Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Senioks

Narys
 • Turinio kiekis

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

5 Naujokas

About Senioks

Paskutiniai profilį aplankę nariai

163 profilio peržiūros
 1. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Senioks 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Deathrun serveriui. 3. Jūsų pasiūlymas: Padaryti, kad gyvi žmonės galėtų matyti ką į chat'ą rašo mirę žmonės ir atvirkščiai. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Žmonės galės daugiau bendraut arba jei berašydamas ilgą žinutę žaidėjas mirtų, nebūtų veltui rašęs. Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 2. kai adminai beveik nesilanko dr tai kiti ir daro rc. O apie kiekvieną žmogų pranešinėt kažkaip :// Verčiau padarytų anti-rc ir ramu būtų bei forume nereiktų floodint, dėl žmonių bėgančių iš T komandos.
 3. Apie CT niekas nekalbėjo. Aiškiai parašyta, kad anti-reconnect reikalingas išvengti teroristų bėgimui.
 4. Na nepagalvojau, kad kažkas ne taip supras. Pataisysiu į tavo pasiulytą frazę. O šiaip turėjau omeny auto-baną ne visuose serveriuose, bet būtent deathrun.
 5. Tai aš siūlau padaryti auto baną, o ne taip, kad adminas banintų.
 6. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Senioks 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Deathrun serveriui 3. Jūsų pasiūlymas: Padaryti, kad kai teroristas išeina iš deathrun serverio, jam būtų uždėtas tarkim 1min anti-reconnect. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Mažiau žmonių "bėgs" iš teroristų. Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 7. 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Senioks2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis: :(3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www46.zippyshare.com/v/CuMiLABn/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Nuo pat pradžių.5. Kokią pagalbinę programą naudojo nusižengęs žaidėjas?[Nebūtina]: Aimbot ar tai spinbot6. Jeigu žaidėjas turėjo kokią nors paslaugą, ar pageidaujate ją turėti? [TAIP/NE]: Jei neklystu neturi, bet jei turi tai visai norėčiau gauti.
 8. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Senioks2. Jūsų amžius: 15.3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, 1 savaitę, vėliau išmetė, nes save slappinau.4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Aimbot, prieš 5-6 metus nes žaist nemokėjau.6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: ~3h į dieną, bet nežinau kaip ten bus atostogoms pasibaigus.7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip.8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Deathrun, public, bet ateity manau aplankysiu ir kitus9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Žinojau, bet po pertraukos viską užmiršau. Jei reiks, susirasiu internete.10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojai turi prižiūrėti serverius, susidoroti su čyteriais bei žmonėm nesilaikančiais taisyklių.11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip, suprantu.12. Jūsų SkypeID: Nenaudoju skype, jei reikės galėsiu discord numest.13. Ar turite mikrofoną?: Taip, bet neveikiantį.14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Mėgstu futbolą, esu supratingas ir turiu humoro jausmą, tačiau mane lengva suerzint.15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/

Mūsų projektas rekomenduoja

×