Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Erviss*

Narys
  • Turinio kiekis

    5
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-1 Nemėgstama persona

About Erviss*

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Aš užmerkiau akis prieš tai buvusiems tavo pykčio protrukiams, tačiau tu kiekvieną map'ą reiškiesi nepagarbiai kitų atžvilgiu.
  2. Normalus esi, visus "daunais" vadini ir mane "šūdu" po to verki jog būni užmutintas, graudu ką galiu pasakyti. :)
  3. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Erviss* 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Debeselis? ar Pmhz kas jis be būtų 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www23.zippyshare.com/v/M7rHexns/file.html 4. Ban priežastis : 'rc darymas , free mute' 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: Steam 7. Aprašykite situaciją: Nežinau kas jūsų prižiūrėtojams ne taip ir kiek jiems metų, bet taip dalykų spręsti negalima. Atėjau į serverį ir iš niekur nieko esu įkyriai kaltinamas padaręs rc nors į serverį atėjau šiandien pirmą kartą, Pmhz žaidėjęs prašė admino ir provuokavo jį mane užbaninti neva aš dariau rc, tada pagrąsino pats tai padarysęs, tai tapo įkyrų todėl daviau 5 minučių mute'ą, po mute'o buvau puolamas jog atsiprašyčiau ir kaip pasirodo tai buvo užsislaptinęs prižiūrėtojęs. Ta prasme rimtai? Atsiprašyti? Kas čia per dievo komplexas? 1. Aš nedariau jokio RC tai buvo nepągrįsti kaltinimai 2. 5 minučių mute'as už tai jog reketuoja mane ir kaltina nebūtais dalykais nėra teisinga, tai kas per politika šiame serveryje ? Ta prasme čia buvo paliestas vargšo prižiūrėtojo ego ir jis net netikrinęs faktų užbanino, okeyyy :)

Mūsų projektas rekomenduoja

×