Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS: nemokami VIP, akcijos, konkursai, kasmetinis dovanų rinkimas, prižiūrėtojų atranka!

Skaityti plačiau

Belekas

Administratorius
 • Turinio kiekis

  167
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  13

Belekas paskutinį kartą laimėjo Sausis 19

Belekas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

111 Kartais pasakantis ką gero

Paskutiniai profilį aplankę nariai

1,398 profilio peržiūros
 1. Šis žaidėjas jau neteko savo S.ADMIN (galiojimas:15d) paslaugos už savo nusižengimus, bei gavo 7 dienų bana :)
 2. Priimta. Žaidėjas "Mystic" už free unmutes, masiškus įžeidimus @ chate bei free bana, neteko savo S.ADMIN (galiojimas:15d) paslaugos bei gavo 7d bana. Žaidėjas "snikeris" gavo 30min ban už įžeidimus. Žaidėjas 'Flinkis." atbanintas.
 3. +Pažeidėjas "zdrw lietuva" už pastovius nusižengimus su ADMIN privilegijomis neteko savo S.ADMIN (galiojimas:94d) paslaugos.
 4. Priimta. Žaidėjas "thecanabis" gavo 2h baną už įžeidimus. Žaidėjas "dapapece" gavo 2h baną už įžeidimus. Žaidėjas "Zen'as" gavo 2h baną už įžeidimus. Žaidėjas "Jailas#Deividelis" gavo įspėjimą.
 5. +Žaidėjas "tAco" neteko savo S.ADMIN (galiojimas:10d) paslaugos.
 6. Priimta. 1 demo. Žaidėkas "siani" jau turi 7d baną nuo publick anti-cheat. 2 demo. Žaidėjas "zdrf Lietuva" gavo 24d baną už piktybini free slay. Bei jo turimo S.ADMIN (galiojimas:225d) buvo sutrumpintas iki 175d. Jei pažeidimai kartosis, S.ADMINAS bus pašalintas visiškai. 3 demo. Kadangi tu sugriovei žaidėjo " Psychedelic " bazę, patraugdamas jo detalę (jis pradėjo statyti pirmas ten) tai šį kartą jo nebausiu. Be to 3 demo žaidėjas "zdrw lietuva" užsistato po laiko. Už besikartojančius nusižengimus jo S.ADMIN (galiojimas:175d) sutrumpinamas iki 100d, bei jo banas prailginamas iki 2d.
 7. 2.1. Draudžiama būnant zombių komandoje specialiai nepulti, būti AFK. (kick/30-180min. Ban). Nepuolei, buvai nubaustas, Šį kartą atbaninu, kadangi ir būdamas ct buvai afk.
 8. +Pažeidėjas "bulve" neteko savo S.ADMIN (galiojimas:1d) paslaugos.
 9. +Pažeidėjo S.ADMIN (galiojimas:24d) perleistas temos autoriui.
 10. +Žaidėjas "Bahas" neteko savo ADMIN (galiojimas:7d) paslaugos.
 11. +Žaidėjas "Maybe" neteko savo ADMIN (galiojimas:23d) paslaugos.
 12. Priimta. Žaidėjas "ykrop4ik" gaus 3h baną už nesąmones @ chate.
 13. Atmesta. Nužudei tuos, kurie buvo be bazės, tuos kurie buvo lengvai pasiekiami, o tų kurie buvo bazėje ignoravai. Kitą sykį baną prailginsiu už įžeidimus. Dėl to, kad kiti nepuolė ir jie galimai nebuvo nubausti, taitaip jau yra, visų nesužiurėsi, šiuo atvėju prižiurėtojas pastebėjo tave, todėl tu buvai nubaustas.

Mūsų projektas rekomenduoja

×