Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Kaybik.

Narys
 • Turinio kiekis

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Kaybik. paskutinį kartą laimėjo Sausis 8

Kaybik. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

9 Naujokas

About Kaybik.

Paskutiniai profilį aplankę nariai

205 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: what!,2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: mingis3. SS/Demo Įrodymai: https://www.mediafire.com/file/so8vaexzl7pvfw3/Jailasdeatrun.lt.dem/file4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje):Pabaigoje. time 15:23 5. Kuo nusikalto žaidėjas?:DEATRUN,SERVER: Mingis, nukrites ir netekes HP kažkiek ,žaisdamas toliau ,norejau slayint bet negalejau nes budamas *adminas* Nukritus ir netekus kažkiek gyvybių - privaloma nusižudyti. [slay/5-30min. Ban] (Taisyklė 1.9)
 2. Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: kaybikkk (old nick -*cio ty*) Jūsų tikrasis vardas?: Linas Jūsų amžius?: 17 Iš kokio miesto esate?: Vilnius Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Sportas Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Gerosios pradėjau žaisti be čytų, blogosios čytinu Apibūdinkite savo charakterį: sportingas, linksmas, draugiškas. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Turiu 2 šunis :d Ar turite brolių/seserų?: Turiu brolį Kaip sužinojote apie šį projektą?: Ieškojau kad su čytais palost kažkur:/ Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: hz:x Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Gurl, Soundas, Romka, Arrowas,Debeselis, Kitus nežinau=:X Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: (deleted_:))

Mūsų projektas rekomenduoja

×