Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS: nemokami VIP, akcijos, konkursai, kasmetinis dovanų rinkimas, prižiūrėtojų atranka!

Skaityti plačiau

Rondo

Narys
 • Turinio kiekis

  18
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

2 Naujokas

About Rondo

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koks dar n*hui autoritetas esu :DD
 2. Čia kartais ne skiltis kur čytus su privilegijom reik kelt? :D, jeigu ožinsi, ožink normaliai, neatrodyk kaip dar didesnis duhas nes jau pakankamai didelis duhas esi :)
 3. Nerašyk mano nick kai ne ant manes yra tema ačiū, ir nušove viena kuris neklause nurodymų per uždarytas, o free diena dave tam kuris pabego. :)
 4. Ir jeigu nepakanka įrodymu, http://www.kaisiadoriumuziejus.lt/enciklopedija/index.php?title=1613_m._LDK_žemėlapis ir tavo link man nerodo kad butu 1603, rodo tik tos postus, https://www.lzinios.lt/lzinios/istorija/ldk-zemelapis-ir-jo-variantai/250463 Irgi rodo 1613m. :) http://prntscr.com/llayly Sėkmės.
 5. Klausimas buvo - kada buvo išleistas pirmas LDK Lietuvos žemėlapis, demo nebeturiu, buvo ir flexinas kuris sake kad buvo 1613m.
 6. Kadangi paminejai mano nick savo paaiškinime, aš irgi noriu paaiškinti, buvo kamerų diena per kuria buvo uždrausta kalbeti, aš nekalbejau tuo metu, baige diena, nurodymų nebera, duoda naujus nurodymus, tu kaip neprotingas durnelis, klausinejai ar galima judeti kai buvo galima, kol viskas ejo aš kalbejau, uždraude kalbet, aš nebekalbejau, tu ejai link narvo ir klausinejai kaško kalbedamas, ir tavę nušove, tai ne free. :)
 7. Padariau klaida, reikejo tik movint, neišgirdau nurodymų ir pats kaltas esu kad 300 min dejau ._. fml
 8. Už, matau Beleka labai retai serveryje, jeigu matau buna tik 5-20 min, padalina banų kurie pasako ''pelekas'' ar kaška panašaus, Belekas kaip Administratorius serveryje turetu dažniau buti online ir prižiureti tvarką, nes dabar išvis nesamones vyksta, s.adminai daugiau prižiuri serveri, negu pats Administratorius, aš sakius esu naujas serveryje nes žaidžiu nepilna menėsi, bet jau matau kad nesamones vyksta, ir jis nedaro savo darbo, matau naujokus, ateina prašo pagalbos ar kanors, kaip nusipirkt vip, kaip tas veikia, klausineja jo, o jam išvis nusispjaut, kad išlaikyti serverį reiketu gal ir pelno, nėra pelno jeigu nėra žaidejų, o jeigu netgi Administratorius ne koks vip, admin ar s.admin pagasdina, tai čia jau kyla klausimas ar Belekas bando nužudyti projektą? Atsiprašau už klaidas.
 9. Sveikas, tai jo, ne del saves ct ban uždejau, tai buvo del to kad nužudei žaideja ''talentas'', ir poto paklausiau kodel jis tave nužude, nes mačiau kad jis viska dare pagal komandas, ir kai klausinejau kodel tu JI nužudei o ne MANE, tu kalbejai apie mane, ir pats talentas man sako aš nežinau už ką ir nesuprato, todėl ir baninau :)

Mūsų projektas rekomenduoja

×