Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

flexinas

Serverių Prižiūrėtojas
 • Turinio kiekis

  96
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  7

flexinas paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 18

flexinas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

58 Kartais pasakantis ką gero

Paskutiniai profilį aplankę nariai

447 profilio peržiūros
 1. Priimta. Švarus. Sėkmės.
 2. Žinokit, mums nėra lengva nuspręsti koks bus konkursas, nes jūs nieko nekalbat, nesakot savo nuomonių. Mes nežinom ar tie konkursai išvis jums patinka. Tad po konkurso parašykit ar jis jums patinka ar ne, ką reiktų keist. Ačiū už supratingumą, sėkmės.
 3. Atmesta. Žaidėjas PETRENKO tiesiog turėjo nemažą kiekį fps'o. Sėkmės.
 4. Priimta. Žaidėjas zdrw LIETUVA gauna 2h. ct baną už free kill. Tik padaręs pramogų dieną gali duoti nurodymus. Jei duodi nurodymus nepadaręs dienos ir tik tada padarai dieną, nurodymų nebėra. Gali pasakyt nurodymus prieš darydamas dieną, tik reikia pasakyti kažką tokio kaip nurodymai tie patys. Sėkmės.
 5. Priimta. Esu 101% įsitikinęs, jog žaidėjas Nykstukas naudoja wh. Už tai jis gauna amžiną baną, nebent įrodys, kad klystu. Sėkmės.
 6. Priimta. Žaidėjui Vezliukas prailginu baną iki amžino už aim ir wh naudojimą. Sėkmės.
 7. Romai, nesijaudink, temos skilty "Apie viską" dažniausiai nėra rakinamos.
 8. Priimta. Žaidėjas NrA|SoniXas* gauna amžiną baną už gs ir strafe čytų naudojimą. Tą puikiausiai galima spręst iš Youtube video bei to, jog jis per kelias sekundes atsirasdavo terų respe. Ačiū už pateiktą tikslų laiką, sėkmės.
 9. Atmesta. Banas pelnytas. Parašei į chatą "eik n*", manau dėl to adminas teip, čia čiurka įsižeidė ir užbanino. Sėkmės. Adminas nubaustas, atsakymas cia:
 10. Atmesta. Ct banas pelnytas. Judi kaip flegmatikas. Nurodymus duodi keistus. Viskas vyksta labai lėtai. Pastebėk, Lukai, kaip kiti veda dienas, žinoma ne visi yra geri pavyzdžiai, tačiau dauguma veda dienas produktyvesnes už tave. Nepyk, tokia ta realybė. Sėkmės.
 11. Priimta. Žaidėjas dutixs gauna amžiną baną, nes jo greitis didėja, tačiau jis nestrafina. Bindo tikrai nenaudoja, nes ne tas mapas. Bus atbanintas. jei įkels demo ir alias ss. Sėkmės.
 12. Priimta. Švarus. Temą perkeliu į skiltį "Įrodymai". Sėkmės.
 13. Atmesta. Žaidėjas Pauliuha aiškiai pasakė "bokštas, takeliai kill". Jis turėjo pilną teisę tave nužudyt. Perspėju dėl keiksmažodžių ir įžeidinėjimų @Lukashenka ir @Pauliuha
 14. Atmesta. Žaidėjas MirGaLkE buvo policininkas, todėl jam spręsti ką nori klausyt ar leist per mikrofoną, vis dėlto tai trugdė kitiems žaidėjams. Aš duosiu jam žodinį įspėjimą. Sėkmės.
 15. Priimta. Žaidėjui Fantazer prailginu baną iki amžino, nebent įkels demo ir bus švarus. Sėkmės.

Mūsų projektas rekomenduoja

×