Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Vėjelis

Narys
 • Turinio kiekis

  40
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Vėjelis paskutinį kartą laimėjo Gruodis 11 2018

Vėjelis turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

11 Bus matyti ko vertas..

About Vėjelis

Paskutiniai profilį aplankę nariai

167 profilio peržiūros
 1. Visas kulkas, vien laikydamas m1 pataikai.
 2. Kuriems nelagina, irgi taikinukas kyla, o tu vien saudai ir nekyla.
 3. Dėl aimboto suklydau, bet man matos, kita palengvinanti programa žaidimui (no recoil)
 4. Kuom trugdžiau, rašydamas? Supraščiau, jei bučiau blokaves ar kaška tokio, bet aš tik rašiau, reikėjo nekreipt dėmesio.
 5. Taip seniukas, atsiprašau suklydau, paklausiau kitu ir užbaninau, pažiurėjau tavo demo, padariau klaida.
 6. Preitam irgi daug keikeisi, tai ntr demo, bet ir nebutinai mute reikia deti, pažiurek taisykles
 7. Sakiau ant prikolo -.-, o tu keiktis pradejai, beto kur** vadinai :)
 8. Tu gali nemeluot, tgi tu nori kad balsavimas vyktu, ir kad mane ismest
 9. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 20IQ.Vejas2. Jūsų amžius: 153. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Taip, esu buves prižiuretojas 3sav., bet perėjau žaisti čia, nes atsibodo ir po biški pradejo jis bankrutuoti.4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Žinoma5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Esu naudojas aim ir alias cfg.6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: per diena 3-4h, o per savaite 21h apytiksliai.7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Kai nėra žaidėju, nueinu pažaist kartais kitų projektų.8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak ir Swarm9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Žinoma10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Manau reik buti aktyviam tiek forume, tiek servery. Padėti visiem žmonėm, kurie paprašo pagalbos.11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Žinoma12. Jūsų SkypeID: justas331113. Ar turite mikrofoną?: Taip14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Manau geroji savybe, kad bendraujantis ir megstantis pajuokaut, o blogosios, net nežinau, daug jų neturiu, bet yra viena tai, kad mane galima lengvai sunervinti. Megstų sportuot, daug praleidžiu laiko su draugais.15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/. Neina, rašo ka nukopijiavau apačioje, bet sumanimi savininkas gali susisiekti ir skype. Error Nothing was recorded. Please ensure you are close enough to your microphone and your microphone is configured correctly.
 10. Vėjelis

  20IQ

  Visai norėčiau prie jūsų prisijungti
 11. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Vejas 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Na'vi|Druska 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www11.zippyshare.com/v/6cw3sfns/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): pabaigoje labiau 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Atejo i serva, pradejo izeidinet ir t.t, vaidina su s.adminu vaikas ir tiek. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 12. Vėjelis

  Jailas.lt aljansas

  1. Jūsų slapyvardis žaidime: Vejas 2. Kiek Jums metų?: 15. 3. Ar esate legalus CS 1.6 žaidėjas?(Steam/Non-steam): Steam. 4. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt Swarm serveryje?: 3-4h. 5. Kaip vertinate savo sugebėjimus žaidime(vertinimo skalė 1-10): 7 kokius duočiau. 6. Kodėl norite prisijungti prie Jailo aljanso?: Nes labai geri ir normalus klano nariai, norečiau su jais geriau susibendraut, beto labai patinka Jailas # tagas. 7. Papasakokite trumpai apie save: 8. Jūsų Skype kontaktai: justas3311

Mūsų projektas rekomenduoja

×