Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Babaužis

Narys
 • Turinio kiekis

  42
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

14 Bus matyti ko vertas..

7 Followers

About Babaužis

Paskutiniai profilį aplankę nariai

984 profilio peržiūros
 1. Nuo kada CT/prižiūrėtojai neatsako už savo veiksmus? Jeigu jie žaidžia futbola, ar yra prie batuto -prie angos jie tau nesivaidena, už ką jie gauna free dmg,o poto miršta?
 2. Kadangi buvau serveryje ir mačiau viską , žaidėjas gaus 3d ct ban, už mass free kill per saimoną per uždarytas. Tema rakinama.
 3. Priimta. Žaidėjas gaus 90min baną už jailbreak 1.4 taisyklės sulaužymą.: 1.4. Kalbėti mikrofonu gali kiekvienas žaidėjas nuo 14 metų, jeigu neleidžia pašalinių garsų/nekalba nesąmonių/netrukdo kitiems žaidėjams. Tema rakinama.
 4. Babaužis

  Bad

  Švarus, kitą kart temą kurk įrodymų temoje.
 5. Situacija tokia, nekeli alias ss, nors tau jis buvo padarytas. Rodei ekrano vaizda alias ss nėra, bet jis tau buvo padarytas ir jis dingti negalėjo, todėl palieki vienintėli varianta, kad ištrynei. Dabartinis tavo banas bus pratestas iki amžino. Tema rakinama.
 6. Pridėk į skype: mindze11 , kol esu prie kompo padėsiu, daug laiko neturiu.
 7. Jis jau tau yra padarytas, prieš tave užbaninant, kia padarė tau alias ss, chate tau rašė. Jį gali rasti tenpat, kur radai demo, tik paieškok. Jeigu neįkelsi alias ss , banas bus pratestas iki amžino.
 8. Nesupranti. Alias ss yra tavo consolės screenshot. Ten, cstrike aplankale, surask screenshot su atidaryta console, kurioje turėtų daug kartų rašyt "Alias commands" , ar bent kažką panašaus.
 9. Įkėliai ne tą dalyką, Alias ss yra consolės screenshot.
 10. Ten kur radai demo, t.y cstrike aplankale yra, neįkelsi alias ss bus pratestas banas iki amžino.
 11. Priimta. Žaidėjas gaus amžina baną už pagalbinių programų/čytų naudojimą. Žaidėjas privilegijų neturėjo. Tema rakinama.
 12. Gražiai padainavai pagarba, Romka!

Mūsų projektas rekomenduoja

×