Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Rondo

Narys
  • Turinio kiekis

    6
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Naujokas

About Rondo

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Padariau klaida, reikejo tik movint, neišgirdau nurodymų ir pats kaltas esu kad 300 min dejau ._. fml
  2. Už, matau Beleka labai retai serveryje, jeigu matau buna tik 5-20 min, padalina banų kurie pasako ''pelekas'' ar kaška panašaus, Belekas kaip Administratorius serveryje turetu dažniau buti online ir prižiureti tvarką, nes dabar išvis nesamones vyksta, s.adminai daugiau prižiuri serveri, negu pats Administratorius, aš sakius esu naujas serveryje nes žaidžiu nepilna menėsi, bet jau matau kad nesamones vyksta, ir jis nedaro savo darbo, matau naujokus, ateina prašo pagalbos ar kanors, kaip nusipirkt vip, kaip tas veikia, klausineja jo, o jam išvis nusispjaut, kad išlaikyti serverį reiketu gal ir pelno, nėra pelno jeigu nėra žaidejų, o jeigu netgi Administratorius ne koks vip, admin ar s.admin pagasdina, tai čia jau kyla klausimas ar Belekas bando nužudyti projektą? Atsiprašau už klaidas.
  3. Sveikas, tai jo, ne del saves ct ban uždejau, tai buvo del to kad nužudei žaideja ''talentas'', ir poto paklausiau kodel jis tave nužude, nes mačiau kad jis viska dare pagal komandas, ir kai klausinejau kodel tu JI nužudei o ne MANE, tu kalbejai apie mane, ir pats talentas man sako aš nežinau už ką ir nesuprato, todėl ir baninau :)

Mūsų projektas rekomenduoja

×