Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Baronas

Narys
 • Turinio kiekis

  177
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  4

Baronas paskutinį kartą laimėjo Spalis 4

Baronas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

69 Kartais pasakantis ką gero

About Baronas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

770 profilio peržiūros
 1. + reiktų pakeist pagrindinius serverius ( dabar yra PB IR JB), nes PB bent jau šiuo metu tikrai nėra pagrindinis, kadangi vos pora žmonių jame būna, vietoj pb turėtų būt swarm'as.
 2. Aš tai nelabai suprantu, kuo jus kaso, jei 14 neturintis veda dienas? Patys tikriausiai iškart 16 metų gimėt ir vaikais nebuvot. Koks skirtumas yra 14 ar ne, jei normaliai veda dienas, švarus mic ir nenusišneka? + kiek mačiau čiurka normaliai ir tvarkingai tas dienas veda. P.S. pagal taisykles tavęs įspėt ir neturi, pats smegenis turi ir suvoki, kad įžeidinėt negalima
 3. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: baronas 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: swarmui 3. Jūsų pasiūlymas: įrašyt galutinai į taisykles apie sg metimą prie ir į spawną, arba sumažint granatos range, nes nesusitarę esat ar banint, kai šalia respo sg numeta ar ne, kadangi zombiai atsispawnine prie sienos miršta 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: mažiau banins neteisingai Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 4. Nėra taisyklėse tas uždrausta ir daug kas taip daro, patys kalti, kad žudot :D
 5. Tu pats supranti, ką rašai? :D 90 procentų kodų, kurie anksčiau yra pasigavę ir toliau naudoja, nes jiem toks malonumas yra geriau už kitus žaist. Kodėl kvailas? Tave spectindamas matau, jog bėgi žiūrėdamas į žemę, lendi nusitaikęs, lauki kažko kampe, nors visada eini kitur, bet būtinai užtaikai momentą, kai žmogus ten stovi. Vien iš tavo demo būčiau radęs 4-5 tokias situacijas. O tavo pasiteisinimai, kad demo neįrašinėja, tai oldest trick in the book. Visiem jį įrašinėja, o jei tau ne, tai pats esi kaltas, kad su brokuotu non'u žaidi.
 6. Tu esi nuo sistemos autoban už wh gavęs, + su 0 movemento ir orientacijos šaudai praktiškai tik į galvą. Man įrodymų visų nesukėlei, nes sakiau ir demo kelt, reikėjo įkelt kokį turėjai, tada būtų įrodymas, kad neįrašinėja, o dabar nieko ir tavim aš tikėt turiu? Pats esi kaltas, kad nori durnai išsisukt
 7. man supranti, kad nerūpi, visiem demo įrašinėja tik tau ne? Oho magijos. Reikėjo kelt seną demo, būčiau pažiūrėjęs ar neįrašinėja, o man tavo žodžiai yra 0, negalvosiu meluoji ar ne. Pats kaltas.
 8. laukiu demo, į tą patį failą turi įrašinėt, jei nematysiu max map'o demo, pamatęs serve baninsiu :)
 9. Yra juk įdėtas antiduck, su kuriuo bhop sgs ir yra neįmanomas (nebent ant zombių klasių, kurios šio dalyko neturi), tai nežinau, ko dar reikia :D apie fps limitą aš siūlęs esu, bet pagalvojus, tai su antiduck jau sugadintas žaidimas yra šiek tiek, nes negali pilnai šokinėt ir pnš., tai fps limitas visiškai sugadintų žaidimą tiems, kurių pc yra pajėgus didesnį fps išvežt. O šiaip rr tikrai reikia, nes visi per daug atsipalaidavę žaidžia (tie, kurie turi užsikėlę dauguma power 4 lvl ir pnš.), kai jų pagaut beveik neįmanoma. Po rr vistiek visi žais, bus azartas vėl pirmam užsikelt lygius.
 10. Tavo intel HD vaizdo plokštė ištemps max 80-90 fps, jeigu išjungsi visas kitas programas, chatą žaidime ir t.t, o jeigu kaip sakai tau "lagina fps" reiškia tu jo ir nebepadidinsi, nes tavo kompas paprasčiausiai neišveža daugiau fps
 11. aš pasimečiau kiek tau metų iš tikro
 12. Galėjai būt Kaspisijus geriau
 13. 1. Jūsų nick'as žaidime? Baronas 2.Taiklumas? 10/10 3. Steam linka numeskite čia ( ).? Vėliau, dabar per tel. 4.Skype ID - turi mane bratuha 5. Kodėl norit į ši klana? Nes čia mano bratuhos 6. Ar žinote cm'a taisykles? taiptaiptaip
 14. Soundas sakė, kad jei toj vietoj spawninasi bent vienas zm, skaitosi kaip respas.

Mūsų projektas rekomenduoja

×