Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Punchas

Narys
 • Turinio kiekis

  445
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  5

Punchas paskutinį kartą laimėjo Gegužė 13

Punchas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

121 Kartais pasakantis ką gero

7 Followers

About Punchas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

1,345 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: [BOT]Punchas 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: D0 ViDY_YouTube 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www20.zippyshare.com/v/FbVYUefH/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pabaigoje ( 29:34:00 ) 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Keiksmai, įžeidinėjimai, neaiškūs pašaliniai garsai ir nesąmonių kalbėjimas. Šiam vaikui reikia kažkokios psichologinės pagalbos, nes jau važiuoja jam stogas nuo kompiuterinių žaidimų. SteamID - STEAM_1:0:1204913456
 2. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Punchas 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: D0 ViDY_YouTUbe, IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www9.zippyshare.com/v/Ubj4wfau/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pabaigoje. Nuo 42:35:00. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: "D0 ViDY_YouTUbe" pats kito žaidėjo mamą įvelia į žaidimą, o kitiems ir toliau deda įspėjimus dėl keiksmažodžių ir įžeidinėjimų, bet draugeliams savo nieko nedaro. "IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII" keiksmai ir įžeidinėjimai.
 3. +. Žmonės galės dėl kitų dalykų nervuotis ir pyktis vienas su kitu.
 4. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Punchas 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: D0 ViDY_YouTUbe, D0 ViDY_Linksmutis ;3 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www18.zippyshare.com/v/vI2cuN6M/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Viduryje ir pabaigoje. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: "D0 ViDY_YouTUbe" užblokavo žaidėją "^_^ MR killer O_o" už nepuolimą (18:34:44) nors aiškiai matėsi, kad žmogus buvo susidūręs su interneto ryšio problemomis kadangi buvo pastrigęs ore. Nuo 33:21:00 pareina iš abiejų žaidėjų keiksmai ir įžeidinėjimai nors patys kitiems už menkiausią žodį kerta įspėjimus, užtildo arba iš karto uždeda ban'us. Kitus griežtai baudžia, o patys daro ką tik užsigeidžia. D0 ViDY_YouTUbe - STEAM_1:0:1204913456 D0 ViDY_Linksmutis ;3 - STEAM:1:0193322413
 5. Priimta / Atmesta. https://www77.zippyshare.com/v/G9WKYWFI/file.html Nusižengimo šiame demo įrašę nesimato. https://www119.zippyshare.com/v/ywk4enyW/file.html Šiame demo įrašę žaidėjas "Dueen" tikriausiai buvo pastrigęs arba nežinojo kaip išeiti todėl save slap'ino tačiau bus nubaustas dėl admin chat'o naudojimą pagal paskirtį. Šis dalykas skirtas tik svarbiems pranešimams, o ne bendrauti, keiktis ar įžeidinėti ir pnš.
 6. Priimta. Žaidėjas "Хочу Скил: G |4ирик" gauna amžiną ban'ą už wallhack naudojimą. Aim'o nelabai čia ir matosi. Sakyčiau gan neblogai įvaldęs spray control.
 7. Be demo įrašo, negalime bausti žaidėjo. Tema rakinama.
 8. Jeigu dar turi to žemėlapio demo, įkelk sukūręs nauja tema ir žaidėjas bus nubaustas.
 9. Priimta. Žaidėjas "Daliasis Zantis" gauna 12 valandų ban'ą už piktnaudžiavimą privilegijomis.
 10. Atmesta. Demo įraše aiškiai matosi kaip tam tikrose momentuose sustoji ir lauki. Zombių komandą visada turi pulti kitus žaidėjus ir judėti, o ne stovėti tam tikrose vietoje ir kažko laukti.
 11. Unbanned. Player "THE | Awkenas." gets 2 days ban for free ban and for breaking in-game rules.

Mūsų projektas rekomenduoja

×