Jump to content
[Swarm] Pirktų XP/PRS susigrąžinimas Skaityti daugiau... ×

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

Kalėdinės akcijos, FreeVIP, konkursas!

Skaityti plačiau

Madcocoxx.

Narys
 • Turinio kiekis

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Madcocoxx. paskutinį kartą laimėjo Gruodis 10 2020

Madcocoxx. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

12 Bus matyti ko vertas..

About Madcocoxx.

Paskutiniai profilį aplankę nariai

816 profilio peržiūros
 1. Madcocoxx.

  UNBAN gej

  Ne pirmą kartą raganėji serveryje ir įžeidinėji, tik dėmesio nekreipdavau. Nusileisk ant žemės jeigu naujas esi :)
 2. 1. Metų paslaugiausias forumo narys. Aironas 2. Metų nusižengelis. BoTTom 3. Metų žaidėjas. Makruchinis 4. Metų forumo komentaras. Šitą skipinam 5. Metų serverio momentas. Kai visi JB susivienijo ir pastatė laiptukus ir bokštą :D 6. Metų forumo tema/diskusija. Svaiglo temos forume 7. Metų atnaujinimas. Šitą irgi skipinam 8. Metų fruktas. ofc, kad svaigalas
 3. Dėkojame žaidėjui "Brazzers | Makruchinis" už tai, jog prisidėjo prie šio komandinio darbo, bei suteikė galimybę šiems kadrams. :))
 4. Įkelk įrodymus, kad turi daugiau nei 14-lika ir nieks nesikabins, o dabar negausi jokios naudos iš šito skundo, nes taisyklės nepažeistos :)))) aš irgi baninsiu tave toliau, kol nebus įrodymų kaip ir dar puse servo :) sėkmės projekte kinderi.
 5. Madcocoxx.

  Pristatyma

  O tai kartais tau ne 17-lika ? Ar pats svaigale būsi pasimetęs tarp skaičių ? :D
 6. o tu dar nori, kad niekas ant tavęs nevarytų :D gal užtenka dėl kiekvieno š skųstis ?
 7. Nejuokink, kad tau 17-lika, arba tu žmogus visiškai nesubrendęs, nes nei proto pas tave, nei rašyti tu moki. Jeigu jau ir yra tau 17-lika, tai žinok, kad puse čia esančių vis tiek yra už tave vyresni, tai tavo amžiaus pasisakymas nepadėjo tau :D Tuo labiau, kad norėjai taikos, bet gavai dar labiau pajuokos, nes norėdamas susitaikyt mėtai -rep. Nepavyko eilinį kartą.
 8. Praradęs tu savo reputaciją, dėl to ir nemėgsta tavęs niekas :) free ban'ai, įžeidinėjimai. Tvardykis berniuk, čia visi ne tavo amžiaus o vyresni, jausk pagarbą ir skaitykis.
 9. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Išskridus. 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Saldainis 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www15.zippyshare.com/v/QPNgHcQ3/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Nuo vidurio iki pabaigos 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Saldainis labai mandras pasijautęs pradėjo pult visus ir užbanino Crystalė` 1d. su nesąmoningu reason'u, tuo labiau, kad žmogelis pradėjo koliot visus iš eilės. Galit dėt ir man ban'ą už atsikirtinėjimą, bet tvarkykit jūs tą vaiką. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 10. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Išskridus. 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: LysasIsProfkes 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www101.zippyshare.com/v/tZyL9gxh/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Galas. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Žmogelis tiesiog taisykles nelabai paskaitęs arba tiesiog nežino kur yra bėgiojimas per gravitacines gaudynes, o kur slėpimasis. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 11. Tai nėra free ban'as. Tu pastoviai ateini į serverį ir kai tau nepasakau nei žodžio tu mane pirmas pradedi pult ir provokuot. Patylėk kitą kartą ir nebus nieko, nes žinai už ką ban'us gauni. + Nežinau ką tu bandai prieš kitus įrodyt, bet tau nei karto nepavyko. Laisvas.

Mūsų projektas rekomenduoja

×