Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Belekas

Administratorius
 • Turinio kiekis

  193
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  14

Belekas paskutinį kartą laimėjo Sausis 20

Belekas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

132 Kartais pasakantis ką gero

Paskutiniai profilį aplankę nariai

1,726 profilio peržiūros
 1. Kadangi demo įraše nesimato dėl kokios priežasties prižiurėtojas "benzemon" judina detales po statymo laiko skundas yra atmestas
 2. Priimta. de_inferno mapas, visi ct dažniausiai bando pakliūti į balkoną ir visiem zombiams tai kuo puikiausiai žinoma, todėl būtų nelogiška eiti kažkur kitur, kai žinai kad kolidoriais tikriausiai atbėga ct, prižiurėtojas "sveicaras" nelabai turėjo dėl ko reikalauti iš žaidėjo "+@DOCTOR" demo įrašo iš demo įrašo, panašu, kad prižiurėtojas "šveicaras" tiesiog piknaudžiauja privilegijomis. Campinimo nebuvo, priežasties reikalauti demo taip pat nebuvo todėl banas - FREE. Prižiurėtojas "sveicaras" gauna ofc.Žodinį įspėjimą.
 3. Temos autorius nubaustas už free post, tema - rakinama.
 4. Priimta. Prižiurėtojas "Benzemon" gavo Įspejimą už detalių judinimą po laiko.
 5. Belekas

  UNBAN Bugas

  +Pažeidėjas "Wutwut" neteko savo S.ADMIN (galiojimas:3d) paslaugos.
 6. Edit: Pasitare su soundu, kitaip sakant, gavęs biški soundo išminties, nutarėm, kad šioje situacijoje kaltos abi pusės, vienas užkrito už mapo, iš kur sunku būtų išlpiti ir užimtu laiko (skirto puolimui), kitas paskubėjo, slayinti. Žaidėją ""|*ST*| FlOrKiS" atbaninu. Žaidėjas "Bore" gavęs baną už kitą skundą Žaidėjo "Skrudžas" banas paliekamas, kadangi čia jau atskiras nusižengimas. Tai pat prižiurėtojo "Tequila" ofc.žodinis isp pašalinamas. +Žaidėjas"|*ST*| FlOrKiS" nusipirko unban paslaugą, todėl jam į balansa gražintas 1e :)
 7. Belekas

  UNBAN Bugas

  Priimta. Tavo demo dar tik pradėjo įrašinėti, o tu jau gavai baną. Tave atbaninu, žaidėjas "bore" gauna 24h baną, už free baną, laukiam kol įkels įrodymus.
 8. Gavai baną už free baną. Rakinama.
 9. Rakinama. Kitą sykį būsi baudžiamas už free post.
 10. Priimta. Žaidėjas "Bore" gavo 3h baną už free slay, žaidėjas "|*ST*| FlOrKiS" gavo 24h baną už free baną, tavo banas Žaidėjui "|*ST*| FlOrKiS" bet kokiu atvėju yra nepateisinamas ir kitą kartą už tai neteksi privilegijų, o dabartinis banas paliekamas. Prižiurėtojas "Tequila" suklydo galvodamas, kad iš ten išlipti neįmanoma ir tiesiog paskubėjo atbaninti. Žaidėją "|*ST*| FlOrKiS" po bano iškart atbanino pirktinis prižiurėtojas "Deividėlis", šioje vietoje viskas kaip ir gerai, patikrinom įrodymus, pamatėm visą situaciją ir nubaudėm kaip priklauso. Prižiurėtojas "tequila" gavo ofc.Žodinį įspėjima
 11. Perpatikrinu tema: ZOmbis buvo už mapo labai trumpai, gal 10sec ir tu jį sunslayinai, nors joockeris turi visas galimybės iš ten išlipti, todėl slay free. Tau banas už free slay (3h) gražinamas.
 12. +Pažeidėjas neteko savo ADMIN (galiojimas:22d) paslaugos.
 13. Dėl blokavimo, gan sudėtinga situacija, vienam iš nugaros kitas zombis, kitam neišeina praeiti, sunku pasakyti kuris yra kaltas. Manau, tokioje situacijoje, reikėtų bendrauti o ne pulti slayinti, tiesiog ivyko nesusikalbėjimas, taip jau atsitinka. Dėl judinimo po laiko, tai žaidėjams judinant detalę, tuo pat metu kai pasibagia statymo laikas ir prasideda pasiruošimo laikas, serveris tiesiog išmeta pranėšima, iškart prasidėjus pasiruošimo laikui, kad žaidėjas judino po laiko, tiesiog čia toks kaip mini bugas, bet jokio statymo/judinimo po laiko nebuvo.
 14. + Čyterio ADMIN (galiojimas:16d) perleistas temos autoriui.

Mūsų projektas rekomenduoja

×