Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Belekas

Narys
 • Turinio kiekis

  195
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  14

Belekas paskutinį kartą laimėjo Sausis 20

Belekas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

133 Kartais pasakantis ką gero

About Belekas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

2,275 profilio peržiūros
 1. @Belekas gali atrasysi i forumo Asmenine Zinute reikia kad sugrazinetumet paslaugas del ip keitimosi jos dingo

  1. KENGURA

   KENGURA

   be šansų

  2. SAMURAI

   SAMURAI

   Soundui geriau rasyk vakare, o dar geriau jei per skype.

  3. Focusw0w.

   Focusw0w.

   soundui tašyk i skaipa

 2. Sveikinu visus TOP3 nugalėtojus! Steam laimėtojai susisiekite su manim per skp: alvin_strike9 Dėl saugojimo tipų (nick/SteamID) apsaugojimo slaptažodžiu bei turimų paslaugų kai kurie laimėtojai turi susisiekti su Pagr. Administracija. Dėl steam prizo kiekvienas laimėtojas turi susisiekti. Susisiekimo skype nurodytas apačioje. STEAM prizai: JB ir Swarm laimėtojams - CS 1.6+CSS pirkimas tiesiogiai į turimą paskyrą arba atskiros paskyros suteikimas, 2 kitų serverių(Pb bei DeathRun) laimėtojams - CS 1.6 arba CSS paskyra Informuojame, kad Steam prizus laimėtojai gauna iki 10-15d (dažniausiai per 7d~) nuo statistikos restarto/mėnesio pradžios. Svarbus pranešimas: CarMod prizai sumažinti dėl mažo aktyvumo ir pasiektų rezultatų, kitaip tai nebūtų sąžininga kitų serverių laimėtojų atžvilgiu Į paslaugų sistemą žaidėjai gauna atitinkamą kiekį pinigų (€) į balansą (1vt. 4€, 2vt 3€, 3vt. 1.5€) Prizus pagal naują paslaugų sistemą (laimėtojai, įvedę savo paskyros ID serve per /userid ID) gauna IŠKART po restarto! JailBreak: 1. [S. ADMIN] + STEAM jekle ✔ 2. [ADMIN] Krimziukas 3. [VIP] J.T ✔ Public: 1. [S. ADMIN] + STEAM -G U C C I ✔ 2. [ADMIN] Žmogus ✔ 3. [VIP] FocuswOw.`~✔ DeathRun: 1. [S. ADMIN] + STEAM Gintarelio? ✔ 2. [ADMIN] scarlxd ✔ 3. [VIP] |* D e N i s S *| Base Builder: 1. [S. ADMIN] boy1 2. [ADMIN] scarlxd ✔ 3. [VIP] supernatural ✔ GunGame: 1. [S. ADMIN] |*ST*| Juic3 |*ST*| Juic3 ✔ 2. [ADMIN] Supernatural ✔ 3. [VIP] teresa ✔ Car Mod: 1. [VIP] 48kg kid DoCc ✔ 2. [VIP] jekle ✔ 3. [VIP] edgaras ✔ Umbrella Swarm GunXP +Powers:+ 1. [S. ADMIN] + STEAM spaint. ✔ 2. [ADMIN] - ✔ 3. [VIP] keistas ✔ ✔ - prizas iteiktas ✘ Susisiekite su administracija Privilegijos bus uždėtos iki 2019-04-03 20:00 ! Linkiu sėkmės iš naujo siekiant geriausių rezultatų! Negavai laimėto prizo? Parašyk man į skype: live:c510ff6a883cc427 arba alvin_strike9
 3. labas, ar galite mane atbaninti ant basebulder serverio.

   

 4. Kadangi demo įraše nesimato dėl kokios priežasties prižiurėtojas "benzemon" judina detales po statymo laiko skundas yra atmestas
 5. Priimta. de_inferno mapas, visi ct dažniausiai bando pakliūti į balkoną ir visiem zombiams tai kuo puikiausiai žinoma, todėl būtų nelogiška eiti kažkur kitur, kai žinai kad kolidoriais tikriausiai atbėga ct, prižiurėtojas "sveicaras" nelabai turėjo dėl ko reikalauti iš žaidėjo "+@DOCTOR" demo įrašo iš demo įrašo, panašu, kad prižiurėtojas "šveicaras" tiesiog piknaudžiauja privilegijomis. Campinimo nebuvo, priežasties reikalauti demo taip pat nebuvo todėl banas - FREE. Prižiurėtojas "sveicaras" gauna ofc.Žodinį įspėjimą.
 6. Temos autorius nubaustas už free post, tema - rakinama.
 7. Priimta. Prižiurėtojas "Benzemon" gavo Įspejimą už detalių judinimą po laiko.
 8. Belekas

  UNBAN Bugas

  +Pažeidėjas "Wutwut" neteko savo S.ADMIN (galiojimas:3d) paslaugos.
 9. Edit: Pasitare su soundu, kitaip sakant, gavęs biški soundo išminties, nutarėm, kad šioje situacijoje kaltos abi pusės, vienas užkrito už mapo, iš kur sunku būtų išlpiti ir užimtu laiko (skirto puolimui), kitas paskubėjo, slayinti. Žaidėją ""|*ST*| FlOrKiS" atbaninu. Žaidėjas "Bore" gavęs baną už kitą skundą Žaidėjo "Skrudžas" banas paliekamas, kadangi čia jau atskiras nusižengimas. Tai pat prižiurėtojo "Tequila" ofc.žodinis isp pašalinamas. +Žaidėjas"|*ST*| FlOrKiS" nusipirko unban paslaugą, todėl jam į balansa gražintas 1e :)
 10. Belekas

  UNBAN Bugas

  Priimta. Tavo demo dar tik pradėjo įrašinėti, o tu jau gavai baną. Tave atbaninu, žaidėjas "bore" gauna 24h baną, už free baną, laukiam kol įkels įrodymus.
 11. Gavai baną už free baną. Rakinama.
 12. Rakinama. Kitą sykį būsi baudžiamas už free post.
 13. Priimta. Žaidėjas "Bore" gavo 3h baną už free slay, žaidėjas "|*ST*| FlOrKiS" gavo 24h baną už free baną, tavo banas Žaidėjui "|*ST*| FlOrKiS" bet kokiu atvėju yra nepateisinamas ir kitą kartą už tai neteksi privilegijų, o dabartinis banas paliekamas. Prižiurėtojas "Tequila" suklydo galvodamas, kad iš ten išlipti neįmanoma ir tiesiog paskubėjo atbaninti. Žaidėją "|*ST*| FlOrKiS" po bano iškart atbanino pirktinis prižiurėtojas "Deividėlis", šioje vietoje viskas kaip ir gerai, patikrinom įrodymus, pamatėm visą situaciją ir nubaudėm kaip priklauso. Prižiurėtojas "tequila" gavo ofc.Žodinį įspėjima
 14. Perpatikrinu tema: ZOmbis buvo už mapo labai trumpai, gal 10sec ir tu jį sunslayinai, nors joockeris turi visas galimybės iš ten išlipti, todėl slay free. Tau banas už free slay (3h) gražinamas.

Mūsų projektas rekomenduoja

×