Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS!

Skaityti plačiau

wdviii

Narys
 • Turinio kiekis

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

8 Naujokas

About wdviii

Paskutiniai profilį aplankę nariai

36 profilio peržiūros
 1. Jeigu ir pasakyčiau seną nicką, niekas nepasikeistų, nei dabar, nei seniau, nebendravom. Keičiasi nickus, kaip kojines. ( k1ck, fak jū, japoniškos raidės dar buvo, frontier psychiatrist, ir daug daug kitų. )
 2. Labas, man taip pat malonu.
 3. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: :) 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Ci3lku Lauzytojas 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www31.zippyshare.com/v/a0qyu3IE/file.html ( link vidurio-pabaigos ) 4. Ban priežastis : free killai :DD nebuvo leista iseit is kameru neisejau o uz ka nuzude niznaju :DD 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: Ci3lku Lauzytojas [AMXBans] You can complain about your ban @ www.jailas.lt/forumas [AMXBans] Reason: 'free killai :DD nebuvo leista iseit is kameru neisejau o uz ka nuzude niznaju :DD ' [AMXBans] Duration: '30 minutes' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:527089112' [AMXBans] Your IP: '84.55.63.141' [AMXBans] =============================================== Kicked by Console: You are BANNED. Check your console. Kicked : You are BANNED. Check your console. 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: Steam. 7. Aprašykite situaciją: Žodžiu, atėjau į ct, padėti. simonas Gargalis, padaręs pramogų dieną, liepė visiems sustoti eilute, vėliau liepė visiems sekti jį su shiftų, demo girdisi, kaip jis sako, atsilikūsius šaudyt, tai žodžiu, po liepimo sekti Gargalį, visi iš kamerų išėjo, apart Laužytojo, nurodymai duoti buvo, tačiau jis apart jų klausymosi, čhatino su kažkuo, aš jį nužudžiau, nes buvo sakytą, vėliau, gavosi taip, kad jis man pradėjo grąsinti banu, dėl free kill'o, pagal jo žodžius, Gargalis neleido jūdėti iš kameros ir šis paklusnūsis kalinys, neišėjo. Prasidėjo konfliktas, Gargalis pradėjo sakyti, kad per pramogų dienas, tiesioginiai nurodymai ir panašiai, grąsino, grąsino, kol galiausiai negavau bano, nes nesuteikiau jam free dienos. Btw, kas per bano reason'as. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 4. Laba, ačiū, tau taip pat sėkmės.
 5. Alio, ir tave žinau. Ačiū, tau taip pat.
 6. Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: :) Jūsų tikrasis vardas?: Modestas. Jūsų amžius?: 18. Iš kokio miesto esate?: Visaginas. Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Realiai, neturiu nei hobių, nei pomėgių, paskutiniu metu, niekuo neužsiimu, esu priklausomas nuo muzikos. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Esu žmogus, su kuriuo yra lengva susibendrauti, nesu pasikėlęs ar šiaip, žeminantis kitus. Iš blogesnių savybių, tai kad esu labai užsispyręs. Apibūdinkite savo charakterį: Kaip ir minėjau, esu labai bendraujantis žmogus, mėgstu pajuokauti bei pakalbėti rimtomis temomis, esu užsispyręs, nervingas žmogus, nemėgstų pasikėlusių žmonių, realiai, mano charakteris yra sunkus, ne visiems jis patiks, Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Turiu, katę. Ar turite brolių, seserų?: Taip, turiu. Kaip sužinojote apie šį projektą?: Šiam projektę žaidžiu nuo 2014 metų, tik ne su tokiu nickname'u, neatsimenu, kaip radau, berods internetę landžiojau ir atradau. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Buvau pasiekęs prižiūrėtojo pareigas šiame projekte, žadu grįžti atgal į komandą. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Nebesilanko kaikurie žaidėjai, bet nwm. ( Karina, LUV, SpaKojnas, deividelis, Šveicaras, Happy, h1x'as, EoX'as, ir daug kitų. ) Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: Kitą kartą.

Mūsų projektas rekomenduoja

×