Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS artėja!

Skaityti plačiau

Agnytė.*

Narys
 • Turinio kiekis

  70
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  3

Agnytė.* paskutinį kartą laimėjo Gruodis 12

Agnytė.* turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

62 Kartais pasakantis ką gero

About Agnytė.*

 • Birthday 04/08/1999

Paskutiniai profilį aplankę nariai

514 profilio peržiūros
 1. @Soundas_ 3 paros, ir nesugebat pažiūrėt nei vienas?😄😄😄
 2. Esmė ta kad jeigu užstrigo, galėjo ateit po 5 minučių, o ne iš kart. Čia kiekvienas ta pati gali sakyt, užlūžo, užstrigo, ir rr daryt. Mąstyk
 3. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Jailas # Širšė. 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: s1mpliux 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www6.zippyshare.com/v/Dg4pPfu3/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): gale 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Dėjau baną,žaidėjui wen už rc,tas man dėjo baną už free baną.Jis pats prašosi antro įspėjmo.
 4. Tu pas daktarus apsilankyk iki sausio, tai gal prašviesės galvelė tavo.:)
 5. Patys didžiausi sveikinimai, gero gimtadienio!! 🎂🎉😇
 6. Sveikaaa Jailas.lt šaikele! Na čia matau visi nori būt gerais Kalėdų seneliais, tai kodėl gi nepabūt Snieguole! Tai, kadangi artėja pats nuostabiausias stebuklų metas, kai ten ale gyvūnėliai pradeda kalbėt, ir t.t :D Tai nu aš jūsų gyvūnėlių neprakalbinsiu, bet noriu kažkam įteigti mini dovanėle. Kažkam padovanosiu S.Admino privilegijas!!! Tai skelbiu toki mini konkursiuką laimėti S.Admin, t.y rašot skaičiukus nuo 100 iki 1000, o aš per programėle https://www.random.org/, išrinksiu vieną nuostabų max žaidėja, kuris galės puikuotis savo S.Admino privilegijomis 20 dienų! Iš užmetusiu +REP ant šito post'o bonusas 3e į balansą dovanų!!! O išsrinksiu pati 😇 Laimėtoja išrinksiu Gruodžio 24 dieną, Sėkmės!
 7. Mldc mldc šitas seniukaas 💪
 8. Oo kokia pupytė prisistatė 😍😁 Mldc mldc šitas, geras swarmo mokytojas, priee bairio čiuuvelis, o visą kitą pasilaikysiu sau 😈😂👏

Mūsų projektas rekomenduoja

×