Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Pauliuha

Narys
 • Turinio kiekis

  50
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Pauliuha paskutinį kartą laimėjo Spalis 29 2018

Pauliuha turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

18 Bus matyti ko vertas..

1 Follower

About Pauliuha

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Minegreen mape telpa daugiau žmonių, nei guetta mape...
 2. Tai geriau parašytų eilutė, kuri atsiranda kartas nuo karto, kai rašo apie įvairius dalykus, pvz.: konkursus ar kitas ten žinutes. Nes yra kuriem užpi*tų kiekvieną kartą rinktis tą klasę, o dėl speedo kai kuriuose situacijose irgi nelabai.
 3. Su dauguma sutinku, bet yra kelios nesąmonės. 4. Nesunku yra parašyti tą speedą per /vm preperation laike, nes yra kurie nenori ir sunkiau statyti savo bazę kaikuriuose. 6. Geriau palikt kaip yra, nes bazės savininkai gal pvz nenori įleisti kitų į savo bazę, o jei kažkurie piktybiškai blokuoja bazės savininko praėjimą, tai skatintų nusipirkti admin'ą padaryti tvarką arba tiesiog papostinti tą demo... 7. Nematau esmės iš dalies, nesunku paspausti tą vieną mygtuką, vis nereikia parašyti kokį /class ar /model kaip kituose serveriuose. 9. Tam ir yra skirtinga zombiai, vienam daugiau to ar mažiau to ir tai dar pasunkintų CT išlikti gyvam. 10. Galėtų taip paįvairinti ir JB tarkim, kad ir minimaliai, būtų įdomiau.
 4. Geriau padarytų naujų dienų iš tavo duotų pasiūlymų, kaip kaliniai su savižudybės sprogmenim gaudo CT man patiko idėja. Per kalinių herojų dieną gautųs nesąmonė ir taip yra kurie pasiima nemirtingumą iš shopo ir nukerta CT, jei čia 3 prisikėlimai ir dar 10 teleportacijų :D ir CT teturi 250hp, tai manau ir taip nevisada lengva būna. Per zombių dieną galėtų padaryti tokį dalyką, kad spjaudos, nes yra kur užsilipa ir sunku yra užlipti, bet tikrai ne po 100hp... O per GG apskritai galėtų būti nenužudomi CT, nes pusė kalinių tikrai eina ieškoti CT, kad baigtusi diena, tiesiog pirmas perėjęs GG laimi...
 5. Mutinau, nes be perstojimo kalbėjai ir trugdei tiek vest dienas, tiek šiaip jau erzinai dėl 1min neverk:D
 6. Paaiškinimas: Žaidėm kryžiukais nuliukais, padariau ėjimą kur Flinkis. betkuriuo ėjimu būtų pralošęs, tada jo eilėje paspaudė 2 mygtukus ir mane jis nušovė, nors nepralošiau... O aš galiu atsisakyt fd ir duoti ct ban...
 7. Neleidžia ir man atidaryt jo demo. Su rondo įtarėm, kad nėra rūko arba kažkuris rašė į psay kur slepiasi kaliniai.
 8. Pritariu ir aš jam dėl diskvalifikavimo, trugdo kitiem žaidėjams, su kaikuriais susitaria tokias mesąmones, dar su altais prisijungia.
 9. Per gravitacijos dieną, kai buvo afk atėjo pora žmogelių trenkė žaidėjui "Atsiprašau!" ir jis atgal net neatsisukęs ir vieną per atstumą, įtariu ne tik knife botą turi :)
 10. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Pauliuha 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Belekas, gurl 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www13.zippyshare.com/v/mZtwkxi7/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Gurl-visas; Belekas-pabaiga. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Apie gurl`ą rašant, tai visą mapą nepratarė nei žodžio ir niekas nieko nedarė, nes su Beleku tipo draugai ir dzin? Paskui Flinkis gavo baną už frazę "man pelekus nėšti" ar kažką tokio, kurioje čia vietoje buvo įžeidimas nesuprato praktiškai niekas. Paskui vave man tiksliai nemačiau situacijos, bet irgi gavo baną vos ne už nieką, net nebuvo pradėjęs provokuot? Tada čiurka parašė sakinį "kartą gyveno pelekas ir pelekienė jie gyveno laimingai..." gavo 3h baną ir paskui pasakė "atea pelekai" ir pratesė iki 15h už provakacijas ir tik iš dalies yra teisus, jei kažką rašė apie "peleką", bet turiu omeny tą, kad per ilgi ban laikai. Visi, kad ir pravardžioja vienu žodžiu jį šitaip neturėtų jis tiek laiko banint, o galėtų bent trumpiau arba išvis mute? O tie, kurie šiaip pavartoja šį žodį ir neįtemą gauna 3h banus ką jiem daryt, niekas tipo negali dabar dėl jo vartoti šio žodžio dėl jo? Ir dar buvo kur neatidarė bent 1 kartą 6:40 durų. Manau visiem taisyklės turėtų būti vienodos ir neišsidirbinėt, nei su privilegijom su banais tokiais, nei su CT taisyklėm? Taisyklės turėtų galiot visiem, ne išskirtiniai kažkokie yra, nors ir administratorius. P.s. apskritai esi per daug pasikėlęs tiek kaip žmogus, tiek su savo privilegijom, siūlau iš naujo persiskaityt taisykles ir atsipalaiduot:) Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 11. Iš dalies už, nes būna ne tik, kad pats užsimuši, bet ir kiti speceliai patraukia tavo detalę, jei nesi užsibindinęs, kad mirtum. O iš kitos dalies prieš tuos sky base, nes jau nusibodę daugumai ir geriau statyt ant žemės daug įdomesnes bazes...
 12. Aš tau tuoj įmesiu ss, kur tu iškickinai du žmonės, Baronas išsisaugojo tą demo ir tave už tai užbanino

Mūsų projektas rekomenduoja

×