Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Puchas

Narys
 • Turinio kiekis

  124
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

18 Bus matyti ko vertas..

2 Followers

About Puchas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Puchas 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: MirGaLkE 3. SS/Demo Įrodymai: https://www20.zippyshare.com/v/xyU6zL2j/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): Visa žiūrėkit. Trumpas demo. 5. Kuo nusikalto žaidėjas?: Leidžia nesąmones per mikrofoną nors ir administratoriai jį dėl to įspėjo.
 2. Ir taip sunku su jais žaist dar tu prašai, kad padidint. 0 naudos žmonėm tik zombiam. Prieš rašydamas biški pagalvok ar kitiem patiks, o ne tau vienam.
 3. @Belekas 1. Pagal ką taikai tokias griežtas bausmes ir kodėl gauni tiek daug nusiskundimų, kad vieni tą baną už ne pilną įžeidimą ant tavo draugų ar tavęs gauna griežtas bausmes, o tie kurie įžeidinėja kitus taikai paprastas bausmes? 2. Kodėl vieną kvailą pravardę sugalvota ”Pelekas” priimi labai asmeniškai? Visi tokias turim ir iš jų pasijuokiam. Suprasčiau jeigu peržengtų ribą ir pradėtų paistytis apie kitus dalykus kurir tikrai skamba įžeidžiai. Norėčiau išgirsti argumentuotus atsakymus, o ne tylėti ir palikti viską tvarkyti šiuo atvėju @Soundas_. Pats matai, kad iki to jau viskas priėjo todėl reikia viską normaliai, žmoniškai išsiaiškinti, kad nekiltų tokių ginčų.
 4. Puchas

  N/A

  Tai nukopijavo anketa nuo ”Hunter” klano sukurto ir taisykles nuo ”Blagadariu” klano. Gal savo sukurk, o ne iš kitų imk?
 5. “Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself."

 6. Taigi ”lukas” projekta remia. Tiek pinigų čia prašikes. Jeigu kalbant rimtai tai tikrai gerai būtų kad tokių žaidėjų prie tų privilegijų iš vis neprileistu.
 7. Tai gerai. Prižiūrėtojai pažiūrės ir nubaus jį. Nereikia pačiam tvarkos daryti ir tuo pačiu keršyti nes irgi nubaustas būsi.
 8. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Puchas 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: zawiera 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www79.zippyshare.com/v/GDdcfDnz/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Trumpas demo. Visa žiūrėkit. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Iš oro pradėjo blokuoti jį nuo statymo ir pradėjo nesąmones daryti žaidėjui karos.
 9. 14:49:00 - 14:50:00 įlipau į angą. ( Mokėk pasižiūrėti laikus atidžiau. Dėkui. ) 14:56:00 - 14:57:00 supratau, kad jie ruošėsi lipti į angą todėl nusprendžiau grįžti atgal į respą ir nušokęs į apačią pačiupti kitus. 15:06:00 - 15:15:00 Pamačiau, kad iš mūsų respo pusės ateina 2 mano draugai todėl aš jų nenorėjau blokuoti ir nusprendžiau eiti per kitą vietą link hostų kambario. 15:15:00 15:30:00- Netikėtai įlindo killerx11 su joker. Aš jo prašiau, kad pasitrauktų nes norėjau išeiti iš angos tačiau jis atsisakė ir liepė grįžti atgal aš dar kartą jam pasakiau kad grįžtų atgal tačiau jis nesutiko. ( Nesigirdi mano balsas tik kitų. Tikriausiai problemos su cs žaidimu. ) Situacija durnai gavos, bet deividelis galėjo bent jau nebaninti pačiam nepamačius ar tikrai killeris tenais campino ir laukė kažko. ( Taip pat modė prašom ne free postinti jei tavęs neliečia šitas dalykas nei kiek. Yra prižiūrėtojai tai jie patys ir pažiūrės kaip ten gavosi. Jeigu buvo mano kaltės tai ir aš būsiu nubaustas. Nereikia niekam dramatizuoti dalykų ir ieškoti kitų kaltų. )

Mūsų projektas rekomenduoja

×