Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Lukenaz

Narys
 • Turinio kiekis

  12
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

1 Naujokas

About Lukenaz

 • Birthday 05/26/2001

Paskutiniai profilį aplankę nariai

83 profilio peržiūros
 1. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Lukošius 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Swarmui 3. Jūsų pasiūlymas: Pridėt AUG ul'ą, atsimenu kai ankščiau swarma žaidžiau (ne čia aišku) buvo gan geras AUG ul'as tik neprisimenu pavadinimo pilnai juo. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Na manau reikėtu nauju ul'ų, seni daug kam atsibodo manau. Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 2. Per laida bendrauja jie čia gal, kad tokios dramos vyksta? :D
 3. Tai kad yra garsas kaip atleidi, gal pasididink soundus pačiam cs 1.6 :D Galetu tik laikas mažesnis but nes kol užsitaiso.
 4. Gan ilgai keitei tu ten, komandos nariai bėga puola, o tas žaidžia su duck. Gale demo matosi šokineja vien, parašiau tipo 'davaice' pradejo rašyt kad nustatymus tipo keičia nors šokinejo. Ir dar už įžeidinejimus bana galetu prailgint. - https://www21.zippyshare.com/v/Br1JgjvM/file.html
 5. Nu vakar kai mačiau žaide neatrode kad aimas, bet labai greit su parašiutu skraidė netgi klausėm ką yra įsirašes.
 6. Įrodymų pateikimo anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Lukenaz 2. Administratoriaus Slapyvardis, kuris paprašė jūsų įkelti įrodymus: fokuswow 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: Demo - https://www79.zippyshare.com/v/rV5XhR4r/file.html SS - https://imgur.com/a/oT0VIY4 4. Jūsų papildomas komentaras: - Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 7. Vipams galetu padaryti kad kiauriai eitu, o šiaip kiek žinau už blokavimus gali duot slay o jeigu ir vel blokina - tai baną prasileistu.
 8. Sveikas, katik pabaigiau demo žiūrėt, gal suklydau. Bet kaip pats stebėjau tave tai labai įtartinas atrodei, nes toks jausmas iškart kad į žmogų atrodytum žiūrėtum.

Mūsų projektas rekomenduoja

×