Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Senioks

Narys
 • Turinio kiekis

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

5 Naujokas

About Senioks

Paskutiniai profilį aplankę nariai

273 profilio peržiūros
 1. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Senioks 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Deathrun serveriui. 3. Jūsų pasiūlymas: Padaryti, kad gyvi žmonės galėtų matyti ką į chat'ą rašo mirę žmonės ir atvirkščiai. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Žmonės galės daugiau bendraut arba jei berašydamas ilgą žinutę žaidėjas mirtų, nebūtų veltui rašęs. Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 2. kai adminai beveik nesilanko dr tai kiti ir daro rc. O apie kiekvieną žmogų pranešinėt kažkaip :// Verčiau padarytų anti-rc ir ramu būtų bei forume nereiktų floodint, dėl žmonių bėgančių iš T komandos.
 3. Apie CT niekas nekalbėjo. Aiškiai parašyta, kad anti-reconnect reikalingas išvengti teroristų bėgimui.
 4. Na nepagalvojau, kad kažkas ne taip supras. Pataisysiu į tavo pasiulytą frazę. O šiaip turėjau omeny auto-baną ne visuose serveriuose, bet būtent deathrun.
 5. Tai aš siūlau padaryti auto baną, o ne taip, kad adminas banintų.
 6. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Senioks 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Deathrun serveriui 3. Jūsų pasiūlymas: Padaryti, kad kai teroristas išeina iš deathrun serverio, jam būtų uždėtas tarkim 1min anti-reconnect. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Mažiau žmonių "bėgs" iš teroristų. Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 7. 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Senioks2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis: :(3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www46.zippyshare.com/v/CuMiLABn/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Nuo pat pradžių.5. Kokią pagalbinę programą naudojo nusižengęs žaidėjas?[Nebūtina]: Aimbot ar tai spinbot6. Jeigu žaidėjas turėjo kokią nors paslaugą, ar pageidaujate ją turėti? [TAIP/NE]: Jei neklystu neturi, bet jei turi tai visai norėčiau gauti.

Mūsų projektas rekomenduoja

×