Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Belekas

Administratorius
 • Turinio kiekis

  128
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  9

Belekas paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 1

Belekas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

80 Kartais pasakantis ką gero

About Belekas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

1,027 profilio peržiūros
 1. Priimta. Prižiurėtojas "lukas" gauna of.Žodinį įspėjimą už tai, kad nusiimė ctbaną be priežasties, jei situacija pasikartos bausmė bus griežtesnė.
 2. + Pažeidėjo "aTa_FURY" S.ADMIN (galiojimas:2d) perleistas temos autoriui.
 3. Atbanintas. Žaidėjas "shiloma" gaus 12h perspėjamajį baną.
 4. + Pažeidėjo ADMIN (galiojimas:29d) perleistas temos autoriui.
 5. Sveikinu visus TOP3 nugalėtojus! Steam laimėtojai susisiekite su manim per skp: alvin_strike9 Dėl saugojimo tipų (nick/SteamID) apsaugojimo slaptažodžiu bei turimų paslaugų kai kurie laimėtojai turi susisiekti su Pagr. Administracija. Dėl steam prizo kiekvienas laimėtojas turi susisiekti. Susisiekimo skype nurodytas apačioje. STEAM prizai: pagrindinių serverių(JailBreak bei Public) laimėtojams - CS 1.6/CS:GO/CSS(vieno iš trijų žaidimų +galimas papildomas atsitiktinis prizas/raktas iš accounts.lt pusės) pirkimas tiesiogiai į turimą paskyrą arba atskiros paskyros suteikimas, 2 kitų serverių(Umbrella Swarm bei DeathRun) laimėtojams - CS 1.6 arba CSS žaidimo paskyra. Informuojame, kad Steam prizus laimėtojai gauna iki 10-15d (dažniausiai per 7d~) nuo statistikos restarto/mėnesio pradžios. Svarbus pranešimas: STEAM prizų išdalinimo tvarka šiek tiek keisis, plačiau bus pranešta artimiausiomis dienomis! Į paslaugų sistemą žaidėjai gauna atitinkamą kiekį pinigų (€) į balansą (1vt. 4€, 2vt 3€, 3vt. 1.5€) Prizus pagal naują paslaugų sistemą (laimėtojai, įvedę savo paskyros ID serve per /userid ID) gauna IŠKART po restarto! JailBreak:+ 1. [S. ADMIN] + STEAM Hunteris Z. ✔ 2. [ADMIN] Pauliuha ✔ 3. [VIP] zdrw LIETUVA ✔ Public: 1. [S. ADMIN] + STEAM Beleko Vergas #1 ✔ 2. [ADMIN] fokuswOw~ ✔ 3. [VIP] SpOnYttO -27 ✔ DeathRun: 1. [S. ADMIN] + STEAM MrNo ✔ 2. [ADMIN] Sontex ✔ 3. [VIP] Don*t Let Me fall <3 Base Builder:+ 1. [S. ADMIN] Ali ✔ 2. [ADMIN] Shahzaman ✔ 3. [VIP] SpOnYttO ✔ GunGame:+ 1. [S. ADMIN] AŠ MYLIU Erikutę ✔ 2. [ADMIN] vave ✔ 3. [VIP] amk ✔ Car Mode: 1. [S. ADMIN] deividelis ✔ 2. [ADMIN] MDE ✔ 3. [VIP] kamsius Umbrella Swarm GunXP +Powers:+ 1. [S. ADMIN] + STEAM HunTer | ~ kia ✔ 2. [ADMIN] FalleN. ✔ 3. [VIP] deividelis ✔ ✔ - prizas iteiktas ✘ Susisiekite su administracija Privilegijos bus uždėtos iki 2018-11-07 20:00 ! Linkiu sėkmės iš naujo siekiant geriausių rezultatų! Negavai laimėto prizo? Parašyk man į skype: live:c510ff6a883cc427
 6. Bazės savininkas buvo "captain morgan" kitaip prižiurėtojas "SAMURAI" tu jį nuslayinai už tai ir gavai baną. Dėl 4 žaidėjų bazėje, šaudė tik 2 žaidėjai, bet remiantis taisyklėmis slow bazėje gali būti tik 2 žaidėjai, neatsižvelgiant į tai ar jie šaudo ar ne, prižiurėtoją "SAMURAI" dėl to perspėsiu žodžiu. Dėl prižiurėtojų dalinimo, tai taip nėra, prižiurėtoją galima užsidėti ant nick kurį saugo slaptažodis, bb serveryje yra neretai pažedinėjamos taisykles kai tuo metu serveryje nėra prižiurėtoju, todėl kartais prižiurėtojai nueina į serverį, pažiurėti ar taip nevyksta.
 7. Jei soundas nori visada gali išmesti aš visiškai nieko prieš, tikrai nesupyksiu :)
 8. Atmesta. Temos autorius Gavęs baną iškickino 2 žaidėjus be priežasties, už tai ir gavo baną nuo prižiurėtojo "Baronas".Be to už tokius nusižengimus su Admin komandomis kaip visiškas free banas, free kickai žaidėjas "zdrw Lietuva" neteko savo ADMIN (galiojimas:28d) paslaugos. +Žaidėjas "panelyte xdd" gavo 6h baną už pastovius įžeidimus.
 9. Demo įraše negaliu matyti pilnos situacijos, galbūt kažkas griovė bazė ir žaidėjas "suiliv*" nusiswapino pažiureti, o tu prisijungei tik tada, kai jis jau swapinosi save atgal į zm komandą. Dėl dėtales judinimo po laiko irgi nesimato situacijos. O dėl free mute, tai jis tikrai buvo + žaidėjas "suiliv* pats įžeidinėjo, todėl gauna 24h baną už įžeidimus/free mute.
 10. +Žaidėjo "MirGaLkE" s.admin (galiojimas:17d) paslauga perleista temos autoriui. + žaidėjas "flinkis" gavo 3h baną už įžeidimus.
 11. +pažeidėjas neteko savo S.ADMIN (galiojims:4d) paslaugos.
 12. Atmesta. Žaidėjas "weed." iš 11 dienų visas 11 darė iš /dienos.
 13. Atmesta. 2 sykius dėjai vote dėl map kaitimo nelaiku ir be priežasties. Už keiksmažodžius žaidėjai gali baninti maximaliai 3valandas.
 14. Priimta. Žaidėjas "Danka_Malbu " gavo 7d baną bei neteko savo ADMIN (galiojimas: 8d) paslaugos. Žaidėjas "sajan" atbanintas.
 15. "Tiesiog, pasakiau viena žodį ir užbanino XD nors galėtų mutint, juk visgi ne nuolatiniai įžeidinėjimai/keiksmai" Banas pelnytas, atmesta. Jei provokuoja/įžedinėja, įkelk skundą mielai patikrinsime :)

Mūsų projektas rekomenduoja

×