Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Puchas

Serverių Prižiūrėtojas
 • Turinio kiekis

  350
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  5

Puchas paskutinį kartą laimėjo Gegužė 13

Puchas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

94 Kartais pasakantis ką gero

About Puchas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

895 profilio peržiūros
 1. Jeigu baronas negaus to dėl ko čia balsuojama, tai vis tiek prizai bus dalinami? :D
 2. Atbanintas. Žaidėjas "J.T." gauna dienos baną už free ban.
 3. Puchas

  UNBAN NICK

  Atbanintas. Iš demo įrašo matosi, kad linksmutis pajudėjo ir susipainiojo tarp nurodymų, nes vienas sako stovėt ir nejudėt, o kitas CT sako tupėt ir nejudėt. Priėjo ir nebejudėjo, tačiau "[420]-DekanidzeViespats." jį nušovė, bet kitų, kurie aiškiai matėsi, kad judėjo, net neprilietė. Jeigu viena žmogų nušovei už tai, reikia ir su kitais tą patį daryti jeigu nevykdo duotų nurodymų. Žaidėjas "[420]-DekanidzeViespats" gauna dienos baną už free ban.
 4. Jeigu susidursi su sudėtingu pasirinkimu, kuris liečia tavo gyvenimą ir ateitį, irgi balsavimą padarysi? :D
 5. Puchas

  UNBAN NICK

  Nieko blogo čia kaip ir neįžvelgiu. Jeigu rašai unban anketą, tai temą apie tai daryk šioje skiltyje: http://forum.jailas.lt/index.php?/forum/8-atsibaninimas/
 6. Demo įraše tavęs nesigirdi todėl sunku spręsti ar tas banas buvo teisingas ar ne. Siūlai kita karta įsivesti komandą "voice_loopback 1", kad galėtum save girdėti per demo įrašą ir tokios situacijos būtų daug aiškesnės negu dabar.
 7. Bent jau šiame demo įraše nematau jokio aim ar kažkokios tai kitos nelegalios programos.
 8. Jeigu pats balsuoji, kad nenori išeit iš projekto, tai kam tas balsavimas?
 9. Čia jau priklauso nuo pačių žmonių ar jie nori, kad per tokias dienas visi kaliniai būtų nužudomi greičiau ar daug lėčiau ypač, kai yra gan nemažas skaičius privilegijuotų žaidėjų. Iš esmės CT daug lengviau galėtų gaudyti kitus žaidėjus turinčius kažkokias tai privilegijas ir prie to pačio patys privilegijuoti žaidėjai turėtų dar vieną pranašumą prieš kitus ir galbūt daugiau žmonių išleistų pinigus dėl tokio, gan nemenko pranašumo.
 10. Mer

  sveikas pas mane cs isvis neisiraso demo tad nlb iseina

  1. Puchas

   Puchas

   Tai susirask kitą cs 1.6 instalą jeigu ant esamo žaidimo demo nėra įrašomas. 

  2. SAMURAI
  3. Focusw0w.`~

   Focusw0w.`~

   arba geriausia isigyti steam su cs 1.6  nes demo išsisaugo   tai kažkiek kainuos tik 2.20e 

 11. Puchas

  MersedesBenz

  Be demo įrašo nieko padaryti negalime, kadangi tai yra įrodymas, kuris gali patvirtinti arba paneigti tavo žodžius. Jeigu rasi demo, kai gavai, baną užpildyk tokia anketa vėl.
 12. Priimta. Kadangi demo lūžinėja atsidarius konsolę per "viewdemo" teko visa šį įrašą peržiūrėti per "playdemo". Iš šio pateikto demo įrašo nematau jokio šio žaidėjo laukimo kitų žaidėjų tam tikrose vietose. Toks jausmas, kad užbanino specialiai iš oro neturėdamas ką veikti. Žaidėjas "Shli0ma" gauna dienos baną už free ban. Žaidėjas "Player" gauna 1 valandos baną už ižeidinėjimus. Žaidėjas "*eStrafe" gauna 1 valandos baną už įžeidinėjimus. Žaidėjas "crocs" gauna 2 valandų baną už įžeidinėjimus ir keiksmus.
 13. Kadangi ši tema yra tikrai gan sena, bausmės nebus dalinamos. Prieš bausdami žaidėjus įsitikinkite, kad jie tikrai tai daro specialiai ir kai būsite 100% garantuoti, kad jie nusižengė tam tikroms taisyklėms galėsite juos už tai bausti. Taip pat siūlyčiau atsisiųsti Counter Strike 1.6 iš mūsų pagrindinio puslapio cs.jailas.lt Nuoroda galėsi rasti apačioje iš dešinės. Ten galėsi atsiųsti non-steam versija jeigu tą, kuria šiuo momentu naudoji vis lūžinėja.
 14. Atmesta. Sugaišai tikrai gan daug laiko ir iš demo įrašo matosi, kad trupučiuką pavaikščiojai po to vėl sustojai ir taip kartojosi ne pirma karta. Jeigu esi užsiėmęs arba kažkas nutinka, kad tau reikia trumpam išeiti, paprasčiausiai išeik iš servo arba stovėk afk iki tol kol išmes ir kai baigsi tą skambutį galėsi vėl prisijungti ir toliau sau ramiai žaisti.

Mūsų projektas rekomenduoja

×