Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Lukenaz

Narys
 • Turinio kiekis

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

3 Naujokas

About Lukenaz

 • Birthday 05/26/2001

Paskutiniai profilį aplankę nariai

196 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Lukošius2. Jūsų amžius: 17 metų [2001/06/26]3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, apie 2 mėnesius, išėjau dėl laiko stokos, ir patys savininkai jau nebeturėjo noro kažką daryti.4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Per 6 metus šiuo žaidimo galiu drąsiai sakyti kad galiu atskirti žaidėjus naudojančius neleistinas programas.5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip, wh, tb, aim, speed.6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Įvairiai apie 2-3h, po švenčių aktyvumas padidės.7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Kaip ir jo, dar mix'a pažaidžiu.8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak, swarm, public, deathrun.9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip pilnai žinau.10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Žmogus atsakingas už tvarką serveryje, bei pagalba serverio žaidėjams.11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip12. Jūsų SkypeID: live:ea3534e2789c88f213. Ar turite mikrofoną?: Taip.14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu bendraujantis, linksmas, padedantis žmogus. Suprantantis humoro jausmą, nemėgstu meluot, esu sąžiningas žmogus, apie save dar daugiau papasakosiu prisistatymo anketoje.15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Ateityje pasirodys.16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/s0XXOZBDQT5P Bei norėčiau prideti, kad labai smagu matyti, kad serveryje žaidžia tiek daug lietuvių, labai mažai matau užsieniečių, ir gavau vien tokios motyvacijos tapti šiuo projekto prižiūrėtojų, esu gan bendraujantis asmuo, ir mėgstu pagelbėti naujokams, mačiau serveryje yra labai daug žmonių kurie nesilaiko taisyklių, keikiasi, kelia konfliktus vien dėlto, kad juos nužudo, visi taisyklių nesilaikantys asmenys turėtu būt nubausti, kad projektas palaikytu savo reputacija, bei pats asmeniškai norėčiau pravalyti čyterius, bei tuos kurie nesilaiko taisyklių, pats esu pilietiškas žmogus, nemėgstu veltis į konfliktus, nes man tai tikrai nėra aktualu. Bei pats vis bandyčiau padaryti kokius eventus dėl žaidėjų, vis sugalvočiau kokių įdomesniu veiklų.
 2. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Lukošius 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Swarmui 3. Jūsų pasiūlymas: Pridėt AUG ul'ą, atsimenu kai ankščiau swarma žaidžiau (ne čia aišku) buvo gan geras AUG ul'as tik neprisimenu pavadinimo pilnai juo. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Na manau reikėtu nauju ul'ų, seni daug kam atsibodo manau. Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 3. Tai kad yra garsas kaip atleidi, gal pasididink soundus pačiam cs 1.6 :D Galetu tik laikas mažesnis but nes kol užsitaiso.
 4. Gan ilgai keitei tu ten, komandos nariai bėga puola, o tas žaidžia su duck. Gale demo matosi šokineja vien, parašiau tipo 'davaice' pradejo rašyt kad nustatymus tipo keičia nors šokinejo. Ir dar už įžeidinejimus bana galetu prailgint. - https://www21.zippyshare.com/v/Br1JgjvM/file.html
 5. Nu vakar kai mačiau žaide neatrode kad aimas, bet labai greit su parašiutu skraidė netgi klausėm ką yra įsirašes.
 6. Įrodymų pateikimo anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Lukenaz 2. Administratoriaus Slapyvardis, kuris paprašė jūsų įkelti įrodymus: fokuswow 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: Demo - https://www79.zippyshare.com/v/rV5XhR4r/file.html SS - https://imgur.com/a/oT0VIY4 4. Jūsų papildomas komentaras: - Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 7. Vipams galetu padaryti kad kiauriai eitu, o šiaip kiek žinau už blokavimus gali duot slay o jeigu ir vel blokina - tai baną prasileistu.
 8. Sveikas, katik pabaigiau demo žiūrėt, gal suklydau. Bet kaip pats stebėjau tave tai labai įtartinas atrodei, nes toks jausmas iškart kad į žmogų atrodytum žiūrėtum.

Mūsų projektas rekomenduoja

×