Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

Kalėdinės akcijos, FreeVIP, konkursai!

Skaityti plačiau

Kliunkis

Narys
 • Turinio kiekis

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

2 Naujokas

About Kliunkis

Paskutiniai profilį aplankę nariai

147 profilio peržiūros
 1. Būtų įdomu ,kad iš to vid į swarmą pridėtų ta zm Nr4 būtų beveik kaip tankas ir galėtum gauti už jo nužudymą kokius 2k xp
 2. Taigi buvo žemėlapis dust3x3 ( jeigu neklystu ) ir ten padaryta kad negali užšokt ant mapo ,o tu statei sandbagus kad pasibostintai ant mapo todėl iš pradžių gavai įspėjimą. Vėliau vėl dar kartą lipai ,nors buvo pasakyta kad negalima.Buvai gavęs įspėjimą.
 3. Laukiu unbano😂O taip, čiesinu kaimynę😂😂 ( į balansą išeitų? )
 4. @Soundas_ mapus tu pasižėk koki gražūs o ne bl*t š*dų kokių pridėjinėjęs
 5. Vycka-marry FocuswOw-kiss Kia-kill Dekanidze,FixOne,Klaudze
 6. Kad ten prideda kokių nesamoningų ir nieks neina į mentus nei nėra įdomios veiklos +keičia mapa visada. Aš čia tokius stengiausiu ieškoti kuriuose yra pagrinde veikla kuria pagrinde užsiima ct vesdami dieną pvz:Futbolas,KZ,Šokimas nuo bokšto baseinas ir t.t
 7. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick:Kliunkis 2. Kam skirtas pasiūlymas? Jailbreak serveriui[Svetainei/serveriams]: 3. Jūsų pasiūlymas:Pridėti naujų žemėlapių 4. Kuo tai bus naudinga projektui?:Paįvairintas žaidimas bus ir gal pritrauks žmonių Siūlau įdėti į serverį šitus žemėlapius nes senieji jau kiek pabodę: https://gamebanana.com/maps/199376 https://gamebanana.com/maps/196498 https://gamebanana.com/maps/195748 https://gamebanana.com/maps/195379 https://gamebanana.com/maps/194451 https://gamebanana.com/maps/194584 Ačiū už dėmesį :) Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"

Mūsų projektas rekomenduoja

×