Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS!

Skaityti plačiau

Pasirasysi uz kebaba?

Narys
 • Turinio kiekis

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Pasirasysi uz kebaba? paskutinį kartą laimėjo Sausis 6

Pasirasysi uz kebaba? turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

12 Bus matyti ko vertas..

About Pasirasysi uz kebaba?

Paskutiniai profilį aplankę nariai

63 profilio peržiūros
 1. Anketa: 1. Jūsų slapyvardis žaidime: Player , Bachūrai - nedirba 2. Kiek Jums metų?: 18 3. Ar esate legalus CS 1.6 žaidėjas?(Steam/Non-steam): turiu steama,kapoju nona hldj sumetimais 4. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt Jailbreak serveryje?: apie 3h 5. Kaip vertinate savo sugebėjimus žaidime(vertinimo skalė 1-10): nesigirsiu 1 6. Kodėl norite prisijungti prie Jailo aljanso?: botam reik parodyt ką gali rimčiausia hebra 1 krūvoj 7. Papasakokite trumpai apie save: prisistatyme yra 8. Jūsų Skype kontaktai: reiks duosiu 9. Zaidimo scoreboard'o ss (nebutina, bet butu privalumas": kiekviena mapa top 3 ant scoro.
 2. Sveika,malonu 😏,sėkmės gyvenime!
 3. Neturi jis laiko ,dovanas renka,konkursą reik laimėt gi 😅😅😅😅😅
 4. Matosi šitas bachūras gyvena atdushį ,tikiuosi susipažinsim projekte!
 5. Muhamory,tik be pavydo scenu ;) ,laisvas
 6. Tu irgi sportuoji kiek zinau :DDDDDDDDDDDDDD,tik nepersisportuok :DDD
 7. Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Player Jūsų tikrasis vardas?:Emilis Jūsų amžius?:18 Iš kokio miesto esate?:Rokiškis Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?:Street workout'as,pokeris,draugai,tūsai ir beabejo merginos ;) Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?:Bendraujantis,pasitikintis savimi,su humoro jausmu Apibūdinkite savo charakterį: paprastas,žmogiškas Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?:Ne Ar turite brolių, seserų?:Ne video-1577901914.mp4

Mūsų projektas rekomenduoja

×