Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

flexas

Narys
 • Turinio kiekis

  18
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-5 Nemėgstama persona

About flexas

 • Birthday 06/10/1998

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. flexas

  UNBAN Flex

  O ką aš sakiau? :) Gi sakiau, kad neturiu ko slėpti. O va Memories žmogus matosi dirba normaliai, akylai stebi smulkmenas ir racionaliai įvertina viską, ne kaip heiteriai visi.. normalus žmogus viską puikiai supranta, ačiū už atsakymą ;)
 2. Prieš. 1.Kiek pamenu nuo seniau, nebuvo problemų su Beleku bent jau man.. kada reikėdavo, padėdavo, patardavo kažką, todėl mano nuomonė apie jį gera. 2. Belekas juk turi ir savo gyvenimą, supraskit tą. Jis negali visad būt serve ir prižiūrėti tvarką, ko visi norit ir pabrėžiat, kad jo aktyvumas prastas.. 3. Dėl to "pelekas" tai susipraskit, kad žmogų u*pisa tie visi "prikolai", kantrybė visiem išsenka, tad dėl jo baninimų aš puikiai jį suprantu ir pateisinu.
 3. Tegul eina ;) įdomu ir pačiam kaip atrodys su wh žiūrint ;)
 4. :D dar vienas iš tos chebros.. nu Tu maladiec, uzgaudyta konkrečiai, kad su wh..
 5. flexas

  UNBAN Flex

  nu ir ka tu sneki bent supranti pats?:DDD suvartytas esi zmogau, nenusisnekek garsiai..
 6. flexas

  UNBAN Flex

  Nu tiek f12 tiek insert mygtukai visai kitoj klaviaturos pusej nei valdymo mygtukai, tai cia nebent as su triimis rankomis zaidziu pagal jus ir suspaudau mygtukus per kelias sekundes.. :D
 7. flexas

  UNBAN Flex

  As atrodo prie irodymu parases esu kad neturiu ko slept. skaityt ismok :) ir uz ka as gausiu mute? Uz tai kad issakau savo mintis? Juokinga darosi nuo jusu nesamoniu.. :) Beje Martynai, neapsikrauk galvos tokiom nesamonem, paliksiu as tau ta top1 vieta..
 8. o kas vargsta? Cia jus vargstat :) atsakymas ir taip aiskus bus, taip, kad galit nurimt jau
 9. flexas

  UNBAN Flex

  Fantazijos tau matau netruksta :D juokini zmogau.. mygtukas f12?? tu rimtai? :D Manau tau vertetu pasigydyti ar i kokia sanatorija savaitei isvykt, nes galva perkaitai matau nuo cs.
 10. Bet jus vyrukai abu su Martynu apgailetini esat.. :) Kad nonas tai negali nrml zaist pagal jus.. Geda, jei del to tiek vargo pridarot kazkam.
 11. flexas

  UNBAN Flex

  Martynai, tu ant tiek slanga esi ar apsimeti?:Dd Cia man siaip idomu.. ant kiek zmogus turi but debilas, kad tokias pievas rasyt? kur demo tu matai wh? kur as kiaurai sienas matau?? :DD Ir koks wh jei per demo, ss vapse svarus esu? Gana cia svaigt, paliksiu as tau ta top1 vieta, galesi laimet jei cia del to tokias nesamones darai.. Nu graudus, ne vyriska visiskai :)
 12. flexas

  UNBAN Flex

  Nu jei cia taip knisi prota man del top3, ta apgailetina tada zinok :) lygioj vietoj kabinejates. Soundas, tiek Belekas jau turi zinot amne nuo pernai, nes pernai ta pati situacija buvo pries laimint top1, tai, kad nieko naujo man..

Mūsų projektas rekomenduoja

×