Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Martynas.

Narys
 • Turinio kiekis

  65
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Martynas. paskutinį kartą laimėjo Spalis 16 2018

Martynas. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

6 Naujokas

About Martynas.

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Martynas.

  UNBAN Flex

  https://imgur.com/a/aMXKeZ5 ++ bano apėjimas - banintas buvo su FLEX, o dabar opa :D nu nu ( PIRKO UNBAN IR VĖL SU KODAIS ŽAIDŽIA XD )
 2. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: aš 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: vave, rondo, Pauliuha 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www57.zippyshare.com/v/xasdtden/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): nuo vidurio gal 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: tie du mutino, o vave įžeidnėjo Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 3. Martynas.

  UNBAN Flex

  Aš kai naudojau irgi neturėjau ko slėpt ir sakiau, kad nenaudoju :DDDD o mute už įžeidinėjimus. Tai taip, paliksi :DDD Kur tu dėsies, wh'eri. :D sekundžių reikalas paspaust:D
 4. Martynas.

  UNBAN Flex

  p.s ne f12 o insert :) Nes numanau kad Vermillion;ą naudoji.
 5. Martynas.

  UNBAN Flex

  :DDDD Pats pasigavau su WH, pats turėjąs projektus, pats žinau kaip veikia kodai, ir cheatai.. Visi normalūs wh ir kiti š turi anti ss ir anti demo, nieko nepamatysi net norėdamas, nebent žiūrėsi sulėtindamas ( norint pagaut aim ) ir su wh tavo demo, ir pamatysi viską, tad seni, prieš metus prižiūrėtojai nepagavo, pagausiu aš dabar ;) p.s ateik su steam žaist, ir kitą kart BŪTINAI prieš viską keldamas imesk wargodą, jo neapeisi niekaip. Bet aišku neišjunk cs.
 6. Martynas.

  UNBAN Flex

  Tuoj pažiūrėsiu demo, sumesiu laikus, o toliau spręs PRIŽIŪRĖTOJAI Pačioj pradžioj jau įtartinai bėga, vedžioja, ir šiaip visa žaidimą labai į žemę žiūri ir labai gerai stebūklingai šaudo :D 1:14 - Šoką, pamato per WH, kad šoka CT per stiklą, ir grįžta atgal. ( + šokinėja, norėdamas ji ale pamatyt ir parodyk, kad ne WH ) 2:10 - vis atsisuką ir pažiūri kur stovi CT. Daug ten panašių situacijų :D Prižiūrėtojai su WH žiūrėkit, suprasit. Mode ikėlė demo, kuris irgi parodo kad WH. @Memories jei nesunku ir tu pažiūrėk ;D @Modė :)~ imesk tą demo ;)
 7. Ačiū, kad priminei mano mėnėsinius banus :D
 8. Sukčių(cheat) reportavimo Forma: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Atsiprašau2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis: aTa_FurY3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www36.zippyshare.com/v/bgnk7iva/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): pabaiga5. Kokią pagalbinę programą naudojo nusižengęs žaidėjas?[Nebūtina]: AIM/WH TURBŪT6. Jeigu žaidėjas turėjo kokią nors paslaugą, ar pageidaujate ją turėti? [TAIP/NE]: TAIP!
 9. aš prašiau, neturiu priekaištų, rakinkit tėma, juokutis čia kurį suprantatik draugaj
 10. Sveikučiai, Jeigu visgi sekate mūs, noriu pranešti, kad po mūsų anonso kuris yra čia: IŠėjo ir pilnas serija, S01E01, tad skubam pasižiūrėt, pasidalinam, paspaudžiam like ir subscribe!!! VISUS MYLIM, VISŲ LAUKIAM!

Mūsų projektas rekomenduoja

×