Jump to content
[Swarm] Pirktų XP/PRS susigrąžinimas Skaityti daugiau... ×

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

Kalėdinės akcijos, FreeVIP, konkursas!

Skaityti plačiau

Wind

Narys
 • Turinio kiekis

  123
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  5

Wind paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 6 2021

Wind turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

24 Bus matyti ko vertas..

3 Followers

About Wind

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. :D Kaip visada nieko. Tik nežinau už koki gera tu čia nebe ban :D LOCK
 2. Wind

  Įrodymai Wind969

  Gi rašiau kad skirta tik gyttow, kam tu siunteisi? :D ....
 3. Wind

  Įrodymai Wind969

  Įrodymų pateikimo anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Wind969 2. Administratoriaus Slapyvardis, kuris paprašė jūsų įkelti įrodymus: Ne admin :D Gyttow 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: 4. Jūsų papildomas komentaras: Prašė ss. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK Wind969 SS.rar PS>.. ČIa skirta tik gyttow, kiti neatidarinėkit failo.
 4. Na tu ji realiai pastebėk serve karts nuo karto, pamatysi pats su esp. Čia aišku nieko nesimato.
 5. Žodžiu nusivyliau jailas.lt projektu, dėl to kad čytinti laisvai galima. LOCK
 6. SS švaru, bet jis vis tiek su wh ir aim. Bet nesvarbu, čia niekam. LOCK
 7. @Gembaz2 pažiūrėk alias ss kažkokia ten BYLA yra :D Ar ten ne i tema? :D O šeip viska gerai kaip visada nesimato :D Demo dar reiks pažiūrėt ryt, nes žiūrių visa :D Radau :D https://eteismai.lt/byla/1083998214780/A2_6_-294-837/2015 Tik tiek įdomu kad čia mano miesto teismas :D + dar žinau ta policininke :D Iš kur pas tave tokia info Yiruma.
 8. Na ok, neprigavau ši karta su demo, prigausiu kita karta. WH esi ir tuo džiaugiesi :D Ss ir alias auto pasinaikina, bet čia tam kad demo įkeltum. Man tik tiek įdomu kaip tau įdomu su wh žaist? LOCK :D
 9. 1. Jūsų NICK paslaugų sistemoje: Wind2. Ant ko dabar esate pasirinkę "/save": STEAM_0:0:510571699 Grazinta : 27 prestizai ir 195000 xp
 10. 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Wind9692. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis: Katinas3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: 4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje):Trumpas demo5. Kokią pagalbinę programą naudojo nusižengęs žaidėjas?[Nebūtina]: Na tiesiog, žmogus botas buvo, patampa pro. Nemanau kad taip buna per nakti.6. Jeigu žaidėjas turėjo kokią nors paslaugą, ar pageidaujate ją turėti? [TAIP/NE]: TAIP Tai vat, pasakiau kaip daryt alias. Bet sako ryt padarys ir išėjo. Tokiu atvejų manau ban, nes iki ryt tikrai viska išvalys sutvarkys ir nieko nebeliks. @SAMURAI Jailas_LT_BaseBuilder_S_DEMO.dem
 11. Visu pirma, ne pirma karta tau darau. Jau esu tau aiškinęs, visu antra išėjai iš karto, visu trečia nematau normalaus alias. Pernai metais buvo tas pats katine, aiškinom tau kaip daryt alias. ir neapsimesk kad pirma kart prašo alias.
 12. Wind

  Įrodymai JūsųNICK

  Dar karta pasikartosiu, tu turi pasidaryt pats. Nevaidink kad nežinai. i console. alias po to snapshot Ir gausi foto normalia. O ką čia įdėjai nieko nereiškia. Bet esmė ta kad tu pats žinai kaip alias daryt.
 13. Na alias ss netinkamas. Turėjai pats pasidaryt, parašęs "alias" i console po to "snapshot", nors realiai tu tai žinai, tik ieškai durniu.

Mūsų projektas rekomenduoja

×