Jump to content

Helovynas - vaiduoklių šventė!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

HELOVYNAS: akcijos, moliūgų rinkimo konkursas, specialūs atnaujinimai ir dar DAUGIAU! (nuo 2019-10-31 vakaro)

Skaityti plačiau

Tigras

Narys
 • Turinio kiekis

  70
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

13 Bus matyti ko vertas..

1 Follower

About Tigras

Paskutiniai profilį aplankę nariai

315 profilio peržiūros
 1. Sveikinu visus! Kitiem gal kitą kart pavyks ;)
 2. Patys kalti, kad neklauso ir miršta. Tada pradeda žliumbt kaip maži vaikai, viskas jiems nepatinka...
 3. Patys kaliniai kalti. Ką pasėji tą ir pjauni.
 4. Kad jis dažnai į ct eina ir aš pastebėjau, nelabai normalu. Net aš tiek neinu :D. Tačiau prieš jo dienų vedimą, neturiu nieko prieš.
 5. Aš irgi taip daryčiau. Bandau padaryti kažką įdomesnio, kitokio tai patampa beždžionėm visi. Ir kai bandau sutvarkyt juos, išmiršta ir pradeda žliumbt, kad ct frageris...
 6. Tai, kad patys kaliniai puola ir nesąmones daro... Paklausiu ką nori veikt visi rėkia futbolą, ar ten kz. Ir visą laiką bando mane nužudyt ar pabėgt... Todėl ir atsiranda ''frageriai''. Nes kitaip su jumis nesusitvarkysi, tai reikia padaryt griežtesnius nurodymus ir jus patys išsižudysit.
 7. Let it be, tiesiog toks dienų vedimo stilius. Fraginimusi sunku būtu pavadinti. Manau žaidėjai 'fraginimasi'' labai abstrakčiai supranta :)
 8. Rytoj išbandysiu ir įvardysiu kurie ginklai manomai stringa.
 9. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Tigro Letena 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Swarm serveriui 3. Jūsų pasiūlymas: Rasti mano manymu ''bug'ai'' (klaidos) : Healer class naudojant dažnai dingsta greitis. Netyčia panaudojus heal'ą turint tarkim 120hp sumažina tavo hp iki 100. Dar pastebėjau pora kuriuos paminėsiu, gali būt, kad čia tik man vienam taip: Ant kaikurių ginklų reload animacijai pasibaigus, kulkos atsiranda tik po kokios pusės sekundės, ir jeigu sukeiti ginklus neatsiradus kulkom apkaba būna tuščia nors animacija būna pasibaigus. Ginklai lagina... Kalbėjau su kitais žaidėjais jiem sakė irgi tam tikri ginklai tiesiog stringa. Šaudai ir staiga sustoja akimirkai. Boomerių klasės hitbox'as kažkoks nevykęs kartais šaudai visa apkaba kiaurai kaip popierių praeina... 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Del healer bug'o visi pasipiktinę, niekam nepatinka tokios klaidos. O dėl kitų mano vardintų dalykų nežinau ar tai patyria ir kiti žaidėja Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 10. Man atrodo nėra tokios dainos su tokiu pavadinimu, kažkokią klaidą turbūt įvėlei.
 11. Tigras

  HunTer(Swarm)klanas

  Anketa: 1. Jūsų slapyvardis žaidime: Tigro Letena 2. Kiek Jums metų?: 16 3. Ar esate legalus CS 1.6 žaidėjas?(Steam/Non-steam): Non'as 4. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt Swarm serveryje?: Geras 5 valandas, jei ne 8. 5. Kaip vertinate savo sugebėjimus žaidime(vertinimo skalė 1-10): 8, neseniai pradėjau aktyviai žaisti swarme. Iki tol žaidžiau jailbreak serveryje bet pasiekus top 1 apėmė nuobodulys. 6. Kodėl norite prisijungti prie HunTer?: Nesu buves klane ankčiau, gal atsiras naujų pažinčių. 7. Papasakokite trumpai apie save: Vaikinas, daug domiuosi ''science-fiction'' temomis. Nemėgstu mokyklos. Nelabai pritampu prie visuomenės, kadangi mąstau kitaip. Daug yra dalykų apie mane išskirtinių bet nenoriu labai atsiskleisti. 8. Jūsų Skype kontaktai: Reikės, duosiu privačiai.
 12. Tigras

  Netycinis Banas

  Nieko jis nesumaišė, netyčia užbanino žmogų 1d vietoj 1h.
 13. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Tigro Letena 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Swarmo serveriui. 3. Jūsų pasiūlymas: /ul upgrade sekcijoje padaryti galimybę grįžti atgal į pagrindinį meniu, kad nereikėtu 5 kartus rašyti /ul kol viską nusipirksi, arba padaryti komandą kuria parašius tau automatiškai supirktu visus ulus kurių norėtum.. Taip pat pastebėjau jeigu neklystu vadinasi dragon deagle, negali naudoti knife (m2) kol reloadines, būtu gerai, kad galėtum nes tampa dideliu suklupimo akmeniu kai pribėga koks greitas zm tuo metu.Taip pat norėčiau paminėti apie Vienuolyno siūlymą iškarto žaidėjams duoti parašiutą ir ulintą glock'ą. Vistiek centus tekainuoja, tik laiką vagia kol perkiesi. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Dėl /ul man asmeniškai labai pakiša koją kai vos tik atėjęs į serverį atsirespawninu ct komandoje, nebėra laiko man juos susipirkti, arba bandau pirkt ir mirštu nes zm atlekia. O del deagle gal man čia tik vienam toks įprotis, bet manau būtu naudinga visiem kas naudoja dragon deagle. Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 14. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Tigro Letena 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Boika 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www4.zippyshare.com/v/GIjTxKup/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Trumpas demo 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Suskirstė kalinius į spalvos grupes, padarė naktinių herojų dieną ir mūsų nematomumus buvo absoliučiai neveiksmingas nes visi švietėm raudonai arba mėlynai. Abejoju ar galmia taip daryti nes tai tampa žydų diena o ne naktinių herojų.... Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK

Mūsų projektas rekomenduoja

×