Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Killer11x

Narys
 • Turinio kiekis

  64
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

17 Bus matyti ko vertas..

About Killer11x

Paskutiniai profilį aplankę nariai

353 profilio peržiūros
 1. Pagaliau sukūriau dar vieną paveikslą:
 2. Kadangi pastebėjau ,kad daug kas sukūrė gražius paveikslėlius tai nusprendžiau ir pats padirbėti ir sukurti kažką. Na maniau geriau išeis, bet aš neesu nusivylęs šiuo paveikslėliu. Jei netingėsiu ketinu ir dar vieną paveikslą sukūręs įkelti. Labai malonu būtu jei laimėčiau pinigu tam, kad galėčiau iš steam nusipirkti Counter Strike 1.6 ,nes pats nenoriu švaistyti pinigų :D. jailas.lt.pdn Sėkmės visiems dalyviams! Jei neleistu atidaryti: https://www25.zippyshare.com/v/qRS1K2dg/file.html
 3. J.T koks tu ne orginalus gi jau sitas zodis sioje temoje buvo parasytas! They did surgery on the grape.
 4. Si tema nera pirma ir paskutine apie nick keitimus (doctor irgi yra parases apie tai anksciau). Bet is rimto kartais nervas ima kai zmogus kas map keitineja savo name ir tada turi vargti jei nori isiaiskinti kas ten toks. Kad ir kokia butu mano ar kitu zaideju nuomone nemanau, kad yra koks budas apriboti nickname keitinejima (berasant sugalvojau kaip, bet tada kiltu problemu).
 5. Nemanau, kad demo kels. GlockForWin labai kreipia demesi i keiksmazodzius/izeidinejimus ( pasako 1-2 keiksmazodzius)deda gag. Jei pasikartoja tada ir deda ban. Manau, kad jis nenusizenge taisyklem, o tiesiog "niezti rankos" ka nors uzbaninti. O ziurint i ban'u istorija GlockForWin gan daznai gaudavo ban uz izeidinejimus/keiksmus. not free post :/
 6. Sukčių(prasižengusiųjų) reportavimo Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Player (dainu maniakas D:2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: alex3. SS/Demo Įrodymai: https://www116.zippyshare.com/v/nEC76dM1/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): 8:205. Kuo nusikalto žaidėjas?: Destroy Base! ( ne pirma syki jis man baze sugriove bet turiu tik si demo)
 7. Sukčių(prasižengusiųjų) reportavimo Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Player (dainu maniakas D:2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Nereklamuok!3. SS/Demo Įrodymai: https://www90.zippyshare.com/v/YMYmkPWB/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): pabaigoje ( kai buvau ct visam rounde matosi).5. Kuo nusikalto žaidėjas?: Lendimas nei i savo baze, uzstatymas bazes, trugdymas gyvent.
 8. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Player (dainu maniakas D: 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: ALOHA 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www49.zippyshare.com/v/QjkHZifX/file.html 4. Ban priežastis :CAMPERIS 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :http://jailas.lt/banai/ban_list.php?bid=13020 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: 7. Aprašykite situaciją: ejau su tank i anga ir pamaciau kad gas numesta nusprendziau atgal eiti. Tuo metu numeciau 2 akmenis. pries ban ( praeita rounda tankas nepuole)
 9. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Player (dainu maniakas D: 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: ~Banana~HyPeRz 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www62.zippyshare.com/v/7eqwHpzt/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Sis zaidejas izeidinejo ir anksciau, bet...(Nuo 20:00) 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: ~Banana~HyPeRz izeidinejo tiek mane tiek ir kita admina. Ir kai dar syki izeide adminas rocH` uzbanino na o hyperiz atgal reze 1h. http://jailas.lt/banai/ban_list.php?bid=12959 http://jailas.lt/banai/ban_list.php?bid=12960 Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK

Mūsų projektas rekomenduoja

×