Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Punchas

Narys
 • Turinio kiekis

  438
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  5

Punchas paskutinį kartą laimėjo Gegužė 13

Punchas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

113 Kartais pasakantis ką gero

7 Followers

About Punchas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

1,205 profilio peržiūros
 1. Priimta / Atmesta. https://www77.zippyshare.com/v/G9WKYWFI/file.html Nusižengimo šiame demo įrašę nesimato. https://www119.zippyshare.com/v/ywk4enyW/file.html Šiame demo įrašę žaidėjas "Dueen" tikriausiai buvo pastrigęs arba nežinojo kaip išeiti todėl save slap'ino tačiau bus nubaustas dėl admin chat'o naudojimą pagal paskirtį. Šis dalykas skirtas tik svarbiems pranešimams, o ne bendrauti, keiktis ar įžeidinėti ir pnš.
 2. Priimta. Žaidėjas "Хочу Скил: G |4ирик" gauna amžiną ban'ą už wallhack naudojimą. Aim'o nelabai čia ir matosi. Sakyčiau gan neblogai įvaldęs spray control.
 3. Be demo įrašo, negalime bausti žaidėjo. Tema rakinama.
 4. Jeigu dar turi to žemėlapio demo, įkelk sukūręs nauja tema ir žaidėjas bus nubaustas.
 5. Priimta. Žaidėjas "Daliasis Zantis" gauna 12 valandų ban'ą už piktnaudžiavimą privilegijomis.
 6. Atmesta. Demo įraše aiškiai matosi kaip tam tikrose momentuose sustoji ir lauki. Zombių komandą visada turi pulti kitus žaidėjus ir judėti, o ne stovėti tam tikrose vietoje ir kažko laukti.
 7. Unbanned. Player "THE | Awkenas." gets 2 days ban for free ban and for breaking in-game rules.
 8. Ban'as jau buvo nuimtas prižiūrėtojo "Flexinas", o admin'as už tai jau buvo nubaustas.
 9. Atmesta. Šiame demo įrašę tikrai buvo ne vienas keiksmažodis ir įžeidimas prieš žaidėją "Xxeonas", todėl ban'as yra pelnytas. Jau nebe pirmas kartas, kai pastoviai įžeidinėji kitus žaidėjus. "Druska" gauna 2 dienų ban'ą už free ban ir free unmute. "Xxeonas" ban'as pratęstas dar 3 valandoms už keiksmus ir įžeidinėjimus.
 10. Be demo nieko padaryti negalime. Magiškai iš oro tokie dalykai neatsiranda.
 11. Priimta. Žaidėjas "mustaff" gauna 2 dienų ban'ą už pasikartojančius nusižengimus.
 12. Atmesta. Žaidėjas paprasčiausiai nusipirko unban ir grįžo žaisti toliau iki tol kol tu jam vėl ban'ą uždėjai, todėl dabar turi aktyvų ban'ą pats iš prižiūrėtojo flexino dėl to, kad ban'inai neįsitikinęs.
 13. Šis žaidėjas jau nuo birželio 26 turi aktyvų ban'ą, kad įkeltų demo ir padarytus screenshots. http://jailas.lt/banai/ban_list.php?bid=17956
 14. Priimta. Žaidėjo "Audi" ban'as pratęstas iki 2 dienų už free ban.

Mūsų projektas rekomenduoja

×