGURA

   tai kur ten deginiesi gal mane aplankysi

  3. -FocuswOw.

   -FocuswOw.

   Kengura Šventojoj esu tau čia visai netoli atvažiuok pas mane švelniu tavo ranku reikia man.

 8. Tai visgi koks sprendimas??
 9. Tingiu laukt :D laimėjo @SuperNatural parašyk į pm galit rakint temą :D
 10. Pamiršau apie šitą. :DDD Taai va, nieks nedalyvauja. Nupirkau Hashui du unbanus (DU @Hašh. , tai liko tau tik vienas) Jekle sakė retai žaidžia tai neapsimoka jam pirkti. O @Šillas nelabai taisyklingai atliko užduotį, bet už pastangas siūlau jam paprastą ADMIN. (Su ats. į pm) Tai va... Ką žinau, jeigu nori kas ADMIN po šitu pranešimu rašykit bet kokį skaičių nuo 1 iki 30. (30 dieną išrinksiu)
  1. Hašh.
  2. SAMURAI

   SAMURAI

   Isverciu soundo zodzius i LT kalba: Soundas turi 999999 zinuciu trukuma pm'e.

  3. KENGURA

   KENGURA

   Soundas jaučiu nematė, kad konkursas vyksta, jis galvoja apie peticiją

 11. Visi bijo Soundo :( Taip. Man reik ištaškyt balanse pinigus nes neturiu kur jų dėti. Barono situaciją tiesiog kaip pretekstas, kad kažką žmonės darytų, o ne šiaip numeriuką tik parašytų :D Jeigu čia niekas nedalyvaus, nupirksiu hašhui visus unban'us ir S.Adminą, kad vėl su mass banais prasieitų x))))
 12. Sveika tauta. Skelbiu konkursą kuriame gali laimėti S.Adminą. (Random būdu bus 2 laimingieji). Viskas ką jums reikia padaryti: Parašyti Soundui (alvin_strike9) į Skype " #BaronasNepadarėNiekoBlogo jam turėtų būti suteiktas imunitetas nuo mute ". Įkelti įrodymus. (screenshot). Prie įrodymu parašyti bet kokį skaičių nuo 1 iki 30. Pasirinkti "PASIRAŠAU" variantą balsavime - http://forum.jailas.lt/index.php?/topic/2369-peticija-nuimti-baronui-mute/&tab=comments#comment-9685 [Privilegijos bus uždedamos iškarto, o ne papildymu į balansą.(Privilegijų laikotarpis - 20 dienų). Arba jeigu sėdite ban'ę, galite rinktis unban.] (Papildomi taškai jeigu parašote jam ir į forumo pm)

Mūsų projektas rekomenduoja

×