Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Rondo

Narys
 • Turinio kiekis

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

2 Naujokas

About Rondo

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rondo

  UNBAN Chame

  Nemates durnesnio už magaiverio, ble, vis del to esi tu, panašus lb :D, žingsninis herojus :DDD
 2. Rondo

  UNBAN Chame

  Nepakanka duhintis tau :D , klausimanija = paskutines reakcijos žaidimas, nepričiom žudyt nežudyt tero, per pramogu diena, draudžiama vesti paskutines reakcijos veiklas :)
 3. Koks dar n*hui autoritetas esu :DD
 4. Čia kartais ne skiltis kur čytus su privilegijom reik kelt? :D, jeigu ožinsi, ožink normaliai, neatrodyk kaip dar didesnis duhas nes jau pakankamai didelis duhas esi :)
 5. Nerašyk mano nick kai ne ant manes yra tema ačiū, ir nušove viena kuris neklause nurodymų per uždarytas, o free diena dave tam kuris pabego. :)
 6. Ir jeigu nepakanka įrodymu, http://www.kaisiadoriumuziejus.lt/enciklopedija/index.php?title=1613_m._LDK_žemėlapis ir tavo link man nerodo kad butu 1603, rodo tik tos postus, https://www.lzinios.lt/lzinios/istorija/ldk-zemelapis-ir-jo-variantai/250463 Irgi rodo 1613m. :) http://prntscr.com/llayly Sėkmės.
 7. Klausimas buvo - kada buvo išleistas pirmas LDK Lietuvos žemėlapis, demo nebeturiu, buvo ir flexinas kuris sake kad buvo 1613m.
 8. Kadangi paminejai mano nick savo paaiškinime, aš irgi noriu paaiškinti, buvo kamerų diena per kuria buvo uždrausta kalbeti, aš nekalbejau tuo metu, baige diena, nurodymų nebera, duoda naujus nurodymus, tu kaip neprotingas durnelis, klausinejai ar galima judeti kai buvo galima, kol viskas ejo aš kalbejau, uždraude kalbet, aš nebekalbejau, tu ejai link narvo ir klausinejai kaško kalbedamas, ir tavę nušove, tai ne free. :)
 9. Padariau klaida, reikejo tik movint, neišgirdau nurodymų ir pats kaltas esu kad 300 min dejau ._. fml

Mūsų projektas rekomenduoja

×