Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Vizo

Narys
  • Turinio kiekis

    3
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

1 Naujokas

About Vizo

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Padaritumet juoda sarasa koki, kad ne visiems butu galima isigit S,admin, nes kaikurie jauciasi nelieciami ir daro nesamones,nevisiems yra laiko kaskart kelt demo ir pildyt anketas po 10x.
  2. Tegul taisykle dar viena padaro, kad nebutu galima 2x is eiles to pacio mapo zaisti nes nuo street mapo jau vemti vercia.
  3. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: VIzi 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]:serveriams 3. Jūsų pasiūlymas:Esu adminas,budamas zombiu ir lauktadamas raoundo pradzios galiu judint dalys, tol kol statosi kiti zaidejai bazes, tai kaikuriu mapo bugai, apie tai neperspeja zaidimas,kaikurie adminai suzinojai tai naudojasi proga gandint kitu zaideju bazes 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"

Mūsų projektas rekomenduoja

×