Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Amanda

Narys
 • Turinio kiekis

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  1

Amanda paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 13

Amanda turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

12 Bus matyti ko vertas..

1 Follower

About Amanda

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prieš. Ir taip yra antiduck,kas neleidžia visapusiškai mėgautis žaidimu. O fps limitavimas iš esmės nebūtų naudingas.
 2. Kokį dar spawn? Ten 2aukštas. :)
 3. Sutinku su FalleN,bet manyčiau,čia turėtų nuspręsti prižiūrėtojai ar aukštesnė valdžia,taip pat,įrašyti į taisykles,jei būtų negalima. Kitu atvėju - tai tik išmislas,jog draudžiama,argi ne taip? :) Taip pat noriu pabrėžti FalleN minėtą dalyką: granata metama NE Į PATĮ SPAWN,o PRIE SPAWN. Bet vienu ar kitu atvėju - spawną liečia,tad manyčiau,reikėtų SG bombos range mažinti arba tiesiog įvesti tą taisyklę.
 4. P.S. viskas matosi pačiame demo gale.
 5. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: kia 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Jailbreak Serveris 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www47.zippyshare.com/v/ArwI1fl4/file.html 4. Ban priežastis : "Cheatai" 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina] : steam 7. Aprašykite situaciją: užsibindinau mygtukus(mouse4 ir mouse5 - šiuos mygtukus turi gaming mouse - jog jie keistų nick,paspaudus šiuos mygtukus: bind "mouse4" "name kia" ir bind "mouse5" "(kia su simboliais),po 5sec. gavau baną. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 6. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: kia 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Styvas Wonderis 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www59.zippyshare.com/v/kUt2esAU/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): pačioje pabaigoje(detaliau apie situaciją - žemiau) 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Veikėjai Styvas Wonderis ir Aleksandras Zubovas,kaip pastebėjau yra draugeliai,tik šiek tiek silpnokų nervų: visada pradeda įžeidinėti mirę,daugelį sykių tiesiog praleisdavau pro akis arba paprastai užgagindavau porai minučių,bet šįkart žaidėjas Aleksandras Zubovas pradėjo įžeidinėti,dėjau voice-gag,bet toliau įžeidinėjo chate,kadangi kaip įspėjimas buvo GAG,todėl šįkart dėjau ban. Banas buvo uždėtas 3valandom,nes žaidėjas buvo nepirmąkart baustas,įspėtas,pasikartojantis dalykas. O Aleksandro Zubovo draugas - Styvas Wonderis,kadangi jo draugas,todėl man dėjo ban,kaip drįsčiau teigti keršto būdu,už tai,jog "neįspėjau",nors kaip įspėjamasis ženklas buvo VOICE_GAG. Priminsiu,tai buvo pasikartojanti situacija. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 7. bent jau galėtum neapsimetinėti,gi mokėjai įkelti savo darytą ss,tai ten pat turi būti ir alias ss nuotrauka. O kaip ir prižiūrėtojai minėjo,įkelk ALIAS SS,kurį padariau serveryje.
 8. Kebabas original,netgi paprastame screenshot,kurį kaip matau esi pats padaręs,net šioje nuotraukoje įrodymas,kad naudoji KZH(palengvinanti žaidimą programa),naudojama HNS Oldstyle serveriuose(wallhack,autobhop,sgs,gs scripts)taip pat AUTOPRESTRAFE,su kuriuo galima labai greitai skraidyti,greitai pagaunamas pagreitis,todėl rašoma prie jo taikinuko žodis SPEED,nes rodomas koks pagreitis yra išvystytas. Taipogi,ką norėčiau pabrežti,jog švariame CS nebūtų šio dalyko. P.S. panašus pavyzdys šiame video:
 9. 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: HunTer | ~ kia2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis: gametracker-lt3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www49.zippyshare.com/v/rZRE1x2d/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): tarp pradžios ir vidurio5. Kokią pagalbinę programą naudojo nusižengęs žaidėjas?[Nebūtina]: speedhack6. Jeigu žaidėjas turėjo kokią nors paslaugą, ar pageidaujate ją turėti? [TAIP/NE]: - Žaidėjo SteamID: STEAM_1:0:2049987707(radau tarp AMXBANS savo bane).
 10. Amanda

  HunTer(Swarm)klanas

  Sveikinu,esi priimtas į HunTer klaną!
 11. Amanda

  HunTer(Swarm)klanas

  Sveikinu,esi priimtas į HunTer klaną!
 12. HunTer - tai 3-4metus gyvuojantis aljansas,paplitęs tarp Zombie Plague serverių(šiuo metu SWARM serveriuose). Priimami tik Jailas.lt SWARM serverio žaidėjai. Kviečiu visus gerai žaidžiančius prisijungti prie mūsų komandos! Sėkmės! Klano nariai: HunTer | ~ kia.(klano įkurėja); HunTer | ~ M.C/*AHunTer | ~ Vaikis(Zūbai - Pienburnis) HunTer | ~ L.(Rapid) Žaidėjai,kurie buvo išmesti/išėjo savo noru:66random33 - išmestas už clan tag nenešiojimą; MeBo3 - išmestas už clan tag nenešiojimą; Pain - išėjo iš klano savo noru; Taisyklės: 1. Naudoti aljanso tagą Jailas.lt SWARM serveryje(Pamačius 3 kartus be tago - išmetimas!) 2. Būti draugiškam bei padėti žaidėjams 3. Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas! 4. Laikytis Jailas.lt serverio taisyklių! Atmestinai užpildytos anketos nebus tikrinamos!Anketa: 1. Jūsų slapyvardis žaidime: 2. Kiek Jums metų?: 3. Ar esate legalus CS 1.6 žaidėjas?(Steam/Non-steam): 4. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt Swarm serveryje?: 5. Kaip vertinate savo sugebėjimus žaidime(vertinimo skalė 1-10): 6. Kodėl norite prisijungti prie HunTer?: 7. Papasakokite trumpai apie save: 8. Jūsų Skype kontaktai:

Mūsų projektas rekomenduoja

×