Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Šillas

Narys
 • Turinio kiekis

  25
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

7 Naujokas

About Šillas

 • Birthday 08/01/2001

Paskutiniai profilį aplankę nariai

244 profilio peržiūros
 1. Renkuosi skaiciu 5. https://imgur.com/a/ZguljAS (neturiu skype :p, bet turbut ir cia sueis.)
 2. MaGaKoP, tu geriau nesirodyk jaile, tuolabiau bb servery, :)

  1. SAMURAI

   SAMURAI

   Pratesiau jam bana iki 3d. Jei kartosis, parasyk man i pm ;)

 3. Kad tašytes pyzdinat iš bobučiu po mišiu, nedaro jus mafijozais, galit eit toliau į smėlio dėžę , pilyčių statyt.
 4. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: UAB Sillas ir draugai 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Choron | KnT steam id :STEAM_1:0:282979843 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www11.zippyshare.com/v/b2x9gNe6/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): pirmame arba antrame rounde 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Pajudino detale po laiko, paklausiau as jo gal 5-6 kartus per visa map'a kodel pajudinai detale, jokio atsakymo negavau, Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 5. Ir kalba žmogus kuris laimėjo, of course , Todėl stengiuosi nedalyvaut tokio tipo konkursuose :), geriausiai yra twitch/yt live giveway.
 6. Siūlau visiems nedalyvaut tokio tipo konkursuose, nematau aprašyto prizo tik matau ,kad steam acc atiduos.., o ten ir vac banas gali but ir visko..., siūlau kitą kartą filmuot savo burtų traukimą , o ne nufotkint ,nes kelia daug abejonu, kad ar ne būsi susitaręs, ir ar tuom norejai rinkti like'us :?.
 7. Atsiprašau bet, turbūt visi "nuskriaustieji" norėtu sąžiningo skaičiaus išrinkimo, t.y, vaizdinės medžiagos, o ne screenshot , nes labai suspicious dabar atrodo :).
 8. Siauro mastymo esate, jei galvojate, kad dėl pabuffintu normal players , niekas vipu nebepirks. Taip žinoma vip perkamumas sumažėt gali, bet nebus taip ,kad visiškai niekas ju nebepirks. Visada galima pabuffint VIP žaidėjus, kad ir iduot nemokamą granatų komplektą kekvieną roundą , ar grotų raktus 1ą kartą per mapą ir ar padaryti nuolaidas VIP'ui :). Už idėjos pasiulymą duodu pliusą, bet vistiek iš dalies nesutinku. Geriausias jailbreak yra vanilla jailbreak. Be jokių pagražinimu. Turbūt prikėliau tema, atsiprašau , bet susilaikyt negalėjau.
 9. Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Šilas Jūsų tikrasis vardas?: Lukas Jūsų amžius?: 17 Iš kokio miesto esate?: UK Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Klausyt hardcore , žaist cesą ir žiurėt kaip žalgiris laimi. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Good: , Žmogus kuriuom gali pasitikėt. bad: labai daug bazarinu kur nereikia. Apibūdinkite savo charakterį: Uždarus bet supratingas ir gailestingas, truputį antisocialus ir biški laido riteris. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: neturiu Ar turite brolių, seserų?: turime. Kaip sužinojote apie šį projektą?: kai piso baną laikiux swarm high. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: madkoto pagarbą Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: @Madcatas. Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA] tai ir neikelsiu.
 10. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Silas [tuo metu: Destroy my pussy not my planet] 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: yhboy1 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www18.zippyshare.com/v/jq6ln7Gs/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Beveik ant galo 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Ne tai kad mane izeide parasydamas "haha duhas" ,bet dar ilindes i svetima baze nuslayino 2 zmones, cia virsune, jei adminas jau esi , tai nereiskias, kad cia gali izdivalkes daryt. p.s uzbaninau 1h , bet noreciau ,kad jis butu nubaustas rimciau. Jeigu slayinsim zmones palei savo nuoziura ar tai ,kad jis tau nepatinka, tai niekas ir nebezais... Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 11. Skirtumas tame,kad turint steam esi legalus žaidėjas , o ne eilinis lietuvis kuris "biški" nuvoge žaidimą, Nesakau ,kad vat steaminis tai va nečytina, tiesiog tokius steaminius lengviau užreportuot.
 12. Irisą šausį?

 13. Kaip matau čiuvelis turi pinigu ant unbano, o ,kad neseniai autumn sale buvo ir cesas pigiau už unbaną kainavo tai pzdc. Niekados nepasitikiu non-steam playeriais, nes prisisiunčia cesu iš visokiu rusiškų svetainiu su pre modintais cfg t.t....

Mūsų projektas rekomenduoja

×