Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS artėja!

Skaityti plačiau

Puchas

Narys
 • Turinio kiekis

  445
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  5

Everything posted by Puchas

 1. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: [BOT]Punchas 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: D0 ViDY_YouTube 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www20.zippyshare.com/v/FbVYUefH/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pabaigoje ( 29:34:00 ) 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Keiksmai, įžeidinėjimai, neaiškūs pašaliniai garsai ir nesąmonių kalbėjimas. Šiam vaikui reikia kažkokios psichologinės pagalbos, nes jau važiuoja jam stogas nuo kompiuterinių žaidimų. SteamID - STEAM_1:0:1204913456
 2. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Punchas 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: D0 ViDY_YouTUbe, IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www9.zippyshare.com/v/Ubj4wfau/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pabaigoje. Nuo 42:35:00. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: "D0 ViDY_YouTUbe" pats kito žaidėjo mamą įvelia į žaidimą, o kitiems ir toliau deda įspėjimus dėl keiksmažodžių ir įžeidinėjimų, bet draugeliams savo nieko nedaro. "IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII" keiksmai ir įžeidinėjimai.
 3. +. Žmonės galės dėl kitų dalykų nervuotis ir pyktis vienas su kitu.
 4. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Punchas 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: D0 ViDY_YouTUbe, D0 ViDY_Linksmutis ;3 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www18.zippyshare.com/v/vI2cuN6M/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Viduryje ir pabaigoje. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: "D0 ViDY_YouTUbe" užblokavo žaidėją "^_^ MR killer O_o" už nepuolimą (18:34:44) nors aiškiai matėsi, kad žmogus buvo susidūręs su interneto ryšio problemomis kadangi buvo pastrigęs ore. Nuo 33:21:00 pareina iš abiejų žaidėjų keiksmai ir įžeidinėjimai nors patys kitiems už menkiausią žodį kerta įspėjimus, užtildo arba iš karto uždeda ban'us. Kitus griežtai baudžia, o patys daro ką tik užsigeidžia. D0 ViDY_YouTUbe - STEAM_1:0:1204913456 D0 ViDY_Linksmutis ;3 - STEAM:1:0193322413
 5. Priimta / Atmesta. https://www77.zippyshare.com/v/G9WKYWFI/file.html Nusižengimo šiame demo įrašę nesimato. https://www119.zippyshare.com/v/ywk4enyW/file.html Šiame demo įrašę žaidėjas "Dueen" tikriausiai buvo pastrigęs arba nežinojo kaip išeiti todėl save slap'ino tačiau bus nubaustas dėl admin chat'o naudojimą pagal paskirtį. Šis dalykas skirtas tik svarbiems pranešimams, o ne bendrauti, keiktis ar įžeidinėti ir pnš.
 6. Priimta. Žaidėjas "Хочу Скил: G |4ирик" gauna amžiną ban'ą už wallhack naudojimą. Aim'o nelabai čia ir matosi. Sakyčiau gan neblogai įvaldęs spray control.
 7. Be demo įrašo, negalime bausti žaidėjo. Tema rakinama.
 8. Jeigu dar turi to žemėlapio demo, įkelk sukūręs nauja tema ir žaidėjas bus nubaustas.
 9. Priimta. Žaidėjas "Daliasis Zantis" gauna 12 valandų ban'ą už piktnaudžiavimą privilegijomis.
 10. Atmesta. Demo įraše aiškiai matosi kaip tam tikrose momentuose sustoji ir lauki. Zombių komandą visada turi pulti kitus žaidėjus ir judėti, o ne stovėti tam tikrose vietoje ir kažko laukti.
 11. Unbanned. Player "THE | Awkenas." gets 2 days ban for free ban and for breaking in-game rules.
 12. Ban'as jau buvo nuimtas prižiūrėtojo "Flexinas", o admin'as už tai jau buvo nubaustas.
 13. Atmesta. Šiame demo įrašę tikrai buvo ne vienas keiksmažodis ir įžeidimas prieš žaidėją "Xxeonas", todėl ban'as yra pelnytas. Jau nebe pirmas kartas, kai pastoviai įžeidinėji kitus žaidėjus. "Druska" gauna 2 dienų ban'ą už free ban ir free unmute. "Xxeonas" ban'as pratęstas dar 3 valandoms už keiksmus ir įžeidinėjimus.
 14. Be demo nieko padaryti negalime. Magiškai iš oro tokie dalykai neatsiranda.
 15. Priimta. Žaidėjas "mustaff" gauna 2 dienų ban'ą už pasikartojančius nusižengimus.
 16. Atmesta. Žaidėjas paprasčiausiai nusipirko unban ir grįžo žaisti toliau iki tol kol tu jam vėl ban'ą uždėjai, todėl dabar turi aktyvų ban'ą pats iš prižiūrėtojo flexino dėl to, kad ban'inai neįsitikinęs.
 17. Šis žaidėjas jau nuo birželio 26 turi aktyvų ban'ą, kad įkeltų demo ir padarytus screenshots. http://jailas.lt/banai/ban_list.php?bid=17956
 18. Priimta. Žaidėjo "Audi" ban'as pratęstas iki 2 dienų už free ban.
 19. Priimta. Žaidėjo "Audi" aktyvų ban'ą pratęsiu iki 27 valandų už įžeidinėjimus. Už grasinimus šiame projekte nėra baudžiama. Kadangi tavo ban'as pasibaigė, nebūsi baudžiamas vėl.
 20. Priimta. Žaidėjas "king0_7" gauna amžiną baną už čytinimą.

Mūsų projektas rekomenduoja

×