Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS: nemokami VIP, akcijos, konkursai, kasmetinis dovanų rinkimas, prižiūrėtojų atranka!

Skaityti plačiau

vave

Narys
 • Turinio kiekis

  24
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  2

vave paskutinį kartą laimėjo Sausis 7

vave turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

24 Bus matyti ko vertas..

2 Followers

About vave

Paskutiniai profilį aplankę nariai

166 profilio peržiūros
 1. Taigi iš viso sulaukiame 11 eilėraštuku, buvo skelbiama kad konkursas vyksta iki nauju metų, bet dėl tam tikrų aplinkybių buvo nusprestą nugalėtojus skelbti biški anksčiau tikrai buvo stiprių eilėraštukų nemažai teko pasiginčyti su @TeQuila. kas vertas pirmos vietos, bet šiaip ne taip priemėm sprendimą. Taigi. PIRMA VIETA. (S.ADMIN. 20dienų) Chame. (susisiek su @TeQuila.) ANTRA VIETA. (ADMIN 30dienų) Bratanas. (susisiek su @vave TREČIA VIETA. (VIP 30dienų) Kugeliss.(susisiek su @TeQuila.) Visiem dalyvavusiems dėkojam, laimingu naujųjų, o mes einam gert.
 2. vave

  jailas.lt

  Reikia nebezaisti cs
 3. Atnaujinta: Eilėraštukas gali būti ir ilgesnis nei 4eilutes. Kas nematet tai galit ir sudainuoti kalėdiška dainele per https://vocaroo.com//. Atnaujinta. Daina turi būti ne trumpesnė nei 20s, ne ilgesnė nei 40s.
 4. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: vave2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: zdrw lietuva3. SS/Demo Įrodymai: https://www89.zippyshare.com/v/WNU3zyIo/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): freekill5. Kuo nusikalto žaidėjas?: pabaigoje
 5. PAVYZDYS https://vocaroo.com/i/s0JezxAqxveI
 6. Oho koks egzistencialistas, zdarova :D
 7. Kažkaip visos įdėjos pagerintų teroristų žaidimą, nors dabar ir taip retas ct sugeba normaliai pravesti dienas visą žemėlapį, reikėtu kažką padaryt, kad ct sugebėtų sutvardyti didesnį teroristų kiekį. Su naktinių herojų dieną vpš nesamonė, nes ir taip gana greitai ct miršta. Su gaudynių gal ir neblogai.
 8. vave

  Prisistatau vave

  Blagadariu seni :D
 9. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: vave 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: lukas 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www72.zippyshare.com/v/JVbtpdcr/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): pabaiga 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: dejo 24h ct bana uz tai kad nusoviau kai prisikele, situacija paprasta zaidem karaliu ir jis rode karaliui ten kazka murmejo murmejo gaiso laika ir nusoviau, poto prisikele ir nusoviau nes manau kad jei neparode vieno kart antra ir nk nesugebes + kad ir butu "freekilas" tai vistiek ne 24h demo viduryje dar buvo pasipyle keiksmai bei izeidimai Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK

Mūsų projektas rekomenduoja

×