Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Terminatorius

Narys
 • Turinio kiekis

  64
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Terminatorius paskutinį kartą laimėjo Vasaris 2

Terminatorius turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

35 Puiku!

3 Followers

About Terminatorius

 • Birthday 06/06/2001

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. http://www.humblebundle.com/store/guacamelee-super-turbo-championship-edition
 2. Labas, aš irgi iš to pačio rajono . Sekmės.
 3. Jeigu tu turėtum pasirinkti dvi super galias, kokios jos būtų? kodėl?
 4. Lol, tiesiog megaukis pagarbą kuria gavai iš šio konkurso.
 5. Meldeisi prieš miegą? Tiki dievu? Kuo tiki?
 6. Suprask taip, aprašyme rašo, kad labiausiai patinkantis laimės. O dabar tu keli vėjus "kodėl nelaimėjau", gal reikėjo originalių idėjų, o ne kaip tavo - šūdus įkėliau į vieną frame ir vsio, laikau sukryžiavęs pirštus. Be to aš savo darbą dariau 4-5 h. per AE, norėčiau pamatyti tave dirbant su tą programą.
 7. Jeigu neturėsit ką veikti per atostogas, peržiūrėkit Mr. Robot. Nepasigailėsit.

  1. SAMURAI

   SAMURAI

   Man ner atostogu, bet serialas geras :1f44d:

  2. deifka

   deifka

   Kazkur antram seasone uzstriges esu, galbut reikes pradet vel ziuret

 8. Tu karalius nuogas

  1. vave

   vave

   Taip as toks

 9. Kadaise tu buvai jauna mergaite, Jaunais papukais nekalta, Švelnus pūkelis – kušižėlė, Pizutė buvo telkuvos praskelta. Pirmasis buvo karaivėlis, Jis varė, varė lyg taukų, Nuo to pilvas pradėjo tinti, Po šiknos priaugo daug plaukų. Antrasis buvo kunigėlis, Jis tik prilipo lyg varnalėša prie šiknos, Jis dešimt kartų per naktį varė Ir sakė dievas dovanos. Kas daugiau tavęs nepiso: Čigonai, vagys, ūbagai. Bet ė bybiai tau neįgryso, Tau su pizė taip blogai.
 10. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Kliudžiau Terminatoriu 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: h1x^ 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www84.zippyshare.com/v/e8Gaj6pF/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Nuo 2 dienos iki 12 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Nuo antros iki 10 dienos vedė ištisas parpastas dienas ir per 12 dieną padarė paprastą diena po Ugnies dienos. Pasakė nurodymus, bet nebuvo laiko sureaguoti į tai nušovė, buvo netiesioginis free killas. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 11. Yra žaidime tarpu kuriuos Ct /shop'as užpildytu
 12. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Terminatorius 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Serveriui 3. Jūsų pasiūlymas: Įdėti parduotuve kitaip žinoma /shop 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Pareigūnai turėtu geresnį amatą apsiginti nuo kalinių, taip pat ir įvairintu žaidimą. Šia komandą būtų galima naudoti, kaip : Nusipirkti priedų per paprastas dienas, pramogas, laisvalaiki ir kt. Per pramogų tarkim galėtu nusipirkti papildomų gyvybių nes negalima pildytis gyvybių, ar būtų priedai tokie kaip suvaldyti lengviau kalinius. Per paprastą taip pat galėtu nusipirkti gyvybių, šarvų ir panašiai, gal ir būtų priedų tarkim, kad galėtu sustabdyti visus kalinius sekundei, ar nusipirkti antrą šunį, Turėti trečia ginklą, pridėti laiko vesti dienas, nusipirkti pramogų dieną, įdėti zoną kur kaliniai bėgtu, sukurti siena kad nepabėgtu, tam tikrose vietose, idėjų - begalybė. Visi priedai būtų skirti suvaldyti kalinius ir visi priedai perkami taškais. Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"

Mūsų projektas rekomenduoja

×