Jump to content
[KONKURSAS] Muzikinė karuselė Skaityti daugiau... ×

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Goblinas

Narys
  • Turinio kiekis

    1
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-1 Nemėgstama persona

About Goblinas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Atsibaninimo anketa: Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Goblinas 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Sontex 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:Pazekit per logus nezinau kur rasyt papeikima tai rašau čia + turejau irodymus bet kai anketa nusikopinau irodymu neber lol 4. Ban priežastis :Keiksmai/Ižeidinejimai 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:NON-STEAM 7. Aprašykite situaciją:Vienu žodžiu šitas žmogus iš tikrųjų yra keistas kiek girdėjau jis visus serverį (Deathrun) free banina jis jau 3 kartą mane užbanina nors ne esmė ,jog pats ižeidinėja šnd pvz mane pavadino botu lol žinau kad čia ne įžeidimas bet kai ji taip pavadini iš karto bana deda tai wtf pats trumpina mapa per deathrun_Gb_winter4 peršoka ta siena jeigu yra tokie dalykai kaip serverio logai čia manau pažesit ir pamatysit kad jis pats šudus daro Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK

Mūsų projektas rekomenduoja

×