Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

DSTRT

Narys
 • Turinio kiekis

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

DSTRT paskutinį kartą laimėjo Kovas 15

DSTRT turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

5 Naujokas

About DSTRT

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. DSTRT

  Unban DSTRT

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: DSTRT 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: Nebuvau serveryje kai gavau ban:Dd 4. Ban priežastis : Nežinau 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Tave uzbanino is sito serverio adminas Public Anti-Cheat. [AMXBans] Tu esi uzbanintas amzinai. [AMXBans] Uzbanintas slapyvardis : Lietuva 2016 ZALGIRIS [AMXBans] Priezastis : ' Cheat softer [#3] Detected ' [AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ www.jailas.lt/forumas [AMXBans] Tavo SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 478242115 ' [AMXBans] Tavo IP : ' 84.15.182.124 ' [AMXBans] =============================================== 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: Steam 7. Aprašykite situaciją: Žodžiu, norėjau ateit į serverį, ir išmetė man va šitą, nežinau kas toks čia žalgiris tas, ir kodėl AŠ baną gavau, o ne jis. Pas mane dinaminis IP, tai gal tas pats jo IP adresas kaip ir mano, nežinau. Banas per klaidą.
 2. Sveiki, mano šiandienos (3/15/2020) prisistatyme rasite daugiau apie mane Atėjau čia pristatyti savo kelis kūrinius. (Jeigu negalima čia self-promotint, galit užrakint, arba ištrint temą)
 3. Sveiki, aš anksčiau čia žaisdavau serveriuose, nicku "Nosrevo", tai kai kurie gal mane pamenat. Galbūt prisijungsiu retkarčiais į serverius, bet dažniausiai dalyvausiu forume, pristatinėsiu naujus muzikinius kūrinius, t.t Nuo paskutinio karto, kada buvau apsilankęs forume, pasiekiau gan nemažai, kaip man. (Kalbant apie muziką) Mano muzika buvo priimta labelių, kaip SUKA., MAFIA, ir dvi dainos pristatytos PowerHitRadio. (Čia jų nesiųsiu, rasit jas tam tikroje skiltyje "Filmai/Muzika") Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: "DSTRT", arba "centr3k" Jūsų tikrasis vardas?: Dominykas Jūsų amžius?: 15 Iš kokio miesto esate?: Švenčionėlių (Praeitą kartą kai kūriau Nosrevo anketą sumelavau apie miestą, nežinau kodėl) Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Muzika, dizainų kūrimas (photoshop ir t.t) Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Geros: Neesu savanaudis, mėgstu padėt žmonėms, jeigu labai jau reikia. Blogos: Greitai susinervuoju. Apibūdinkite savo charakterį: Keistas:Dd Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Turiu katę Ar turite brolių, seserų?: - Kaip sužinojote apie šį projektą?: 2017tais random serveriuose kapojaus, ir suradau jailas public, užkabino. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Nežadu nieko, eisiu į public pasišaudyt tik, jeigu nebus kas veikt. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: Nemėgstu fotografuotis, ir būti fotografuojamas, sor Ai, ir kam sunku ištart bus mano nickname, jis tariamas "dis-tort" (distort).

Mūsų projektas rekomenduoja

×