Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Abra

Narys
 • Turinio kiekis

  47
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  6

Abra paskutinį kartą laimėjo Liepa 5

Abra turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

23 Bus matyti ko vertas..

2 Followers

About Abra

 • Birthday 12/03/2001

Paskutiniai profilį aplankę nariai

193 profilio peržiūros
 1. Abra

  UNBAN NICK

  Visų pirma ispėjimas buvo. Visų antrą pats ant tėvų šiknos gyveni tai pridaryk savo bardacioką.
 2. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Abra2. Jūsų amžius: 183. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Esu buvęs prižiūrėtojas viename projekte jau nepamenu pavadinimo. Serveryje prižiūrėtojas buvau 5 mėnesius, išėjau nes neturėjau laiko, nes gyvenime yra svarbesnių dalykų, kurie reikalauja daugiau laiko.4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Manau tikrai atskiriu, o jei nesu tikras eičiau į spectators arba prasyčiau įkelti į forumą alias/ss.5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Esu seniau naudojęs wh, bet kai įsigyjau steam cs 1.6 nieko nenaudoju6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Per dieną 2-3hr, per savaitę 20hr.7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip, žaidžiu tik šitame projekte8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Deathrun, swarm , užeinu kartais į publicą pašaudyt.9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Manau tikrai žinau visas reikalingas AMX komandas, kurios reikalingos prižiūrint serverį.10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiūrėtojas turi prižiūrėti serveriuose tvarką, bausti už netinkamą elgesį, taisyklių laužymą.11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Visi žmonės turi laikytis taisyklių, o jei jas pažeidžia turi būti nubaustas kaip privaloma.12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord): Skype:mantas.mantas715 Discord:Abra#435213. Ar turite mikrofoną?:Taip14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Mano gerosios savybės, kad esu draugiškas ir bandau visiem padėti. Blogos savybės tai , kad kai susinervuoju daugiau prededu keiktis. Pagrindiniai pomėgiai futbolas, buvimas su savais draugais , klausymas muzikos ir žadimas kompiuterinių žaidimų. Charakteris tikrai ramus, esu šaltų nervų, greit susibendrauju su naujais žmonėm, niekada niekam nelinkiu blogo esu užsispyręs ir naujovių ieškantis žmogus.15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ Bandžiau įrašyti balsą, bet kažkodėl mikrafonas nenori veikti.
 3. Panaikintų, nebūtų ne sąmoningų free banų
 4. Čia priklauso nuo laptopo
 5. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Abra 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]:Swarm serveriui 3. Jūsų pasiūlymas:Pakeisti boomerio apvemto playerio ekrano spalvą iš žalios į juodą(kaip deathrune, kai iš rtd gauni aklumą) 4. Kuo tai bus naudinga projektui?:Susitvarkys free banai už anti-fb, nieks nematys nei kas lošia su laptopu, nei su pc. O kas matys tai tikrai bus pasijungęs anti-fb.
 6. Suprantat tokį dalyką, kaip laptopas? Jei nesuprantat nusipirkit laptopą ir pasilenkit ekraną viską matysit 💁‍♂️ Btw aš ir matau viską puikiai pasikeitęs monitoriaus settings. Rakinkit temą.
 7. Vėl gal per daug išgerė burbulinių gaiviųjų gėrimų.
 8. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Abra 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]:Serveriui 3. Jūsų pasiūlymas: Siūlau naikinti car modą ir įdėti surf+csdm arba surf+gunxp+ul, nes car modas nesulaukia tiek žmonių kiek seniau. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?:Tai pagyvintų projektą, nebutų tokio servo kur žmonės nesirenka, būtų tikrai kažkas įdomaus ir naujo serveryje ir tai manau sulauktų žmonių. Gal šitas siūlymas buvo pasiūlytas, bet manau reikia kartoti.
 9. Kaip pradėjau puolt pirmas taip ir užbaigiau, o kad tas kitas prisijungė tai ne aš kaltas.
 10. Perspėjimas buvo neužtilai toliau keikeisi/izeidinejai.
 11. ARK:Survival evolved free :) https://www.epicgames.com/store/en-US/product/ark/home#editions
 12. @𝓐𝓲𝓻𝓸𝓷𝓪𝓼, reaguok dar tau pasiūlymas galioja su kebabu :)
 13. Tu mažiau verk nes pelnyta ban gavai, bet per ilga laiko trukmė
 14. Visų pirma be ispėjimo užmutinai. Visų antra dėjai free mute už čigonas. Visų trečia dėjai už nieką antrą mute nors jis nieko tau nesakė. Visų ketvirta grasinai free banu.

Mūsų projektas rekomenduoja

×