Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Senuko draugas

Narys
 • Turinio kiekis

  11
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Senuko draugas paskutinį kartą laimėjo Gruodis 10 2019

Senuko draugas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

6 Naujokas

1 Follower

About Senuko draugas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

125 profilio peržiūros
 1. Kartą pauostęs kojinių negali sustoti.
 2. Terminatorius minėjo, kad sutariame puikiai. Atėjęs į serverį tu pradėjai važiuoti ant žmogaus, kuriam 30+- metų. Tikiuosi, kad patenkinai savo ego, nes parodei savo žemą lygį, manau, kad iš šito pasimokinsi.
 3. Dabar jau griebiesi melo, prieš šitą temą neturėjau pranešimų forume, reputacijos mano niekas neturi ir neturės, nejuokauk taip.
 4. Net ir dabar elgiesi kaip koks nestabilus vaikas, mėtai minus reputacijas, atsakinėji į temas. Negali net sakinio normalaus suregzti, kas yra graudu. Štai tau ir karta.
 5. Manau, kad visi, kas buvo tuo metu serveryje, gali patvirtinti, kad tu visiem vyram siūlei kaišiotis.
 6. Atleisk, nerašysiu daugiau niekada tau. Bet šioje situacijoje tu buvai pirmas prisikabinęs prie manęs.
 7. Aš stovėjau už save, kadangi minėjai, jog aš ir kiti užsiimame lytiniais santykiais. Grįžk iš kosmoso ir pradėk normaliai elgtis.
 8. Kadangi esu paminėtas, noriu pasakyti, kad šis žaidėjas yra neadekvatus rasistas, kalba apie šeimos socialinį statusą, bei turi kažką prieš gėjus. Užsipuolęs pradėjo kalbėti apie lytinius organus ir jų kišimą į tam tikras vietas. Su Terminatoriumi buvo sutarta, žmogui buvo pasakyta, jog nieko prieš jį neturiu ir jis man atleido. Su Terminatoriumi gerai sutariame. Gaskai, kitą kartą pasistenk nekalbėti apie savo šeimos socialinį statusą. Have fun listening - Kinder pingui.

Mūsų projektas rekomenduoja

×