Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

MeBo3

Serverių Prižiūrėtojas
 • Turinio kiekis

  146
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  11

Everything posted by MeBo3

 1. MeBo3

  UNBAN smerfas

  ATBANINTAS. Free kilu per demo nėra iš tavo pusės. Admin'as " Smile Smile " gaus 1d ban už free ban " D'agostino " gaus 5 val ban už žudyma per uždarytas ir mėgindamas išvengt bano, pabėgo. ( kai tik gausiu jo duomenis )
 2. Banas teisingas. Žmogus parašė kad jam nuemė bana o tu toliau prie jo prisikabinėjai ir tikiesi gauti unban? Vaikučiu pavadino nebereikalo kadangi tavo elgesys atitinka taip.
 3. ATMESTA. Nusižengimų nėra. situacijoje paminėta inferno mapas o čia cs_max. Galimas variantas ar neįsisaugojai demo arba pradėjo jau kita įrašinėti. (2,71 MB) Demo.
 4. MeBo3

  UNBAN NICK

  Tu ATBANINTAS. Žaidėjas " Neutralas " gavo pelnyta baną. Admin'as " [Frageris] Roccer " gaus 3val ban už free ban.
 5. Neįdomus, Kai pamatysi mane galėsi komentuot. Rakinu tema iki kol pažiurės viršesni.
 6. Įžeidinėji (21:44) tavo žodžiai " Du*ai šaudo iš visur" Įspėju neįžeidinėt (21:54) Mano žodžiai " Neįžeidinėk " Toliau prasideda stumimai ant manęs (21:56) tavo žodžiai " Kas tu man tėvas? , Piemeni " P.S Graži ban istorija. Perliukas :
 7. Žaidėjas " Andrej " gaus 30 min ban už admin chat išnaudojima ne pagal paskirtį. P.S Dėkui už STEAMID
 8. Admin'as " [Frageris] Pochui Man " gaus 1 val ban už įžeidinėjimus.
 9. Žaidėjas " Pochui Man " gaus 1 val ban už provokacijas ( Veiksmais ) šiuo atvėju Lordas norėjo užsilipti ir jam iš paskos skrido Pochui Man, užsidėjes sandbagą Pochui Man įstrigo jame ir mirė įpykes ir norintis atkeršyti šušaudė visus Lordo sandbagus kuri ir paskatino išsilieti ant jo.
 10. ATMESTA. Žaidėjas " Surelis " liepė jums ant linijos sustot ir nebejudėt bet jus toliau su " [Goblinz] Rukyk_Desra " judėjot todėl buvot nušauti.
 11. Admin'as " Smile Smile " Gaus 2d ban už free ct ban. Šiuo atvėju ( ° ᴥ °) buvo vienintelis gyvas CT ir jus privalėjot klausyt jo nurodymų. /Simon komanda duota kad atskirti iš gyvų ct ( 2 arba daugiau ) katras veda dienas ir kad galėtu kontroliuoti komandas.
 12. MeBo3

  UNBAN NICK

  Mute gavai tinkamai, ši karta atmūtinau kad kita karta susiprotėtai ir admin'as įspėtu nerašyt į say_team @. P.S Kita karta sukilus klausimam rašyti į amx_psay arba kai atsirasi gyvas.
 13. Atbaninsiu jei ateisi į serverį. admin'as " [Frageris]-BoTToM`` " gaus 1 day ban už free ct ban. Žaidėjas 2el kelė gresmė su ginklu aimindamas į jį ir jis turėjo pilna teise nužudyti. Pastovus free banai S.ADMIN (20d) nuimtas.
 14. ATBANINTAS. Admin'a " sparkey " įspėsiu kad kita karta įsitikintu baninęs kitus.
 15. Žaidėjas " Surelis. " gaus 1 val ban už 2x žudyma per simon virš 4 kalinių.
 16. Admin'as " Depression " gaus 12 val ban'ą už mass free slap / free transfer. Depression
 17. MeBo3

  UNBAN NICK

  Atbaninsiu. Admin'a " DynaMiT " užbaninsiu 3d. už keiksmai reasone, ne pirmas kartas. Pažeidėjo esamas S.ADMIN(2d) nuimtas.
 18. ATBANINTAS. Admin'as " Viper " Gaus 1 day ban už free ban gavus ban. Pažeidėjo esamas ADMIN(3d) nuimtas.
 19. Banas pasibaigęs, admin'ą įspėsiu kad kita kart ilgiau pažiurėtų o ne po 5 s banintų.
 20. MeBo3

  UNBAN Julik

  Admin " IgorisIsKnyguKlubo " will be banned 1day for moving blocks after time without any serious reason and destroying another bases with his privilegies. Removed his S.ADMIN(10d)
 21. Žaidėjas " Audi. " nubaustas 1h banu už nepuolima, bunant tr.
 22. ATMESTA. Admin'as " [Frageris] Roocer " nuslayino nes buvai 2x užlipęs ant mapo, megindamas išvengt bausmės tu nuskridai.

Mūsų projektas rekomenduoja

×