Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

( ͡° ͜ᴥ ͡°)

Narys
 • Turinio kiekis

  28
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

3 Naujokas

About ( ͡° ͜ᴥ ͡°)

Paskutiniai profilį aplankę nariai

188 profilio peržiūros
 1. Demo rasosi automatiskai, cstrike folderyje
 2. Ka tau padarys tas 10h kai vistiek tuoj miegot eisi, o rytoj gryzes is mokyklos jau busi atbanintas.;) Mažiau ožink tokiu laikiu, nes ir taip niekas nezaidzia
 3. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: ( ͡° ͜ᴥ ͡°) 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Mr.Garis 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:http://www.mediafire.com/file/j4dj71ujy3f9u1b/Jailas_LT_JailBreak_DEMO.dem/file 4. Ban priežastis :rulete per pramogos 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : pats galas, paskutinis round 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: 7. Aprašykite situaciją: Nežinau ar tokių žaidimų negalima žasti, nes rulete maniau kad kai su AWP šaudai, o čia fragų neimi,tiesiog išnaudoji, map žaidimus. Tai jeigu aš klaidingas pataisykit mane ir paaiškinkit :D Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 4. Iššokot visi, neivienas negavo kill vadinasi išskyrinejimo nera. Nepagalvojai? Kill gavai nes nevygdei nurodymu
 5. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: ( ͡° ͜ᴥ ͡°) 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Ni bubu Ni bam bam 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: http://www.mediafire.com/file/seodao4fxpdnu2p/Jailas_LT_JailBreak_DEMO.dem/file 4. Ban priežastis : Išskirinėjimas 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: 7. Aprašykite situaciją: sakiau, kad iššoktu iš kameros ir tupėtu bei nejudėtu, 1 iššoko kiti ne, poto paprašė kad leisčiau pasitaisyti, tai leidau dar nusileisti. Ni bubu Ni bam bam neklausė nurodymu kurie buvo pasakyti ir bandė pro lazerius pabėgti tai jį nužudžiau ir gavau ban už išskirinėjima kad vieną palikau o jį nušoviau. kur nematau jokio išskirinėjimo :D CTBAN gali praeiti kol patikrinsit anketa Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 6. Ideja gera, bet pasiimsi gravitacija nelabai pagaut iseis, ypac tuosbkas fps pasikele
 7. Kadangi pats buvai /simon tai šunį galėjai patraukti, bet kažkodėl to nepadarei, nes tu nesakei būtent kur stovėt kai pamatei kad prie šuns visi stovim, tadar tik pasakei kad už šunį neatsakai. Kitas dalykas kai paprašėm fd sakei duosi( nes pats supratai kad freekill buvo) , o mystic pasakė tau jei neduosi nupirks 20d sadmin, tai tu susilydei ir tadar pasakiai jog neduosi.
 8. Kiekvienas turi gps, nelabai ir uztrunka ilgai nes ne viena karta esu leides issilakstyt ir budavo viskas gerai. Kitas dalykas po 5min padaryti kad automatiškai žudytu kas 20s tai tikrai paskatins eit šaudytis, o nesislėpti.
 9. tai kad išlikti reikia manau visi supranta, bet visi manau irgi norėtu išsilakstyti, nes dabar praktiškai niekas nepraneša kokia darys dieną, tai praktiškai ir miršta iškart, tai kokia nauda? Diena praeina pergreitai sakyčiau,. :)
 10. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: ( ͡° ͜ᴥ ͡°) 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: jailbreak 3. Jūsų pasiūlymas: per tokias dienas kaip išlikimas/ vidurnakčių granatos, ugnies išlikimas padaryti 10-20s nemirtingumo, nes dabar padaro neperspėje dienas, ir kameroj praktiškai visi miršta. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Ilgesnės dienos ir manau visi būtų patenkinti Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 11. Nu matau kad tau nelabai įaiškinsi, nes kažką bandai pasakyti bet kaip ir sakiau tau nesigauna, jau geriau pasakysiu kad grįžtu ir nužudysiu negu kad eisiu ieškot :)
 12. Kodėl tu taip labai karštai reaguoji? buvo didelis map ir nori jog visą dieną ieškočiau žaidėjo, o kiti žaidėjai tupėtu ir nieko neveiktu? :D nebejuokauk ant tiek, būtų atėjęs būtų miręs, bet tau kažkaip nedaeina, visi taip pasako,jog nereikėtu ieškot, kad tik ateitu ;)
 13. Vėlgi subugini dieną, jeigu bučiau lakstęs po map suprasčiau, kadangi pats pamačiau jog bėgioju tai gun room ir pasilikau, tai nemanau jog bug išnaudojimas ;) Kažkaip bandai suversti ant manęs kad aš blogiausias, bet jokių įrodymu dar pokolkas nepateiki, tai kodėl taip yra? Galu gale pasakytum taip padariau klaidą ir viskas baigtusi, negu kad bandai teisintis. Kitas dalykas sakai visada naudojai ALT TAB, tai kaip tu atsakinėjai, viską matei ką tAco rašė bet kažkodėl ignoravai, čia tik įdomu kodėl taip buvo. :D tAco blokava, gal tas block ir trumpas nes spėjau nušauti, bet jeigu būtų buve gaudynęs tai praktiškai be šansų išeiti. :)
 14. Del freekill dar neikarto negavau skundo tai kam kazka sakai jeigu pats zinai kaip yra. Nefreepostink laukim sound verdikto

Mūsų projektas rekomenduoja

×