Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

whitewolf

Narys
  • Turinio kiekis

    4
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

2 Naujokas

About whitewolf

  • Birthday 08/30/1994

Paskutiniai profilį aplankę nariai

22 profilio peržiūros
  1. Sveikas, dėkui ir tau sėkmės gyvenime :) Zdrw ;)
  2. Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: whitewolf Jūsų tikrasis vardas?: Mindaugas Jūsų amžius?: 24 metai. Iš kokio miesto esate?: Alytaus. Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Keliauti, geiminti, važinėtis dviračiu ir eiti pasivaikščioti vakarais, daugiau kažkaip nieko naujo, per daug ramus žmogus esu :) Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Kas pamena mane nuo senų laikų, manau žinot, jei gražiai su manim, tai ir aš gražiai, esu velnias :D Apibūdinkite savo charakterį: Esu paprastas, linksmas, draugiškas, ramus, rūpestingas, komunikabilus ir dar kažkoks, kas bendrauja su manim, gali daugiau pasakyt apie mane :) Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Ne, neturiu. Ar turite brolių, seserų?: Brolį. Kaip sužinojote apie šį projektą?: Senai per draugus. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Prižiūrėtojas buvau prieš kelis metus. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Kolkas neturiu. Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]:

Mūsų projektas rekomenduoja

×