Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

Kalėdinės akcijos, FreeVIP, konkursai!

Skaityti plačiau

atsiciuhines

Narys
  • Turinio kiekis

    5
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Naujokas

About atsiciuhines

  1. https://www1.zippyshare.com/v/yVlSX2Um/file.html redagavau temos pradzia, 5:50. perskaityk is naujo. ir jo kazkiek afk stovejau, bet vien del to, nes tikslinausi informacija forume ir rinkau irodymus.
  2. Nepuolimas nėra pagrindinė šios diskusijos tema, be to, praėjo gal 4 roundai ir spėjau tik tuos 2 roundus ir pabūt tuo zombiu, jeigu tu čia skaitai visą mapą..:? Tai kodėl tu neįkeli demo?
  3. Man čia daugiau skamba kaip tavo problema, mano įrodymams užtenka screenshoto. Jeigu tu turi tam tikrų įrodymų, nieks netrukdo įkelt ir įrodyt savo nekaltumą. Nepuoliau, nes skaičiau forumą ir peržiūrėjau kokiu laikotarpiu reikia blokuoti už tokius dalykus ir jog susirinkčiau screenshotus, jeigu labai įdomu, galit pažiūrėt mano killų/mirčių statistikas ir pamatyt, jog už zombį aktyviau žaidžiu daugiau nei puse serverio. Praeitą mapą? Reikėjo tuomet praeitam mape ir blokuot, ponas. Jeigu tave kažkas įžeidinėjo, kodėl aš mačiau chate, jog atgal laidžiojai žodžius, vietoj to, kad galėjai ignoruot ir tiesiog užblokuot. Be to, nematau reikalo blokuot už "zavali gandon", nėra labai emociškai skaudinantys žodžiai, ar ne? Gal mute užtektų hmm.. Be to iš savo pusės nemačiau jokio pastovių įžeidinėjimų ir spamminimo chato vien įžeidinėjimais, jog kažkas užsitarnautų bano. Aš mieliau uždėčiau mute ir palikčiau žaidėją žaist, nes jeigu reiktų už tokius dalykus blokuot, galima ir visą servą užblokuot ir galėsim žaist tada su 5-iais žaidėjais serve.
  4. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: atsiciuhink 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Jailas # EmptY 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): https://www1.zippyshare.com/v/yVlSX2Um/file.html 5:50 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Iš pradžių užblokavo žaidėją "pizdiec" 30-iai minučių kaip už įžeidinėjimus su priežastim nurodė jog "zavali tu" yra įžeidimas ar keiksmažodis. zavali tu išvertus reiškia - patylėk tu arba shut up you. Paskui aš jį užblokavau už neteisingą ban ir jis mane taipogi atgal užblokavo, jog aš jį neteisingai užblokavau. Taip išeina jog iš jo pusės 2 free banai. Už du žodžius užblokavo, kurie net nėra įžeidimas.

Mūsų projektas rekomenduoja

×