Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Terminatorius

Narys
 • Turinio kiekis

  69
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  3

Terminatorius paskutinį kartą laimėjo Liepa 13

Terminatorius turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

49 Puiku!

3 Followers

About Terminatorius

 • Birthday 06/06/2001

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trumpas, neturiu daug laiko šiandien, vėliau atsiūsiu pratęsimą Aš kalinys, tavo score, bus brūkšnys Visada aš ieškinys, mentams uždavinys Tu žaidi, kaip mano močiutės atmintis, Romka tavo ateitis Adminai jau rašo kokia mano bano priežastis, aš prižiurėtojų rakštis Kokia mano paslaptis? Vardas Terminatorius Serverio diktatorius, fragų generatorius, bėglių gladiatorius Užsidėkit visi respiratorius! Aš toksiškas, toks mano būdas, aš išvengiu visas kulkas Kas nori į barzdas? Pasiilgau forumo dramas Viskas dingo, kada išėjo Belekas Jis buvo maniakas, gal kas pasakytumete koks buvo jo zodiakas? Zodiako žudikas, vaikų griebikas, serverio mužikas Baigiu savo stūmikla, nėra laiko sumdyti rašiklį, baigiu savo vardiklį
 2. Atnaujinta versija! https://clyp.it/rpp3r4b0
 3. Romka bandyk. Nenaudok smule, pats repuok, nes smule sumaišo žodžius. Lošiu vien-šeštą, cs.jailo nakčia Visi bėga į meniu, visi nori mano skilo interviu Niekas neprabėga, serveris manęs bijo Kada aš žaidžiu, aš atgiju Kengūra, jos graži figūra Visi daužo klavetūra Aš visada stumiu dūrą Kvieskit Advokatūra Visiems nuo manes akupresūra Ji sako "oho!, nusivesk mane namo" Aš ne piemuo, katik laimėjau loto Mano ritmas kaip vanduo Aš rimtas, kaip akmuo Visad mane analizuoja Prižiurėtojai galvoja kad aš čytinu, aimanuoja Visi prakaituoja mano brolija ne-abejoja Mano bajorija Kieno gauja nori susipažinti su mano šunija? Mes antra vokietija, tavo vyskupija Gerai vergija, baiksiu savo terminija Aš bėgu į trasą aš jūsų tikrą drąsą
 4. http://www.humblebundle.com/store/guacamelee-super-turbo-championship-edition
 5. Labas, aš irgi iš to pačio rajono . Sekmės.
 6. Jeigu tu turėtum pasirinkti dvi super galias, kokios jos būtų? kodėl?
 7. Lol, tiesiog megaukis pagarbą kuria gavai iš šio konkurso.
 8. Meldeisi prieš miegą? Tiki dievu? Kuo tiki?
 9. Suprask taip, aprašyme rašo, kad labiausiai patinkantis laimės. O dabar tu keli vėjus "kodėl nelaimėjau", gal reikėjo originalių idėjų, o ne kaip tavo - šūdus įkėliau į vieną frame ir vsio, laikau sukryžiavęs pirštus. Be to aš savo darbą dariau 4-5 h. per AE, norėčiau pamatyti tave dirbant su tą programą.
 10. Jeigu neturėsit ką veikti per atostogas, peržiūrėkit Mr. Robot. Nepasigailėsit.

  1. SAMURAI

   SAMURAI

   Man ner atostogu, bet serialas geras :1f44d:

  2. deifka

   deifka

   Kazkur antram seasone uzstriges esu, galbut reikes pradet vel ziuret

 11. Tu karalius nuogas

  1. vave

   vave

   Taip as toks


Mūsų projektas rekomenduoja

×